Не стесняюсь• 05 февраля 2025

курси чи репетитор

поможіть оприділитись
добре і там, і там
курси відомі та мали б бути хороші, але до 10 чоловік в групі, онлайн.
репетитор також онлайн, знайшла просто в інеті, але не погано.

В мене знайома займалась пару місяців з репетитором, але потім все одно пішла на курси з 0 рівнем.
Тому я вагаюсь і не знаю.
ціна однакова.
з репетитором ту годину працюю зрозуміло.
а курси треба ж чекати, поки інші скажуть і т.п.
Але як взагалі на нульовому рівні?

P.S. ну і на курсах визначений час, а репетитор можна регулювати.
Моль Моллівна• 05 февраля 2025
Так різні діти, різна мета. Моя брала курс триденний з історії, кілька занять з математики у репетитора (складні задачі). Склала зразково.
Іноземну для спілкування тільки в групі, до НМТ кілька занять з репетитором
КвартираЧья• 05 февраля 2025
И то, и то. Вы язык учите или какие курсы? Я когда то одновременно ходила в две группы и два учителя индивидуально со мной работали, разной направленности
Стопясят раз обсуждала• 05 февраля 2025
З 0 для дорослих краще група, вже від А1-А2 репетитор під Ваші потреби
Где тут 0?• 05 февраля 2025
Якщо у репетитора є щось типу спікінг клаба, то репетитор. Бо розмовляти в групі теж дуже важливо. Я б вибрала групу.
Стопясят раз обсуждала• 05 февраля 2025
Ответ дляГде тут 0?
Який спікінг від 0???
Где тут 0?• 05 февраля 2025
Ответ дляСтопясят раз обсуждала
Який спікінг від 0???
Ви не знаєте про яку мову пишуть. , можна і з нуля діалоги прогоаорювати. Кожен з 10 по разу щось скаже і всі запамʼятали.
Синди Кроуфорд• 05 февраля 2025
Я репетитор, преподаю и на курсах, 4 человека группа. Это максимум. 10 студентов это потеря времени.
КвартираЧья• 05 февраля 2025
Ответ дляСинди Кроуфорд
Неправда, я ходила на курсы, где было ±10 человек, своя методика у основателя этой школы было, и это были лучшие курсы в моей жизни, люди реально после них спокойно международные экзамены сдавали
Альдебаран• 05 февраля 2025
Ответ дляСинди Кроуфорд
Значит, такой из вас преподаватель.
Училась в группе А1 10чел, отлично, могла говорить и все понимала после курса
Тоска в носках• 05 февраля 2025
Ответ дляКвартираЧья
Згодна. Донька ходила на курси +- 10 дітей, майже всі вийшли з рівнем В2. Двоє хлопців вступили у військові ВНЗ і їздять закордон перекладачами для наших військових, донька має наразі рівень С1, ще один хлопець працює в американській компанії, інші не знаю. Тому, рахую, що все залежить від викладача, ну і бажання навчаючихся теж важливе
Пожмаковна• 05 февраля 2025
Ответ дляСинди Кроуфорд
Согласна, слушать как бэкают 10 человек уровня А1 то еще удовольствие
автор Не стесняюсь • 05 февраля 2025
Ответ дляКвартираЧья
мені задорого буде)
плюс ідуть по одному підручнику
автор Не стесняюсь • 05 февраля 2025
Ответ дляСинди Кроуфорд
а якої мови? в мене конкретно польська
в групі до 10, зараз біля 7, може так і буде.
автор Не стесняюсь • 05 февраля 2025
Ответ дляКвартираЧья
а які саме курси?
автор Не стесняюсь • 05 февраля 2025
Ответ дляТоска в носках
а які саме курси?
Тоска в носках• 05 февраля 2025
Ответ дляНе стесняюсь
а які саме курси?
Це не Київ, тому думаю не важливо які, бо онлайн там не має. Просто вибирайте викладача по відгукам
Скажений гудзик• 05 февраля 2025
Визначитись.
КвартираЧья• 05 февраля 2025
Ответ дляНе стесняюсь
а які саме курси?
Школа соловова
Тоска в носках• 05 февраля 2025
До речі, розкажу історію по навчанню з англійською нашої викладачки. Звернувся до неї мужчина ще до війни, якому запропонували роботу закордоном, але рівень має бути А2, а в нього 0 знань, термін - 4 місяці. Займалися вони по 2 години 6 разів на тиждень + домашнє завдання. І сертифікат А2 він отримав через 4 місяці. Сказав, що на здачі на сертифікат він говорив краще всіх. Але це гарний викладач і шалена мотивація мужчини
Як_наготую...• 05 февраля 2025
А вот мне интересно, почему по вашему мнению спикинг нельзя развивать с репетитором, а только в группе?
Ваш репетитор не разговаривает с вами?
автор Не стесняюсь • 05 февраля 2025
Ответ дляЯк_наготую...
Ваш репетитор не разговаривает с вами?
мені здається, що розмовна мова навпаки більша і краща з репетитором
Як_наготую...• 05 февраля 2025
Ответ дляНе стесняюсь
І я такої думки.
А ось коментатори часто вважають по-іншому. Цікаво, чому.
автор Не стесняюсь • 05 февраля 2025
Ответ дляЯк_наготую...
І я такої думки.
можливо на офлайн курсах є якась конкуренція - тому
бо на онлайн такого нема
Синди Кроуфорд• 05 февраля 2025
Ответ дляНе стесняюсь
а якої мови? в мене конкретно польська
Словацкий
Синди Кроуфорд• 05 февраля 2025
Ответ дляНе стесняюсь
Конечно. В группе пока кто-то что-то скажет, пройдет сто лет. Самые бойкие поговорят, остальные отмалчиваются или 1 предложение скажут. Времени нет
Альдебаран• 05 февраля 2025
Автор, а какие именно курсы польской попробовали?
ЖонДуан• 05 февраля 2025
Курсы - это бизнес для их владельцев. Репетитор - это про знания. Хороший, конечно же
автор Не стесняюсь • 05 февраля 2025
Ответ дляЖонДуан
важко знайти хороше і то, і то
автор Не стесняюсь • 05 февраля 2025
Ответ дляАльдебаран
не хочу називати тут курси