Ворую вкусняшки• 03 февраля в 10:32

«Втомлений» тип старіння, поділіться своїми методами боротьби

Мені 37, обличчя виглядає все гірше. Останнім часом не робила взагалі нічого, емоційний спад був сильний (тільки йога і дорогий крем). Але все, вже не можу дивитись на себе в дзеркало(
Дівчата, в кого втомлений тип старіння, що ви робите зі своїм обличчям?
Поділіться, будь ласка, які дієві вправи, креми, процедури у вас в рутині.
100%• 03 февраля в 10:34
Авторе, кремами та іншим доглядом можливо лише працювати із шкірою, зробити її рівною, сяючою, зменшити пори, прибрати або захистити від пігментації,висипань та ін. А птоз не зупинити, хірургічна підтяжка це єдине що справді покращує
Україна понад усе!• 03 февраля в 10:34
намагаюся щоб шкіра гарно виглядала - ретинол, зволоження, слідкую щоб набряків не було (схильна, набряки є), ну а деформація - нічого знею не зробиш((( тіко різати
Україна понад усе!• 03 февраля в 10:35
Ответ для100%
одночасно написали)))
Чемна панночка• 03 февраля в 10:35
Вам следует всеми силами избегать отеков - движение и физическая нагрузка каждый день, контрастный душ, массажи и самомассажи лица и тела, микротоки, питьевой режим, это должно быть прямо образом жизни
Леплю из пластилина• 03 февраля в 10:35
Відпочиваю на морі, лікує втому і обличчя світиться
100%• 03 февраля в 10:36
Ответ дляЛеплю из пластилина
Ще можна закохатися,щоб очі сяяли. Але і це,на жаль,не підніме птоз
Акуна_Матата• 03 февраля в 10:37
Вправи на поставу та фейсфітнес, самомасаж, радієс
автор Ворую вкусняшки • 03 февраля в 10:37
Ответ для100%
От я вже налаштовую себе, що колись таки це буде хірургія(
автор Ворую вкусняшки • 03 февраля в 10:40
Ответ дляЧемна панночка
Дякую! А можна спитаю щодо масажів? Якийсь конкретний вид? Я просто начиталась, що вони можуть ще більше прибрати жирову клітковину. Тоді взагалі все попливе вниз. Я і так худенька, от думаю, чи не буде ще гірше..
Ответ дляЛеплю из пластилина
Чудовий спосіб, згодна. Ще б мозок хто відключив на час відпочинку))
Киця-бриця• 03 февраля в 10:41
Сон - кращий косметолог. У свої 44 колю ботокс лоб-міжбрівку та дорогий догляд.
автор Ворую вкусняшки • 03 февраля в 10:41
Ответ для100%
Чоловік не оцінить таких методик, мабуть😅
Чемна панночка• 03 февраля в 10:42
Ответ дляВорую вкусняшки
))))
Если бы массажи убирали жировую ткань, все было бы слишком просто)
А с возрастом жир становится рыхлым и удерживает больше воды, поэтому отеки усугубляются
автор Ворую вкусняшки • 03 февраля в 10:42
Ответ дляАкуна_Матата
А порадите якийсь додаток чи тренера з фейсфітнесу? Дякую!
автор Ворую вкусняшки • 03 февраля в 10:46
Ответ дляЧемна панночка
))))
Ясно, дякую!
Да Щас же• 03 февраля в 10:49
В мене теж такий тип. Моя порада- висипатися, менш працювати, а краще зовсім не працювати Більш свіжого повітря, море, устриці, омари та ракообразні в раціоні для отримання натурального таурину. Гарний настрій, шопінг та фітнес)
автор Ворую вкусняшки • 03 февраля в 10:52
Ответ дляДа Щас же
Звучить, як класний план) Залишилось зрозуміти, як його втілити)
Да Щас же• 03 февраля в 10:54
Ответ дляВорую вкусняшки
Подумайте, але він гарно працює для таких як ми , з таким типом. СОН- це головне, бо якщо прокидатися у 6-7 ранку та на роботу бігти, а приходити тільки ввечері, то обличчя бульдога після 45 гарантовано)
АнтиТанкист• 03 февраля в 10:56
Ответ дляВорую вкусняшки
отстеопат, которій работает с мышцами и возрастными деформациями костей
Ласую колобками• 03 февраля в 11:21
Головне, що хоч якось принципово допомагає - це осанка, шия. Тоді брилі повзуть значно повільніше. Крема взагалі тут не допомога. Я не про уколи і хірургію, звичайно, а саме про можливості вдома.
Значит надо• 03 февраля в 11:21
Ответ дляДа Щас же
А что страшного в том, что бы лечь спать в 10 вечера и проснуться в 6 - 7 утра ? 8 часов сна вполне достаточно для взрослого человека.
автор Ворую вкусняшки • 03 февраля в 11:24
Ответ дляЛасую колобками
Я роблю щодня ранкову йогу (15 хв), але мабуть цього замало. Чи могли б Ви порадити дієві вправи на осанку/шию?
Ласую колобками• 03 февраля в 11:26
Ответ дляВорую вкусняшки
Подивіться міс мотівейшн у ТікТок, наприклад
Крем для арбуза• 03 февраля в 11:35
Ответ дляВорую вкусняшки
Найкращий засіб, це думати що ви модель. Знайти собі подіум - рівну доріжку де ви можете пройти не дивлячись на землю. Довжина доріжки 500-1000 м. І вперед дефілювати тримаючи рівно спинку, втягуючи живіт. А ще Дуже важливо випивати норму рідини, це більше 2літрів.
Жменятко• 03 февраля в 11:42
Ответ дляДа Щас же
У меня обличчя як куля після довгого сну
Невгамовна Бу• 03 февраля в 14:34
А как это уставший тип старения ? Когда носогубки выражены или что?
100%• 03 февраля в 14:49
Ответ дляНевгамовна Бу
Когда лицо плывет вниз
Невгамовна Бу• 03 февраля в 15:00
Ответ для100%
Когда лицо плывет вниз
Так с возрастом оно у всех плывет вниз в той или иной степени
100%• 03 февраля в 15:01
Ответ дляНевгамовна Бу
Нет, есть, например ,мелкомощинистый тип. Он не опускается
автор Ворую вкусняшки • 03 февраля в 15:57
Ответ дляНевгамовна Бу
І носогубки теж. І під очима мішки..коротше, вранці вигляд, наче ти вже конкретно втомилась або просто зла і сумна одночасно( ну і контур, то біда..