Ryanair підписала меморандум з українським урядом, згідно з яким готова першою відновити польоти в Крим після деокупації півострова,
Ответ дляTatius_ka
Якщо скористатися Вашою порадою і заглибитися в історичні реалії, то між ПЕРШОЮ фазою і розпадом було 46 років. Отже, літачки заржавіють
11 вже минуло
Ответ дляTatius_ka
так і кажу - заржавіють
Будуть літати тим часом на інші напрямки
Ответ дляTatius_ka
що, плануєте дожити?))
там ще 30+ - згідно з ВАШИМ посилом до історії
20+)
Так,планую
Ответ дляTatius_ka
а чого 20+? Ви ж до історії апелюєте
Ось початок:
Хйло назвав розпад Радянського Союзу в 1991-му році найбільшою геополітичною катастрофою 20-го століття.
Про це він заявив під час щорічного звернення до Федеральних зборів:
’Насамперед треба визнати, і я про це говорив раніше, що розвал Радянського Союзу був найбільшою геополітичною катастрофою сторіччя. А для російського народу це стало справжньою драмою. Десятки мільйонів наших громадян і співвітчизників опинилися за межами Російської Федерації’
Це 2005 рік -рахуйте
Ответ дляL-i-s-a-92af
Ось початок:
Це 2005 рік -рахуйте
гм) які початкові передумови були Холодної війни і як слова орка корелюються з вашої аналогією початку кінця?
Ответ дляTatius_ka
Початком кінця для них буде зниження цін на нафту.Або будь-які інші способи знизити доходи рф від її продажу
Ответ дляTatius_ka
і як корелюється Ваша остання фраза з передостанньою?... ))) і з перед-перед останньо?)))