Точу ляси• 03 февраля в 17:23
Середня вартість проживання у Польщі
Якою вона є нині ? Розумію різницю між містами та селами , тому цікавить середня сума витрат на базове : оренда+ комуналка+ харчування .Звичайна сім"я з 4- х чоловік .
Червона рута• 03 февраля в 18:03
Вроцлав 2+2 Аренда с чинжем 2500+4000 питание и всякие мелочи
Міряно-переміряно• 03 февраля в 18:11
Ответ дляЧервона рута
Це в якому році ви зняли квартиру з комуналкою за 2500?
Пожмаковна• 03 февраля в 18:16
Ответ дляВесёлая морковка
Я в Польше с 2017 не жила 😅.
Сейчас живу в другой стране, и за 3000 € тут можно снять хорошую 3 к кв.
Да, в Польше цены существенно выросли. А вы где?
мегамоСГ• 03 февраля в 18:16
Автор, відкриваєте OLX.pl чи Otodom.pl - будете мати ціну оренди. Ще з 300-500 зл. на додаткове (інтернет, надчинжові плати по лічильнику). По продуктах: відкриваєте додаток Бедронки - маєте ціни. І прикидаєте розхід на свою сім’ю
Пожмаковна• 03 февраля в 18:16
Ответ дляМіряно-переміряно
Мало для чотирьох
Це мінімально - їжа і житло і якісь ще мінімальні трати
мегамоСГ• 03 февраля в 18:17
Ответ дляПожмаковна
Вы, значит, давно не интересовались ценами.
тавишо) що вам розказати? якраз тут живу зараз
Пожмаковна• 03 февраля в 18:30
Ответ длямегамоСГ
Не фантазуйте. Може ви з села не виїжджали 🤷♀️ Та навіть виїжджати не треба, олх хоч відкрийте.
мегамоСГ• 03 февраля в 18:31
Ответ дляПожмаковна
це ви не фантазуйте зі свого села))) а мені і в Гданську у власній квартирі непогано. І за цих майже 3 роки саме на ОЛХ і Отодомі кільком десяткам нашим знайшла житло. Можете і далі тут перед тими, хто не виїжджав, свої бульки-розпальцовки пускати
Пожмаковна• 03 февраля в 18:34
Ответ длямегамоСГ
😂😂😂
Пожмаковна• 03 февраля в 18:35
Ответ дляЯ такая наивная
Дивимось зараз квартиру в тому місці де жили 2 роки тому. Знімали в тому жк за 2700+700 чинж квартиру з 1 спальнею, тепер нам треба 2 спальні,а це вже 4000 + чинж,тобто,тільки аренда 5000 потягне. Стільки ж на продукти,бензин,каву і кафе інколи. Тобто,мінімум 10 тис злотих, ще садок і одяг, якісь подорожі, спорт, іграшки, ще тис 5 мабуть. Тобто,непогано 15 тис злотих,але якщи не шикувати то на 10 теж можна жити.
Так і є
Замріяна• 03 февраля в 19:07
Ответ дляНеКонец-Света
Ото ви транжири
Вообще нет. В теме не одна я написала про такую стоимость жизни.
Не представляю как 4 чела могут жить на тыс 10 злотых. С арендой и всеми делами.
Я со своим жильем не могла позволить ездить кататься, путешествовать куда хотела. В магазине продуктовом на цены не смотрела,но на этом и всё. Шикарно? нет.
Замріяна• 03 февраля в 19:09
Ответ дляПожмаковна
Люди думают что в Польше очень всё дешево.
Почему-то. Ещё и возмущаются когда пишешь что это не так. Там сейчас цены ещё больше подскочили на всё,в моей кв. родственники живут ,не платят за аренду и то не хватает денег,работают на обычных работах ,откладывать нельзя что-то. говорят что подскочили цены.
Тишком нишком• 03 февраля в 19:11
Ответ дляЗамріяна
Те кто живут на 10 тыс не катаются и не путешествуют, и на цены смотрят
Звездолётчица• 03 февраля в 20:42
Ответ длясладкий_ноябрь
Я в Польщі.
Перед новим роком знайшла подрузі, яка переїхала з Іспанії до Польщі квартиру. Околиця Варшави, 2300 + комунальні 750.
Двокімнатна квартира перероблена в студію.
Перепрошую..а навіщо вона з Іспаніі до Польші поїхала?...
сладкий_ноябрь• 03 февраля в 21:17
Ответ дляЗвездолётчица
Там роботу дуже важко знайти.
Дуже.
Тут з цим набагато простіше, як виявилося.
Дуже.
сладкий_ноябрь• 03 февраля в 21:17
Ответ дляЗвездолётчица
Вона там щ дітьми пробула майже 1,5 року.
Роботу нормальну так і не знайшла
Звездолётчица• 03 февраля в 22:06
Ответ длясладкий_ноябрь
Там роботу дуже важко знайти.
Дуже.
В мене знайома ще 20 років тому поїхала в Іспанію, і казала, що роботу там знайти майже неможливо. Тільки поля та прибирання. А вона тоді була молода, французську мову знала . То ж вірю, що так воно і є наразі.
сладкий_ноябрь• 03 февраля в 22:20
Ответ дляЗвездолётчица
Так
Вона пробувала спочатку працювати майстром манікюру і педикюру, але це нікому там не потрібно в такій кількості, щоб вона могла на цей дохід жити.
Працювала на полях, відео фізично.
Тут вона знайшла роботу швидко, також останні півроку вчила мову. Зараз працює в пекарні, зміна з 5 до 15. Щодня крім неділі. Нетто майже 5600.
Працювала на полях, відео фізично.