Чарівна патика• 04 февраля в 07:21

Сколько у вас сейчас уходит денег на семью?

Из расчёта на 1 члена семьи в среднем?
У нас получается на 3 человека минимум 60 тыс. Т е 20 на человека. Это без отдыха, крупных покупок, болячек...
Я в шоке, если честно.
У вас как?
автор Чарівна патика • 04 февраля в 13:56
Ответ дляЛюблю_смаколики
Якраз збираємося їхати в країну де в половину менша аренда і садок не за роші,плюс безпечно. До чого тут ваше єхидство. Ваші знання про Англію = 0.
А какая это страна?
Я не отвергаю возможность эмиграции, но пока ни одна страна меня не привлекает
Леди Г• 04 февраля в 13:56
Ответ дляПроня_Прокоповна
а ми іноді любимо) 2 рази в місяць рахується за злочин?))))
Я теж люблю, в сім´ї лише я її їм. Але себе люблю більше, особливо з віком полюбила.
Снежнакомка• 04 февраля в 13:59
Ответ дляЛеди Г
Що ви верзете, з яких пір коровятина корисна, смачна, елітна? Ви дійсно таке їсте? Каші - дуже корисні і обов´язково мають бути в раціоні. Не побачила нічого у Вашому переліку, того, чого не купуємо, чи не їмо ми, крім коровятини старої, лейкозної, ми надаємо перевагу телятині - не смердюче, не жорстке, ще качки доволі часто в раціоні, бо діти люблять. І при цьому 30-40 тисяч не йде на продукти.
А я написала, что это элитная еда? Телятина довольно спорный продукт, но ешьте себе на здоровье.
Вам 20 хватает на уток при наличии больше 1 ребенка? Значит кто-то часто ест вне дома, чудес не бывает.
Проня_Прокоповна• 04 февраля в 14:01
Ответ дляЛеди Г
Згодна з Вами. Ми те - що ми їмо.
В нас обов’язково має бути 2 рази в тиждень супчик, бо донька любить перші страви. Запікаю рибу, м’ясо, різні запіканки. Давно нічого не смажу) Хліб практично не купуємо. Лаваш завжди в доступі, всі вже звикли.

Але коли я працюю і не маю взагалі часу на готовку, то в мене є ще чоловік і 15-річна донька, які не безрукі, і ще й мене нагодують)
А Я Самая Самая• 04 февраля в 14:04
Дуже багато грошей йде, їжа, побутові товари, якісь послуги. Лікування у стоматолога та діагностику відклади, бо на це немає зараз коштів…режим постійного напруження дістав…
Снежнакомка• 04 февраля в 14:06
О чем мы вообще спорим? Пакет картошки на пюре 70-100 грн. Курица филе уже 270?
Рыба самая обычная?
Зелень? Салаты? Помидоры с огурцами даже летом не были дешевыми. О фруктах молчу.
Малюсенький йогурт 20-30. Творог?
Выпечка?
Леди Г• 04 февраля в 14:06
Ответ дляСнежнакомка
Ви написали, що це дорогі продукти, як мінімум лобстерів очікувала побачити в списку, а ви м´ясо хворої корови їсте, ну ок!!! Двоє дітей, качки на трьох людей вистачає на 3 - 4 дні. Я її не їм, собі окремо готую. щось. Поза домом - діти щодня в школі їдять безкоштовно, чоловік, якщо не встигає додому доїхати на обід, або в іншому місті у відрядженні, то поза домом - це 1-2 рази в тиждень - 150-300 грн. На вихідних іноді вибираємося в заклади - від 800, а то і 500 грн, до 1,5 тис чек за похід може бути. Це рахую не в продукти, а у розваги.
Леди Г• 04 февраля в 14:08
Ответ дляПроня_Прокоповна
Згодна з Вами. Ми те - що ми їмо.

В нас на вихідних чоловік готує в основному, або десь можемо пообідати в закладі, якщо вибралися.
Снежнакомка• 04 февраля в 14:08
Ответ дляЛеди Г
800 грн чек это скромно в Мак сходить. 500 грн это что? Кофе и макарун?
Моего ребенка в школе не кормят, а если кормят, то 70 грн завтрак из ложки риса и гнилой сливы.
stefaniy• 04 февраля в 14:13
Приблизно так само 60 тис. 2+1...але вже не вибираю тури та молюся щоб ця клята війна закінчилася.
Леди Г• 04 февраля в 14:13
Ответ дляСнежнакомка
В нас смачно годують в школі, інше питання, що вони не все їдять, але щось та подзьобають щодня, поки я їх заберу. 500 грн - це по янтику, наприклад, це в Маці по якомусь бургеру, це по гіросу, чи по фалафелю. Часто дітям беремо один на двох. Каву не беру ніде, солодощі теж.
stefaniy• 04 февраля в 14:15
Чого дибільний смайлик поставили?
автор Чарівна патика • 04 февраля в 14:16
Ответ дляЛеди Г
По янтику или бургеру - это разве в заведения выбраться? Это перекусить на ходу ...
Леди Г• 04 февраля в 14:16
Ответ дляstefaniy
Чого дибільний смайлик поставили?
Нечитабельний текст.
Снежнакомка• 04 февраля в 14:17
Ответ дляЛеди Г
Вы описываете экономию жесткую. Смысл идти в заведение чтобы один гирос на 2 делить и запивать водой? Прям представила глаза своего подростка если такое предложить. Фреши уже тоже вредные и вонючие в вашем понимании?
Повелитель бітка• 04 февраля в 14:17
Ответ дляЧарівна патика
Я не про укладываться, а жить относительно нормально.
То ви мало витратили. Купили сумочку і далі сидіти голодними?
stefaniy• 04 февраля в 14:18
Вам потрібно на свинособачій?
Леди Г• 04 февраля в 14:18
Ответ дляЧарівна патика
Читайте 👆. Так, саме так, після прогулянки, виставки, театру, музею, поки додому доберешся.
Antiprom• 04 февраля в 14:20
Ответ дляЯ таке знаю
Ой, оставьте. И сколько таких реальных людей? 0,0001%
Остальные просто или боятся начинать жизнь в другой стране, или на это денег нет, или в Украине их ’держит’ муж или другие родственники.
Если бы завтра открыли границы для мужчин или вдруг им свалились бы деньги, большая часть этих ’патриотов’ послезавтра была бы уже заграницей
Ну так треба мати трішки мізків і втікши в іншу країну не позоритись тут говорячи про мову
Снежнакомка• 04 февраля в 14:21
Ответ дляЛеди Г
Театр тоже билеты 1000 +- на одного. В наш бюджет 80 на 2 взр + ребенок это не вписывается уже. Так же как заведения. Потому что осама не вкусно, а йоши фудживара дорого.
Леди Г• 04 февраля в 14:24
Ответ дляСнежнакомка
Чому жорстка. Якщо діти не з´їдають по цілому, то навіщо брати, що з тим надкушеним робити потім. Фреші діти постійно вдома роблять, тому за ними не трясуться, це якщо їх не бачити ніколи, то тоді жадність виникає, а я не люблю, мені фрукт приємніше з´їсти. Як вам пояснити, що їжа в нас не ціль життя, а просто топливо.
Снежнакомка• 04 февраля в 14:26
Ответ дляЛеди Г
Вы сами себе противоречите. И утка и фреши, а на еду мало тратите. Но уже выяснили, что дети едят в школе и муж вне дома))
Леди Г• 04 февраля в 14:31
Ответ дляСнежнакомка
Не знаю, де у Вас білети по 1 на одного, в нас від 200. Регулярно ходимо на спектаклі, виставки, концерти. У Лтвові в опері 350 г білет на спектакль, перший ряд партера, в Заньковецької так же. В ТЮГ брала білети - 2 ряд партера - 250, на 4 зі зборами, тпішки більше тисячі. На концерт взяла квитки по 680, можна було і по 380, але хотілося ближче, на ДН Лесі Украхнки квитки по 400 грн. А ви сидіть їжте-їжте і плачте, суші томаха досить доступно і смачно, а ви сидіть і чекайте поки заробите на дорогі, а життя воно зараз. Та навіть, якщо дорого, невже не можна раз в місяць взяти, і не страждати.
Мне без сахара• 04 февраля в 14:34
все уходит на чужих халявщиков - всяких их детей с выплатами и бесплатными обедами старух с субсидиями и т.д..... они все деньги сжирают с наших налогов и из бюджета и от этого инфляция... такая щедрость за наш счет а главное что ни их папаши с мамашами ни их 18 летние выкормленные государством оболтусы воевать не хотят
Вилосипедниця• 04 февраля в 14:34
Ответ дляЛеди Г
А чем кровянка не полезна?
Леди Г• 04 февраля в 14:34
Ответ дляСнежнакомка
Не перекручуйте, діти їдять вдома повноцінно, як і чоловік, і я. Як я люблю порадниць ))). Качка і фреш - недорого.
Natal_ka91• 04 февраля в 14:36
Ответ дляСнежнакомка
Овощи, фрукты, рыбу, говядину, индюшатину. Типа это дофига. Здоровое питание без кучи каш, макарон и супов.
Ну я це теж регулярно купляю для сім´ї. Більше 17-20к не виходить.
Я_з_Франека• 04 февраля в 14:36
Ответ дляСнежнакомка
Рыба самая обычная?
Малюсенький йогурт 20-30. Творог?
Выпечка?
Филе курицы не 270 грн. Что значит пакет картошки на пюре? Сколько кг?
Снежнакомка• 04 февраля в 14:37
Ответ дляЛеди Г
Томаха это которые в целях экономии морковную филадельфию делают? Раньше брали с гребешком. Ну такое, средней паршивости суши.
В Киеве билеты смотрю от 600 и выше.
ОБЫЧНЫЕ продукты дорого, не элитные. Какая семья сейчас может регулярно покупать дорадо? Просто запечь на ужин? Уже красную рыбу возвели в ранг праздничной еды.
Зоркая Зорро• 04 февраля в 14:37
На семью уходит 10 тыс евро, может чуть больше. 2+2. Дорогая аренда съедает половину этого бюджета