L-i-s-a-92af• 04 февраля 2025

Дивлюсь фільм про найкращий підрозділ ЗСУ

автор L-i-s-a-92af • 04 февраля 2025
Це фільм послання, документальний фільм поданий в художній формі. Фільм мотивація та фільм маніфест майбутнім рекрутам , а також для світової аудиторії, щоб зрозуміти хто такі справжні герої сьогоднішніх днів.

Воїни,які стоять на захисті світла. Фільм розкриває характери восьми бійців Окремої Третьої Штурмової Бригади. Розкриває їх не тільки як професійних військових, але як людей, філософів, просто хлопців,які мають мрії про сім’ї, та мирне життя в своїй країні.
Чаюри• 04 февраля 2025
Піар третьої штурмової вже трохи в печінках. Що по інших бригадах?
автор L-i-s-a-92af • 04 февраля 2025
Ответ дляЧаюри
Про інші не бачила.
Ця для мене найкраща
чаревна• 04 февраля 2025
Ответ дляЧаюри
Смотрите ’ кракен’
Чаюри• 04 февраля 2025
Ответ длячаревна
Смотрите ’ кракен’
Я маю на увазі звичайні бригади, про них мовчать. Про них знаємо тільки ми, по телевізору не показують.
чаревна• 04 февраля 2025
Ответ дляЧаюри
Согласна, обычные для узкого круга и то не всегда во все посвящают.
Нет у них таких возможностей
автор L-i-s-a-92af • 04 февраля 2025
Ответ длячаревна
Смотрите ’ кракен’
Давайте посилання
автор L-i-s-a-92af • 04 февраля 2025
Ответ дляЧаюри
В ’ звичайних’ часто багато питань
чаревна• 04 февраля 2025
Ответ дляL-i-s-a-92af
Давайте посилання
https://youtube.com/@kraken_gur?si=hIIWpoomYzNCK8i...