Гарантую неперелевки• 03 февраля 2025
Чому мої рідні так вважають?
Чоловік зараз на роботу поїхав в інше місто, тут ми квартиру орендували. Оренду зараз платить чоловік, комуналку, продукти собі та коту, а також все інше купляю я. Мої рідні вважають, що і оренду маю платити теж я, бо чоловік тимчасово тут не живе. А ви як вважаєте?
Бойцовская• 03 февраля 2025
Ответ дляГарантую неперелевки
Ще вони підтримують те, що коли чоловік був тут, то я більше вкладалась ніж чоловік, + готувала, прибирала. Кажуть, що така жіноча доля
Переигрываете
Малинка• 03 февраля 2025
Так, а что не так? В своей реальности они могут считать как угодно. Не принимайте близко к сердцу и делайте как считаете нужным, и все. Может они завтра будут считать, что все кто моложе 30 лет должны голыми по улице ходить, а кто старше - побриться налысо🤷♀️ зачем вообще кого-то в чем то переубеждать, делайте по-своему и все.
Гарантую неперелевки
• 03 февраля 2025
Ответ дляБойцовская
Переигрываете
Що переграю? Я кажу так як є
заварний look• 03 февраля 2025
Ответ дляГарантую неперелевки
Вони запитують мене
кажіть на всі питання
’угадайте)’
Чучало яблуні• 03 февраля 2025
Ответ дляГарантую неперелевки
Точно троль
Білий Лосик• 03 февраля 2025
Ответ дляГарантую неперелевки
Що переграю? Я кажу так як є
Мені, на початку життя з чоловіком, мама і бабуся теж почали розповідати як я маю ’прислуговувпти’ чоловіку. Я жорстко це зупинила.
Гарантую неперелевки
• 03 февраля 2025
Ответ дляБілий Лосик
Мені теж так кажуть, це сумно
Гарантую неперелевки
• 03 февраля 2025
Ответ дляНе люблю натовп
Рідні - це свекруха?
Мама, бабуся
Потужна махіна• 03 февраля 2025
Ответ дляГарантую неперелевки
Тріль?
Гарантую неперелевки
• 03 февраля 2025
Ответ дляКров з молоком
а свекруха що каже?
Нічого не каже, принаймні мені
Гарантую неперелевки
• 03 февраля 2025
Ответ дляПотужна махіна
Тріль?
Ні, з чого таке взяли?
Гарантую неперелевки
• 03 февраля 2025
Ответ дляСусідка знизу
Они точно вам родные родственники? Будто плохие соседи
Точно, і так було все життя
Сусідка знизу• 03 февраля 2025
Ответ дляГарантую неперелевки
Точно, і так було все життя
Тем более зачем им все рассказывать ? Живите с мужем и радуйтесь
Потужна махіна• 03 февраля 2025
Ответ дляГарантую неперелевки
Ні, з чого таке взяли?
Я не уявляю при яких обставинах мені б сказала мама, щоб у шлюбі я сама платила за житло і взагалі все платила пополам+хатня роблта
Тому так, тріль
Гарантую неперелевки
• 03 февраля 2025
Ответ дляПотужна махіна
Тому так, тріль
Ну це Вам, а мені кажуть