Майструю крила• 06 февраля 2025
Капець! На чому економити?
Зп 20 тис.
Я боюсь в місто виходити.
Я і дитинка 13 рочків.
То на одязі економили в сінсей скуплялись, десь акції шукали, там десь зайву каву не вип´єш.
Але хоч раз в два тижні або кіно або піца
Ми не вибагливі, економили на їжі.
А зараз капець
Телефон поповнити -600
Електроенергія - 1500
Комуналка ( газ сміття) під 1000
Опалення десь 1000-1500
У доньки два уроки репетитора в тиждень 2400
І от якщо раніше я могла за рахунок витрат на харчування щось зекономити. То зараз це просто капець. Я не можу відмовитись від молочки і м´яса.
Про те що можна захворіти, полетять зуби краще не думати.
Зараз навесну малій треба хоч 2 пари нового взуття. Навіть страшно думати
Я боюсь в місто виходити.
Я і дитинка 13 рочків.
Ми не вибагливі, економили на їжі.
А зараз капець
Телефон поповнити -600
Електроенергія - 1500
Комуналка ( газ сміття) під 1000
Опалення десь 1000-1500
Ждун с Нибиру• 06 февраля 2025
Ответ дляМэри Попкинс
Вы не понимаете, что работающий человек не может позволить себе кофе на улице купить? Это не нищета по вашему?
Работающий и зарабатывающий - это две разные вещи. Да, я считаю, что когда доход очень низкий, то в кофейне делать нечего. А если-таки ходишь - то и не плачься тогда, а хлебай свой кофе из кофейни молча)
На пів ставки• 06 февраля 2025
Ответ длягодовасик
Ви саджаєте кожен рік?
родители сажают. помидоры, огурцы, тыква, перец, кабачки, баклажаны - все это дает семена, и картофель на посадку тоже откладывают.
Міряю від одиниці• 06 февраля 2025
Автор, обнімаю вас.
Опалення скоро закінчиться, буде легше.
Від піци та кіно краще відмовитись.
І добре передивіться витрати на харчування.
Може у вас є те, від чого можна відмовитись і що не завдасть шкоди якості харчування, наприклад сир, ковбаса, цукерки, печиво магазинне, фрукти овочі тільки сезонні тощо
Опалення скоро закінчиться, буде легше.
Від піци та кіно краще відмовитись.
рукиЖимолости• 06 февраля 2025
Читаю і дивуюсь. Радять економити на репетиторах і каві раз в тиждень. Серйозно? Це такі шалені гроші економляться? А далі що? Секонд, який теж не дешевий і макарони?
На пів ставки• 06 февраля 2025
Ответ дляМайструю крила
Мене не оцінки цікавлять, а фактичний результат.
І так. Оцінки вищі
а почему без репетитора они ниже, дочь не понимает программу?
Майструю крила
• 06 февраля 2025
Ответ дляНа пів ставки
а сейчас зимой в чем она ходит, нет зимней или осенней обуви? в ней можно и весной ходить. а летом в чем ходила, в этом нельзя уже весной ходить?
пересылка такая новой почтой, укрпочтой дешевле.
Підліток нога росте. Зараз 1 чоботи і 1 кросівки в школі як змінка і як на фізру
годовасик• 06 февраля 2025
Ответ дляЖдун с Нибиру
А кава в кафе - это жизненная необходимость с зп 20т на двоих? Что это за культ такой? Дома нельзя выпить кофе? Хотите на улице? Купите термос и не занимайтесь ерундой. Кофеманы, блин.
А чому саме на ходу каву пить? А нахріна тоді взагалі жити й працювати, якщо ти навіть кави в кафе випити не можеш, не кажучи вже про якісь більші задоволення
Мэри Попкинс• 06 февраля 2025
Ответ дляМайструю крила
Я вже не пью каву! Я вже не ходжу в кіно і кафе.
Я вже навіть не хворію!
Ой автор, не знаю на чём ещё экономить...
У нас ЗП мужа 18 +/-, но бонус это мясо бесплатно. У меня сейчас опять простой и здоровье посыпалось, вчера только аптека 3700. Моя подработка пусть 5-6 в месяц, вот так и выживаем втроём с ребенком.
Дрібка щастя• 06 февраля 2025
Ответ дляМайструю крила
Піцци вже немає, як і кіно.
Репетитор - один англійський один алгебра/ геометрія. Це треба.
Я знаю, що мій досвід не корисний і впринципі покоління наших дітей мало б жити краще за нас. Тобто я не прихильник думки ’мені було важко, то нехай і наступні покоління відчують як це’.
Але розкажу як було в мене.
Я школу в 2003 закінчувала і в батьків не було грошей на підготовчі курси і репетиторів. При цьому вже тоді однокласники весь 11 клас проходили підготовчі курси при вузах, деякі навіть репетиторів відвідували.
Мої батьки вважали це зайвим. Я купила собі якісь книжки/брошурки і сама готувалася до вступу.
На державне зрозуміло, що не поступила, пішла на контракт. Батьки навіть заплатили за 1 рік навчання, а потім прямо у вузі оформили державний кредит на навчання і після закінчення я його виплачувала.
При цьому вчилася добре і на 5ий курс мене вже на державне прийняли.
Звичайно, тоді морально не дуже почувалася, але краще так, ніж непотрібні жертви зі сторони батьків.
Але розкажу як було в мене.
Сиреневенькая• 06 февраля 2025
Ответ дляНа пів ставки
пакетик яда масенького - 100 грн для обработки
их на лето надо много..
ничего бесплатно там не растет
не говоря уже о работе
это миф что у себя на огороде растет все бесплатно
их на лето надо много..
ничего бесплатно там не растет
не говоря уже о работе
Щебетушка• 06 февраля 2025
Ответ дляМайструю крила
Можна. Вона цілком тягне ці предмети на 8-9 баллів самостійно. Але я бачу у дитини потяг до цих предметів, і я не хочу нехтувати таким моментом
Модно перевести в школу с матем уклоном,
Точу ляси• 06 февраля 2025
Ответ дляМайструю крила
300 грн я вважаю дуже не дорого.
Я не знаю, дівчата, 300 грн це багато за повну годину?
Ми 1000 платимо за годину, тому у вас економ варіант)
На пів ставки• 06 февраля 2025
Ответ дляСиреневенькая
их на лето надо много..
ничего бесплатно там не растет
не говоря уже о работе
их на лето надо много..
ничего бесплатно там не растет
не говоря уже о работе
я вам говорила, что все растет бесплатно? зачем перекручиваете? я говорила, что семена можно не покупать.
Дівчина Бобула• 06 февраля 2025
Ответ дляЧарочка діда
Это для снижения тревожности родителей разве что)
Кому как ...
Мішечок щастя• 06 февраля 2025
Ответ дляДокладальниця
Огород ? Вы знаете сколько денег нужно на огород , вот утром , собрала корзину семян на 2500 , и это не все еще . Плюс вспахать , отрава от жуков и травы . Золото
Ага,тоже уже 3-4 тысячи на семена,химию и т.п. потратила.
А ещё весной заплати трактористу чтобы вспахал,потом за воду летом,если засуха..Капец,уже ни рада этому огороду,если честно..
И.О. человека• 06 февраля 2025
Ответ дляМайструю крила
300 грн я вважаю дуже не дорого.
Мои дети занимаются английским. Старшая индивидуально 360 грн в час / 2 р в неделю
Младшая в небольшой группе. 1600 грн в месяц, тоже 2р в неделю. Учитель и школа одна
Соответственно в группе на много дешевле.
Мы под Киевом живём. Я считаю это не дорого.
Мавка• 06 февраля 2025
Ответ дляЧудовий каламбур
Та не живе ніхто на такі зарплати, перестаньте. Це просто фізично неможливо. Виживати на таку суму можуть лише ті, хто:
- проживають з батьками,
- мають город, господарство або отримують передачі з села,
- хтось з батьків допомагає фінансово.
- проживають з батьками,
- хтось з батьків допомагає фінансово.
Не кажи гоп ,знаєте ?
Кокосиха• 06 февраля 2025
Ответ дляМайструю крила
Я вже навіть не хворію!
Лучше в кино с дочкой ходить,если она тянет сама на 9,то при желании и на 11 потянет,толку от того репетитора тогда
Міряю від одиниці• 06 февраля 2025
Ответ дляМайструю крила
1 заняття 300 грн
В тиждень 2 заняттЯ, один англійський один математика
Автор, тут на вас всі накинулись через репетитора, а я вас підтримую.
З теперішньою школою тільки так можна підтримати дитину, тим більше дитині подобається навчатись.
Мэри Попкинс• 06 февраля 2025
Ответ дляЖдун с Нибиру
Так у автора нормальная ЗП даже для Киева, если говорить про уровень ЗП, а не цен.
’Хлебай’? Вы откуда вещаете?
Ждун с Нибиру• 06 февраля 2025
Ответ длягодовасик
Потому что жить стоит по своим возможностям. Если нет денег - кофе можно варить дома. Нелогично ходить в кофейню с зп 20000, а потом плакаться, что зуб не на что полечить.
Сиреневенькая• 06 февраля 2025
Ответ дляНа пів ставки
я не огородник, но мама периодически что то докупает
для лучшего урожая, те же помидоры огурцы капусту... да много чего
Белая котичка• 06 февраля 2025
Ответ дляМайструю крила
Ахах! Я ділю платежі між днями. В один день продукти купила, в другий за сміття заплатила ( теж типу шоппінг)
Вам теж треба репетитор з математики.
Почніть з правила ’від перестановки додатків сума не міняється’.
Щебетушка• 06 февраля 2025
Ответ дляМайструю крила
По документам я заробляю більше, десь 26
Податки забирають
И?
Усатая фея• 06 февраля 2025
Ответ дляНа пів ставки
ну кстати если каждый год сажать, то семена с прошлого года останутся бесплатно
Сразу видно ..дите асфальта.
Конечно все так просто... посадил и в августе выкопал.И никаких тебе затрат. )) Правда?
Майструю крила
• 06 февраля 2025
Ответ дляМудрецыха мира
Який розмір взуття у доньки?
39. Але потрібно міряти. Нога вузька і пятка випадає.
В мене теж 39 і їй моє взуття не підходе
Стервочка• 06 февраля 2025
Ответ дляМайструю крила
Піцци вже немає, як і кіно.
Чому електрики дофіга?В мене в цьому місяці ще більше, правда немає опалення. А економити як, не їсти та не митися
Христя в тiстi• 06 февраля 2025
Ответ дляМішечок щастя
Если я Вам напишу,что моя семья переселенцы и мы потеряли всю недвижимость в Донецкой области.
А сейчас живём в селе,тут нет работы,живём на пенсию мужа шахтера,держим курей,гусей,пашем на огороде с весны по осень..живём на съеме..
И да,у меня совсем не та ситуация,правда,?И пенсия мужа меньше чем у автора зарплата,и за газ зимой платим 3-4 тысячи,бо котел старый.
Правда хорошая у меня ситуация,обзавидуешся?
Но при этом сын занимается с репетитором, дистанционно правда..
Ну и??? Значить есть чем платить за репетитора. Суть одна , есть деньги - платишь, нету - не будешь заниматься.
Чудовий каламбур• 06 февраля 2025
Ответ дляМішечок щастя
За яку воду в селі ви платите?
Дівчина Бобула• 06 февраля 2025
Ответ дляМайструю крила
Бо я бачу у дитини бажання займатись цими предметами.
І я вважаю що як мамі мені пощастило що дитін подобається і вона хоче цим займатись додатково.
Якби не хотіла, мені тих 8-9балів щ головою вистачило
Автор, мое мнение - можно экономить на чем угодно, но не на учёбе ребенка