Володарка мрій• 05 февраля 2025

Коли я була худою чоловік часто носив на руках, говорив компліменти. А зараз ні

Зараз +5 кг після вагітності
І я ці 5 кг ніяк не можу скинути((
Я лінива займатись спортом
Та і раніше я ніколи ним не займалась
Як їсти? Чекати відчуття голоду і щоб не доїдати?
Пригаю-цибаю• 05 февраля 2025
Ответ дляВолодарка мрій
Які 45? Не при мому зрості
Вам мене не зрозуміти.. тільки смієтесь
Ви просто не бачили мій живіт і бедра
Скоро весна, город скопаєте, картоплю посадите - і пуза не буде)
Витворунка• 05 февраля 2025
Ответ дляВолодарка мрій
Які 45? Не при мому зрості
Вам мене не зрозуміти.. тільки смієтесь
Ви просто не бачили мій живіт і бедра
автор...вас тут мало хто зрозуміє, я вас розумію, на мені навіть лишні 3 кг видно, відразу живіт з´являється. В додатку фатсикрет рахуйте що їсте, від загального калоражу віднімайте 200 ккал, наприклад, і так харчуйтесь. Заміри робіть, це краще ніж на ваги. Ось так і підуть ваші лишні кг
Чорт і Шо• 05 февраля 2025
Ответ дляВолодарка мрій
Я астенік
При зрості 172 вага моя нормальна 56-57, все що вище ззатрималось на пузі … на ногах
Це все труситься
Бека
У меня как и у Вас тоже всё лишнее откладывается первым делом на животе и боках, мой нормальный вес 60-62кг, рост 177см.. Если хотите похудеть, для себя, откажитесь от сладкого и мучного.. Родили давно? Когда гуляете с коляской не сидите, ходите, чем больше, тем лучше... А муж Ваш мудак, я после родов весила 75кг, и комплиментов от мужа меньше не было, наоборот, я ныла, что поправилась, а он успокаивали рассказывал, что я красавица... Если это похудение нужно Вам - худейте, если только ради мужа, я б задумалась о его любви, есть ли она...
Рожева юбка• 05 февраля 2025
Ответ дляЛиса Патрикевна
А вы застряли из-за веса?
Парова машина• 05 февраля 2025
Муж - хлюпик! так оправдывает свою немощность! Поправляйтесь до 100кг, а дальше его проблемы как он будет вас носить ! Пусть в зал идет и мыщцы качает, а то не может он, видити ли, носить вас.
Рожева юбка• 05 февраля 2025
Ответ дляКава з адреналіном
Мене цікавить чому тут вважають що чоловік повинен любити і бажати жінку з зайвою вагою? Чоловіки люблять очима ,їм хочеться привабливу фігуру ,а не жиртрест))) Невже ви собі подобаєтеся +10 +20 кг,які ви наїли? Та подивіться на себе в зеркало цещо привабливо? А потім чоловіки ходять наліво і стають козлами в вашому розумінні.Не треба в себе запихувати все що є в холодильнику і буде вам щастя)
Потому что худеть лень
Проще мужу рот заткнуть
Elani• 05 февраля 2025
Ответ дляВолодарка мрій
Я астенік
Це все труситься
Бека
Вы достойная жена своего мужа))))
Вы толстая, он слабак-тупак
Совет да любовь
Elani• 05 февраля 2025
Ответ дляВолодарка мрій
Я не виглядаю жіночно(( нажаль
Мені красиво тоді коли я 56 кг
Зараз 61 і я жирдяй(
Удалено администрацией...
ОбережнаЯ• 05 февраля 2025
Ответ дляВолодарка мрій
Я астенік
Це все труситься
Бека
Той хто знає , хто такий астенік, знає і як худнути) ви вже тримайтеся якоїсь однієї лінії - або дурненькі питання , або термінами кидатися))
Я в дамках• 05 февраля 2025
Ответ дляІстеріомама
Ви певно, іншої статури. Я також астенік, і розумію, про що автор. Трохи більше за 56-57 - і все - ти кентавр, витончений, але кентавр)
Ну у меня кость широкая крупная, поэтому если худая это просто крупный скелет( некрасиво)
Я в дамках• 05 февраля 2025
Ответ дляКава з адреналіном
Налево они и от худых ходят))
Почемучка• 05 февраля 2025
Ответ дляЛиса Патрикевна
Ну еще бы
Посмотрите в зеркало и увидьте наконец, кто обижен жизнью
Ахах, фитоняшка решила брызнуть ядом, поверьте мне так побоку ваши слова, худые и недолюбленые (недот***ые) всегда таке злые