Гл. Амурная• 05 февраля 2025

Наші стосунки поставила під удар..робота. Потрібна думка збоку, заходьте

Зустрічаємось з чоловіком, все чудово, завжди думала що він хороша людина і завжди мене підтримає.
Він влаштувався на роботу у певний відділ, згодом там зʼявилась хороша вакансія по моєму профілю і мене взяли також.
Я була рада, що ми ще більше будемо разом.
Посадили мене у кабінет четвертою, він там сидів вже з колегами. Про наші стосунки ніхто не знав.
І серед його колег є такий балабол, що постійно жартує, говорить різну маячню. Дійшло і до мене: насмішки з моєї зайвої ваги (він навпаки худий), моєї зовнішності, роботи і тд.
Мій мовчить. А я така людина, що якщо мене ображають, я починаю давати відсіч. І, що ви думаєте - мій мені весь мозок видовбав тим, що я маю мовчати і нічого не говорити.
Виявилось ще те, що ніхто не знає не тільки про мене, а й про те, що він взагалі у стосунках.
Пару разів сварились, ігнорували один одного на роботі - мій підключався до цієї травлі і сміявся.
Коли якась проблема - він завжди на боці своїх колег.
Коли я мовчу- чіпляється до мене.
Пару разів чула насмішки з того приводу, що я часто до нього підходжу (хоча він сам казав коли вільна підходити до його столу). Він мовчить і нічого не каже.
Мені якось гидко, я не відчуваю захисту з чоловіком, так ще і залишаюсь винною.
Почуття до нього є, але як мені будувати сімʼю з людиною, яка ніяк мене не захистила при нагоді?
Поза роботою все чудово.
Elena_Kiev_Solomenskiy• 05 февраля 2025
цените себя и ищите другого. этот вас не любит.
Зілля до весілля• 05 февраля 2025
Так не бывает
автор Гл. Амурная • 05 февраля 2025
Ответ дляЗілля до весілля
Так не бывает
Як - так?
Що чоловік виявляється івном?
Шиворот Навыворот• 05 февраля 2025
Странный чел. Уже б давно сказал что вы вместе. А чего скрываетесь?
Нахер он вам такой нужен. Бегите от него роняя тапки.
автор Гл. Амурная • 05 февраля 2025
Ответ дляШиворот Навыворот
Це я вам ще не розказала про ревнощі
Заходить колега, просить позичити коректор
Я йому даю, а мій бурчить ʼти ж вчора брав, закінчився вже?
Просто соромно перед людиною, той бідний хлопець більше і не заходив до мене
Шиворот Навыворот• 05 февраля 2025
Ответ дляГл. Амурная
Це я вам ще не розказала про ревнощі
Ну вы уже сами ответили на вопрос. Человек неадекватен, зачем такое отношение
Тишком нишком• 05 февраля 2025
Яка сім´я? Ви для нього одна з тих чиї імена не запам´ятовують
Вишневий цвіт• 05 февраля 2025
Пофлиртуйте со вторым, укорените мысль что если бы не нравилась не задевал и не обращал внимания, а так гівно є гівно
автор Гл. Амурная • 05 февраля 2025
Ответ дляТишком нишком
Що ви хочете цим сказати?
Зілля до весілля• 05 февраля 2025
Ответ дляГл. Амурная
Як - так?
Що чоловік виявляється івном?
Сочиняете, автор
Куда ж без меня• 05 февраля 2025
Он вас устроил на работу? Меняйте работу
Тишком нишком• 05 февраля 2025
Ответ дляГл. Амурная
Це я вам ще не розказала про ревнощі
Так а чому ви не скажете в колективі що ви пара?
Тільки не про гроші• 05 февраля 2025
Ответ дляГл. Амурная
Як - так?
Що чоловік виявляється івном?
Ну ви ж самі собі відповіли? Ви знаєте відповідь, і знаєте, що робити. Вам треба закінчити стосунки однозначно. Тільки ще складність в тому, що ви працюєте разом((
Особливо тригернуло те, що ’мій підключався до цієї травлі і сміявся.’
Я вас чудово розумію, бо ми з чоловіком познайомилися та почали стосунки саме на роботі. І довгий час приховували це, бо в нас на роботі не заохочувалися стосунки між колегами. Але! Це було наше спільне рішення.
А ваш чоловік ..івно. Думайте, бо це не тільки на роботі згодом проявиться, а й взагалі по життю
Бандитка Сью• 05 февраля 2025
Я не бачу логіки в цих двох фразах..
’’Мені якось гидко, я не відчуваю захисту з чоловіком, так ще і залишаюсь винною.’’

’’Почуття до нього є..’

Як довго ви разом?
автор Гл. Амурная • 05 февраля 2025
Ответ дляБандитка Сью
Я не бачу логіки в цих двох фразах..

’’Почуття до нього є..’

Як довго ви разом?
І що?
Так, у мене є до нього почуття. Я хочу бути з ним.
Мати тріля• 05 февраля 2025
Ответ дляГл. Амурная
Як - так?
Що чоловік виявляється івном?
Ні, що за таких умов у вас все чудово поза роботою.
автор Гл. Амурная • 05 февраля 2025
Ответ дляКуда ж без меня
Та не те щоб він
Він там рядовий співробітник
Просто сказав, що є така вакансія
Тишком нишком• 05 февраля 2025
Ответ дляГл. Амурная
Що ви хочете цим сказати?
Що коли чоловік має наміри щодо жінки, він суспільству заявляє - це моя територія!
Я тут хазяїн !
( Грубо але якось так) Коли чоловік соромиться своєї партнерки - там діла не буде
автор Гл. Амурная • 05 февраля 2025
Ответ дляМати тріля
Ну отак.
Поза роботою міняється, намагається мені догодити
Апрель Ивановна• 05 февраля 2025
А радовались чему? Самое большое зло - работать с мужем (или МЧ) в одном коллективе, а сидеть в кабинете - єто вообще треш.....
Куратор дебошей• 05 февраля 2025
Вы с ним говорили на эту тему? Почему так себя ведёт в коллективе?
Як ухурделю• 05 февраля 2025
Ответ дляГл. Амурная
Як - так?
Що чоловік виявляється івном?
так гимно или все чудово?))))))
автор Гл. Амурная • 05 февраля 2025
Ответ дляТишком нишком
Я тут хазяїн !
Ну нас ним зводять
Типу що ми подобаємося один одному кажуть)))
Мій мовчить. На цьому все
Але ж ми і живемо окремо. Йому добиратись додому далеко, тому він йде раніше
Мені ближче, тому я пізніше приходжу і йду
Тобто не може нас ніхто засікти і знати що ми разом
Апрель Ивановна• 05 февраля 2025
Автор, хотите продолжения отношений - увольняйтесь. Вот честно, по другому не будет. Или - или
автор Гл. Амурная • 05 февраля 2025
Ответ дляАпрель Ивановна
Тут же проблема не у роботі
А в ньому. Тут дуже хороше місце.
І все подобається.
Але як мені жити з людиною, яка навіть не намагалась мене захистити при людині яка казала мені прямо ʼти товстаʼ ?
Апрель Ивановна• 05 февраля 2025
Ответ дляГл. Амурная
Ну нас ним зводять
Мій мовчить. На цьому все
Наивная Вы, пару недель и весь офис будет знать
Бандитка Сью• 05 февраля 2025
Ответ дляГл. Амурная
І що?
А він хоче?
Чи лише вдома хоче?
А на роботі він вільний?

Ви не відповіли скільки ви разом?
Жена аллигатора• 05 февраля 2025
Ответ дляАпрель Ивановна
чому? ми з чоловіком навіть сидимо за одним столом(подвійним)
але ми понад 5 років працювали разом до стосунків. я ще й зам його офіційно
автор Гл. Амурная • 05 февраля 2025
Ответ дляАпрель Ивановна
Як?
Тим паче він при інших ніби навмисно намагається показати, що ми не разом
Апрель Ивановна• 05 февраля 2025
Ответ дляГл. Амурная
Тут же проблема не у роботі
А в ньому. Тут дуже хороше місце.
І все подобається.
Вы не 5 летний ребенок, чтобы Вас защищать в таком варианте. Вы сами на х.. й послать не можете?