Точу ляси• 03 февраля 2025
Середня вартість проживання у Польщі
Якою вона є нині ? Розумію різницю між містами та селами , тому цікавить середня сума витрат на базове : оренда+ комуналка+ харчування .Звичайна сім"я з 4- х чоловік .
Міряно-переміряно• 03 февраля 2025
Ответ дляЧервона рута
Вроцлав 2+2 Аренда с чинжем 2500+4000 питание и всякие мелочи
Це в якому році ви зняли квартиру з комуналкою за 2500?
Пожмаковна• 03 февраля 2025
Ответ дляВесёлая морковка
Я в Польше с 2017 не жила 😅.
Сейчас живу в другой стране, и за 3000 € тут можно снять хорошую 3 к кв.
Да, в Польше цены существенно выросли. А вы где?
мегамоСГ• 03 февраля 2025
Автор, відкриваєте OLX.pl чи Otodom.pl - будете мати ціну оренди. Ще з 300-500 зл. на додаткове (інтернет, надчинжові плати по лічильнику). По продуктах: відкриваєте додаток Бедронки - маєте ціни. І прикидаєте розхід на свою сім’ю
Пожмаковна• 03 февраля 2025
Ответ дляМіряно-переміряно
Мало для чотирьох
Це мінімально - їжа і житло і якісь ще мінімальні трати
мегамоСГ• 03 февраля 2025
Ответ дляПожмаковна
Вы, значит, давно не интересовались ценами.
тавишо) що вам розказати? якраз тут живу зараз
Пожмаковна• 03 февраля 2025
Ответ длямегамоСГ
Не фантазуйте. Може ви з села не виїжджали 🤷♀️ Та навіть виїжджати не треба, олх хоч відкрийте.
мегамоСГ• 03 февраля 2025
Ответ дляПожмаковна
це ви не фантазуйте зі свого села))) а мені і в Гданську у власній квартирі непогано. І за цих майже 3 роки саме на ОЛХ і Отодомі кільком десяткам нашим знайшла житло. Можете і далі тут перед тими, хто не виїжджав, свої бульки-розпальцовки пускати
Пожмаковна• 03 февраля 2025
Ответ длямегамоСГ
😂😂😂
Пожмаковна• 03 февраля 2025
Ответ дляЯ такая наивная
Дивимось зараз квартиру в тому місці де жили 2 роки тому. Знімали в тому жк за 2700+700 чинж квартиру з 1 спальнею, тепер нам треба 2 спальні,а це вже 4000 + чинж,тобто,тільки аренда 5000 потягне. Стільки ж на продукти,бензин,каву і кафе інколи. Тобто,мінімум 10 тис злотих, ще садок і одяг, якісь подорожі, спорт, іграшки, ще тис 5 мабуть. Тобто,непогано 15 тис злотих,але якщи не шикувати то на 10 теж можна жити.
Так і є
Замріяна• 03 февраля 2025
Ответ дляНеКонец-Света
Ото ви транжири
Вообще нет. В теме не одна я написала про такую стоимость жизни.
Не представляю как 4 чела могут жить на тыс 10 злотых. С арендой и всеми делами.
Я со своим жильем не могла позволить ездить кататься, путешествовать куда хотела. В магазине продуктовом на цены не смотрела,но на этом и всё. Шикарно? нет.
Замріяна• 03 февраля 2025
Ответ дляПожмаковна
Люди думают что в Польше очень всё дешево.
Почему-то. Ещё и возмущаются когда пишешь что это не так. Там сейчас цены ещё больше подскочили на всё,в моей кв. родственники живут ,не платят за аренду и то не хватает денег,работают на обычных работах ,откладывать нельзя что-то. говорят что подскочили цены.
Тишком нишком• 03 февраля 2025
Ответ дляЗамріяна
Те кто живут на 10 тыс не катаются и не путешествуют, и на цены смотрят
Звездолётчица• 03 февраля 2025
Ответ длясладкий_ноябрь
Я в Польщі.
Перед новим роком знайшла подрузі, яка переїхала з Іспанії до Польщі квартиру. Околиця Варшави, 2300 + комунальні 750.
Двокімнатна квартира перероблена в студію.
Перепрошую..а навіщо вона з Іспаніі до Польші поїхала?...
сладкий_ноябрь• 03 февраля 2025
Ответ дляЗвездолётчица
Там роботу дуже важко знайти.
Дуже.
Тут з цим набагато простіше, як виявилося.
Дуже.
сладкий_ноябрь• 03 февраля 2025
Ответ дляЗвездолётчица
Вона там щ дітьми пробула майже 1,5 року.
Роботу нормальну так і не знайшла
Звездолётчица• 03 февраля 2025
Ответ длясладкий_ноябрь
Там роботу дуже важко знайти.
Дуже.
В мене знайома ще 20 років тому поїхала в Іспанію, і казала, що роботу там знайти майже неможливо. Тільки поля та прибирання. А вона тоді була молода, французську мову знала . То ж вірю, що так воно і є наразі.
сладкий_ноябрь• 03 февраля 2025
Ответ дляЗвездолётчица
Так
Вона пробувала спочатку працювати майстром манікюру і педикюру, але це нікому там не потрібно в такій кількості, щоб вона могла на цей дохід жити.
Працювала на полях, відео фізично.
Тут вона знайшла роботу швидко, також останні півроку вчила мову. Зараз працює в пекарні, зміна з 5 до 15. Щодня крім неділі. Нетто майже 5600.
Працювала на полях, відео фізично.