Кучерявочка• 04 февраля в 21:52

Телефон, дитина 9 років, залежність, розмови не допомагають

Обіцяє, що не буде, розуміє, коли кажу, але як тільки я відволікаюся від нього - робблокс, ютуб, майнкрафт і т.п.....
Треба дієві методи
Порадьте
МЧСница• 04 февраля в 21:52
блок телефона
Король дивана• 04 февраля в 21:52
Батьківський контроль
Або кнопковий телефон
Allemagne• 04 февраля в 21:53
Отберите и выдайте кнопочный.
So_so• 04 февраля в 21:53
Почему нельзя выделить какое-то время на игры? Брать обещания, ну такое.
Репетиторша• 04 февраля в 21:55
Он еще не может это сам контролировать. Легкое и моментальное удовольствие. Как наркотик. Слабая волевая сфера.

Ограничивайте время на игры. Ищите, что ребенку будет доставлять хотя бы сравнимое удовольствие. Помогите ему найти то, чем он будет увлеченно заниматься.
Отжигающая• 04 февраля в 21:56
Як ви визначили залежність? що він грає на компі чи в телефоні? так зараз всі такі. Ви зараз теж не книжку читаєте і не в монополію з дитиною граєте, а з нами на порадниці.
В гости звали?• 04 февраля в 21:56
Ему интересно там, он не может контролировать себя. Только через родительский контроль , к примеру, 40 минут после того как сделал дз. На выходных что то другое. Дальше будет хуже.
Оскорбляю всячески• 04 февраля в 21:57
Запрятать на неделю хотя бы, самый действенный. Потом выдавать на 20 минут в день. Надо сейчас решать вопрос, иначе с подростком уже ничего не сделаете.
автор Кучерявочка • 04 февраля в 21:57
Школа онлайн, 3й клас
В телефоні програма класрум для домашніх завдань (вона є і на планшеті), не можу поставити батьківський контроль із-за програми
Библиотекарь• 04 февраля в 21:57
Ответ дляSo_so
’Какое-то время’ запросто затягивается на несколько часов.
Оскорбляю всячески• 04 февраля в 21:57
Ответ дляОтжигающая
Так может он спит уже
автор Кучерявочка • 04 февраля в 21:59
Правда, очень слабая волевая сфера
Как усилить? Возможно?
So_so• 04 февраля в 22:00
Ответ дляБиблиотекарь
Контролировать самой.
Интересная тема для меня. Я себе пока так представляю, буду выделять ребенку время, договариваться, но не 20 мин как там выше пишут, это издевательство.
Король дивана• 04 февраля в 22:00
Ответ дляКучерявочка
Школа онлайн, 3й клас
Що заважає дати доступ постійний до класруму і виставити час на ігри?
Король дивана• 04 февраля в 22:02
Ответ дляSo_so
Контролировать самой.
Ви ж розумієте що давати по годині на кожний застосунок = сидіння весь день в телефоні? Бо застосунків у дитини може бути вагон )
Тут теж треба якось буде домовлятись…
Самоучка• 04 февраля в 22:02
Ответ дляКучерявочка
Школа онлайн, 3й клас
Ну то забея так кажу,поралася час,потім чимось іншим займася,не дозволяю постійно сидіти в телефоні
сладкий_ноябрь• 04 февраля в 22:03
Навіщо дитині телефон, коли вона вдома?
+ поставте батьківський контроль
Отжигающая• 04 февраля в 22:03
Якщо ви будете забирати і давати на 20 хв або раз в тиждень, ви лише настроїте дитину проти себе
Постарайтесь, якщо є можливість відправити його на кружки,кудись разом прогулятись, щоб в нього фізично менше часу залишалось. Як на мене це єдиний вихід, заробоняти не вийде, зараз все в телефоні від уроків до спілкування один з одним.
So_so• 04 февраля в 22:04
Ответ дляКороль дивана
Тут теж треба якось буде домовлятись…
Почему по часу на приложение? Просто выделить час и пусть использует как хочет.
Библиотекарь• 04 февраля в 22:05
Ответ дляSo_so
Контролировать самой.
Это происходит так: вы -’Заканчивай уже, мы договаривались на 40 мин (1час)’, ребенок: ’да, да, сейчас, сейчас, минутку...’. Вы заходите снова и снова, просите закончить снова и снова, в ответ бесконечно слышите ’да, сейчас’. Все это заканчивается вырыванием телефона/планшета из рук, скандал, слезы. Как-то так.
Обращеница• 04 февраля в 22:06
Ответ дляSo_so
Контролировать самой.
Я теж не знаю як впоратися з цією залежністю дитини (10 років). Він говорить, а що мені робити. Добре, пограли у настолки 1-2 години, зробив домашку, 2 рази на тиждень тренування. А далі що? Ми працюємо, втомлюємось. Після роботи я перу, готую та хочу відпочити, а не кожен вечір з 18 до 21 розважати дитину. Друзів офлайн немає, брати)сестри у іншому місті чи країні. На вулиці нікого, школа онлайн, Харків. Бентежить залежність, але в мене немає ресурсу весь вільний час розважати 10-річну дитину. Пазли, лего, настолки час від часу. В кіно раз на місяць ходимо. Але весь інший час у телефоні/компі. Сумно, але не знаю, що робити
Помеха справа• 04 февраля в 22:06
Ответ дляКучерявочка
Школа онлайн, 3й клас
В родительском контроле можно регулировать доступ к разным положениям.
So_so• 04 февраля в 22:06
Ответ дляБиблиотекарь
Посмотрим. Пока получается договариваться о остро интересных вещах (мультики, сладости).
У Вас так реагирует ребенок и как решили в итоге?
Библиотекарь• 04 февраля в 22:07
Ответ дляОбращеница
Так в більшості, не звинувачуйте себе.
Самоучка• 04 февраля в 22:07
Ответ дляSo_so
Скільки років
So_so• 04 февраля в 22:07
Ответ дляОбращеница
Я думаю, что в 10 лет можно и больше давать.
Король дивана• 04 февраля в 22:07
Ответ дляSo_so
Годину на день?
У сина стоїть контроль. Час виставила на всі застосунки (для кожного застосунка свій ліміт). Ввечері телефон повністю блокує всі застосунки на яких виставлявся час, до заданої години ранку. Якщо сину потрібен якийсь застосунок але ліміт часу вже вичерпано то він посилає мені запит. А я вже дивлюсь. Якщо там шось по навчанню - докидаю час. Якщо якась гра - можу не докидати, або докину за якихось умов.
Так зручніше, ніж просто задати годину-дві в телефоні.
So_so• 04 февраля в 22:08
Ответ дляКороль дивана
Годину на день?
Спасибо, интересно
вентиляторная• 04 февраля в 22:08
Мне кажется в ближайшем будущем будет все через компьютер . Может и нет смысла отбирать телефон?
Самоучка• 04 февраля в 22:08
Ответ дляКороль дивана
Годину на день?
А якщо сьогодні хоче в одну гру програти ,а інші не хоче