Майструю крила• 06 февраля 2025

Капець! На чому економити?

Зп 20 тис.
Я боюсь в місто виходити.
Я і дитинка 13 рочків.
То на одязі економили в сінсей скуплялись, десь акції шукали, там десь зайву каву не вип´єш.
Але хоч раз в два тижні або кіно або піца
Ми не вибагливі, економили на їжі.
А зараз капець
Телефон поповнити -600
Електроенергія - 1500
Комуналка ( газ сміття) під 1000
Опалення десь 1000-1500
У доньки два уроки репетитора в тиждень 2400

І от якщо раніше я могла за рахунок витрат на харчування щось зекономити. То зараз це просто капець. Я не можу відмовитись від молочки і м´яса.
Про те що можна захворіти, полетять зуби краще не думати.
Зараз навесну малій треба хоч 2 пари нового взуття. Навіть страшно думати
Чарочка діда• 06 февраля 2025
Репетитор тут точно лишний как и пицца)
ЖенаАйтишнеГа• 06 февраля 2025
Аналогічно... Вже страшно заходити в магазини
БоВжеВільна• 06 февраля 2025
Что то вы на 20 тыс понаписали как на 40 минимум
автор Майструю крила • 06 февраля 2025
Ви теж задумчиво перечитуєте чеки в атб , ,де ж вас так жестко намахали?
Перекус беру завжди• 06 февраля 2025
киевстар контракт - вайфай, безлимит интернет мобилный, и еше один номер (ребенка) прицепила модет звонить мне бесплатно..- 360 гр
електроенергия до фига у вас расходы
газ сміття тоже цікаво сколько кубов потребляете и на что
автор Майструю крила • 06 февраля 2025
Ответ дляЧарочка діда
Репетитор тут точно лишний как и пицца)
Піцци вже немає, як і кіно.
Репетитор - один англійський один алгебра/ геометрія. Це треба.
Дівчина Бобула• 06 февраля 2025
Ответ дляЧарочка діда
Репетитор тут точно лишний как и пицца)
Репетитор - это первоочередное
Бараболька• 06 февраля 2025
Шкільну програму цілком можливо освоїти без репетиторів за 2400
Чарочка діда• 06 февраля 2025
Ответ дляМайструю крила
Піцци вже немає, як і кіно.
Не треба)
куркулиха• 06 февраля 2025
Ви ’кінець епохи бідності’ обрали у 19му році?
Чарочка діда• 06 февраля 2025
Ответ дляДівчина Бобула
Репетитор - это первоочередное
Это для снижения тревожности родителей разве что)
автор Майструю крила • 06 февраля 2025
Ответ дляБоВжеВільна
Ахах! Я ділю платежі між днями. В один день продукти купила, в другий за сміття заплатила ( теж типу шоппінг)
Сиреневенькая• 06 февраля 2025
Ответ дляБараболька
аби як?
Наизнанку• 06 февраля 2025
А отец ребёнка? Бабушки, девушки с передачками с села?
автор Майструю крила • 06 февраля 2025
Ответ дляПерекус беру завжди
електроенергия до фига у вас расходы
Газ сміттЯ, квартплата, там 300-400, там 300, там 200
Щебетушка• 06 февраля 2025
Не экономить, а больше зарабатывать
автор Майструю крила • 06 февраля 2025
Ответ дляБараболька
Можна. Вона цілком тягне ці предмети на 8-9 баллів самостійно. Але я бачу у дитини потяг до цих предметів, і я не хочу нехтувати таким моментом
Чудовий каламбур• 06 февраля 2025
Ви розлучена? Батько дитини не допомагає? Жити на таку суму з дитиною-підлітком дуже складно(((
Щебетуха• 06 февраля 2025
Ппц как люди живут на зарплаты 6-10 тыс грн ?! Я получаю больше,чем вы и я одна . И то,мне постоянно не хватает денег...
автор Майструю крила • 06 февраля 2025
Ответ длякуркулиха
Ні, я підтримала Порошенко.
Але відверто кажучи голосувала не ЗА Порошенко, скільки протиЗеленськооо
Сиреневенькая• 06 февраля 2025
недавно видела пост в тредс что страховка на авто очень подорожала
ответы все единогласно что это даром - а я вот в Польше, а я в Германии, а я в Англии.... там 800-1000 евро
ну ребятки...
заработки то у этих стран очень отличаются
я автора понимаю и сочувствую
ну реально на все поднимается цена, абсолютно... а зп стоят
Вишиванка• 06 февраля 2025
Ответ дляМайструю крила
Піцци вже немає, як і кіно.
В 13 років - для чого, 10-1 клас -це час для репетиторів
автор Майструю крила • 06 февраля 2025
Ответ дляНаизнанку
Ні. Допомоги ні від кого немає. Та і я вже далеко не молода
Кишмишная Мая• 06 февраля 2025
Ответ дляМайструю крила
все правильно, нам репетиторы в свое время хорошо помогли, школа по знаниям у нас слабенькая была, дочка смогла на бюджет постуть, потом по программе обмена студентами за границу уехать, там доучилась и работу хорошую нашла
автор Майструю крила • 06 февраля 2025
Ответ дляЩебетушка
Не экономить, а больше зарабатывать
По документам я заробляю більше, десь 26
Податки забирають
Христя в тiстi• 06 февраля 2025
С 20 тыс после вычисления обязательных платежей остаётся+-13-14 тыс. На питание на 2 чел как раз, нешикуя . Многие на такую сумму живут и по 3 чел
автор Майструю крила • 06 февраля 2025
Ответ дляЧудовий каламбур
Взагалі то за мірками держави я богата людина
Я одна заробляю більше ніж три мінімальних зп
Чудовий каламбур• 06 февраля 2025
Ответ дляЩебетуха
Та не живе ніхто на такі зарплати, перестаньте. Це просто фізично неможливо. Виживати на таку суму можуть лише ті, хто:
- проживають з батьками,
- мають город, господарство або отримують передачі з села,
- хтось з батьків допомагає фінансово.
Мішечок щастя• 06 февраля 2025
Ответ дляВишиванка
У моего ребенка репетитор по английскому со 2 класса..
Ага много он выучит английского с 10-11 класса..
Тоже денег не особо,но от репетитора не откажусь,так как неизвестно что будет в этой стране дальше,так хоть сын английский знать будет,уже легче в другой стране!!
На пів ставки• 06 февраля 2025
зачем сразу 2 пары обуви, раз такая ситуация? купите одну универсальную. синсей это круто, но в том же секе или на шафе можно дешевле одежду покупать. репетитора я бы убрала, она всю жизнь будет туда ходить и продолжать ничего не понимать? репетитор нужен, чтобы базу подтянуть, а не вечно ходить туда. и вообще есть ли толк от него уже на практике?