Ло Шарик• Изменено 04 февраля в 13:16

Вас дратує коли псарниці (псарники) не прибирають лайно за своїми улюбленцями?

А вони мають це робити на вулиці згідно з офіційним законом,
але нажаль є такі які кладуть великий і обрізаний на закон, правило і вимогу і коли їхнє чотирилапе пухнасте висереться - далі йдуть без задньої думки балакають по смартфону ніби нічого не трапилося і це їх не стосується.
королеви та королі пихаті, не королівська це справа лайно за своїми меншими друзями у пакетик збирати!!!
А прийде весна незабаром і цей увесь аромат пахнутиме на кожній стежці.
Блиск думки• 04 февраля в 21:14
Я собачнік, прибираю що своєю і реально бісять які цього не роблять, бо моя собака лізе по цьому гімну какать, а я потім лізу щоб зібрати їх какашки.
Пожарник• 04 февраля в 21:23
Так хочеться тих господарів тим лайном нагодувати та по морді розмазати. Особливо, коли треба гімно зі взуття відмивати🤮
Стильна штучка• 09 февраля в 21:47
Нет, не нервирует. На всех нервов не напасешься. Я научилась свои проблемы решать сама - за своей собакой убираю, чтоб хоть в свое не вступить. И т к мы гуляем его тропами (у меня это называется ’по говну’), днем смотрю внимательно под ноги, вечером хожу с фонариком.
Гораздо больше огорчают агрессивные собаки либо на самовыгуле, либо без поводка и когда хозяину абсолютно пофиг, кого там пытается съесть его ротвейлерик. Вот это сложнее и нервную систему больше расшатывает. А овно - то такое, мелочи жизни