Майструю крила• 06 февраля 2025

Капець! На чому економити?

Зп 20 тис.
Я боюсь в місто виходити.
Я і дитинка 13 рочків.
То на одязі економили в сінсей скуплялись, десь акції шукали, там десь зайву каву не вип´єш.
Але хоч раз в два тижні або кіно або піца
Ми не вибагливі, економили на їжі.
А зараз капець
Телефон поповнити -600
Електроенергія - 1500
Комуналка ( газ сміття) під 1000
Опалення десь 1000-1500
У доньки два уроки репетитора в тиждень 2400

І от якщо раніше я могла за рахунок витрат на харчування щось зекономити. То зараз це просто капець. Я не можу відмовитись від молочки і м´яса.
Про те що можна захворіти, полетять зуби краще не думати.
Зараз навесну малій треба хоч 2 пари нового взуття. Навіть страшно думати
іронічна антитеза• 06 февраля 2025
Ответ дляСиреневенькая
недавно видела пост в тредс что страховка на авто очень подорожала
ответы все единогласно что это даром - а я вот в Польше, а я в Германии, а я в Англии.... там 800-1000 евро
ну ребятки...
заработки то у этих стран очень отличаются
я автора понимаю и сочувствую
ну реально на все поднимается цена, абсолютно... а зп стоят
Ну хоч в чомусь стабільність (в зп)
БоВжеВільна• 06 февраля 2025
Ответ дляМайструю крила
Ахах! Я ділю платежі між днями. В один день продукти купила, в другий за сміття заплатила ( теж типу шоппінг)
От перемены мест слагаемых=спросите у репетитора что будет)
Мэри Попкинс• 06 февраля 2025
Ответ дляНаизнанку
А отец ребёнка? Бабушки, девушки с передачками с села?
А у всех родные в сёлах живут?
Христя в тiстi• 06 февраля 2025
Ответ дляМішечок щастя
У моего ребенка репетитор по английскому со 2 класса..
Ага много он выучит английского с 10-11 класса..
Тоже денег не особо,но от репетитора не откажусь,так как неизвестно что будет в этой стране дальше,так хоть сын английский знать будет,уже легче в другой стране!!
Тоесть выбираете вариант - не покупать мясо, но оплатить репетитора?
Щебетуха• 06 февраля 2025
Ответ дляЧудовий каламбур
Та не живе ніхто на такі зарплати, перестаньте. Це просто фізично неможливо. Виживати на таку суму можуть лише ті, хто:
- проживають з батьками,
- мають город, господарство або отримують передачі з села,
- хтось з батьків допомагає фінансово.
Работать за 6тыс грн вообще нет смысла,если даже на еду не хватит и на коммуналку. Проще тогда сидеть на шее у мужа,у родителей и др.
Пополняю_Карму• 06 февраля 2025
Заняття з репетитором за 1200?
Без кави та піци можна обійтись, або зробити вдома
когдадеЦкие• 06 февраля 2025
Так це ще не кінець з подорожчанням, обіцяють, що ще буде все дорожчати. В мене дохід не великий, а прийшлося сьогодні 800 грн залишити в аптеці. Їжа дорого, комуналка дорого, ліки дорого, як жити я не знаю.
автор Майструю крила • 06 февраля 2025
Ответ дляВишиванка
В 13 років - для чого, 10-1 клас -це час для репетиторів
Бо я бачу у дитини бажання займатись цими предметами.
І я вважаю що як мамі мені пощастило що дитін подобається і вона хоче цим займатись додатково.
Якби не хотіла, мені тих 8-9балів щ головою вистачило
Мавка• 06 февраля 2025
Ответ дляБараболька
Шкільну програму цілком можливо освоїти без репетиторів за 2400
З таким успіхом скоро дитина буде зайва,вибачте
Автор, підтримую вас ,зараз все надто дорого .У мене подруга в Кіровогр.обл ,6тис . ,вчитель хореографії ,сама і донька підліток 17 р,вчиться ,аліментів 3т. Це виживання.
Вишиванка• 06 февраля 2025
Ответ дляМайструю крила
Ну тоді оплачуйте
автор Майструю крила • 06 февраля 2025
Ответ дляХристя в тiстi
С 20 тыс после вычисления обязательных платежей остаётся+-13-14 тыс. На питание на 2 чел как раз, нешикуя . Многие на такую сумму живут и по 3 чел
Ні, в мене як раз 25- 26 тис
Біля 20 тис вже чистими
Сиреневенькая• 06 февраля 2025
просто для примера - помню когда заправить бак моего авто было 800 грн, сегодня 2400
та же страховка была 400 - сегодня 5500
цены растут на все не на 10-20%, а на 200-300%
и так на все... даже по мелочи
а самое печальное что это еще не конец
опять скоро подорожания топлива, света... там продукты и все все
Правильно_Валерчик• 06 февраля 2025
Ответ дляМайструю крила
Піцци вже немає, як і кіно.
Репетитор - один англійський один алгебра/ геометрія. Це треба.
2400 на місяць?
Мішечок щастя• 06 февраля 2025
Ответ дляХристя в тiстi
Мясо у меня будет в любом случае,на чем нибудь другом сьекономлю.
Дрібка щастя• 06 февраля 2025
Якщо згадати досвід 90их, то логічніше економити на репетиторах, одязі (купляти б/у чи секонд) і дозвіллі. Зрозуміло, що так морально важко, тому якщо критично і принципово важлива нова шмотка, кіно і репетитор, то економити на їжі, побутовій хімії (якщо хімії купояли багато засобів, то залишити кілька універсальних). І намагатися купляти все по акції, а не за повну ціну.
А загалом печаль, бо ціни ростуть і вже навіть зрозуміти скільки грошей для життя потрібно, бо не відомо скільки коштуватиме через умовно через місяць звичний шампунь, м´ясо чи одяг.
Христя в тiстi• 06 февраля 2025
Ответ дляНа пів ставки
зачем сразу 2 пары обуви, раз такая ситуация? купите одну универсальную. синсей это круто, но в том же секе или на шафе можно дешевле одежду покупать. репетитора я бы убрала, она всю жизнь будет туда ходить и продолжать ничего не понимать? репетитор нужен, чтобы базу подтянуть, а не вечно ходить туда. и вообще есть ли толк от него уже на практике?
Ага, в секе в день завоза цены дороже синсей, а в дни низких цен, там в основном одна рвань остаётся. Ну у нас так, может в каких то других и получше.
БоВжеВільна• 06 февраля 2025
Ответ дляСиреневенькая
ну ребятки...
я автора понимаю и сочувствую
Вы знаете, глубоко плевать что там и где за бугром. Но я рада что теперь я страхую сама свое авто, а не еду наобум.
В знакомого въехал олень вообще без страховки, и что хочешь то и делай
Правильно_Валерчик• 06 февраля 2025
Ответ дляЧарочка діда
Репетитор тут точно лишний как и пицца)
Як раз на навчанні економити не треба
іронічна антитеза• 06 февраля 2025
Як варіант в репетитора займатися в мінігрупі 2-3 людини, буде трохи дешевше
На пів ставки• 06 февраля 2025
Ответ дляХристя в тiстi
не один же сек в городе) ни разу не видела рвань в последний день, у нас много хуман, и везде в последний день есть что купить
Ждун с Нибиру• 06 февраля 2025
А кава в кафе - это жизненная необходимость с зп 20т на двоих? Что это за культ такой? Дома нельзя выпить кофе? Хотите на улице? Купите термос и не занимайтесь ерундой. Кофеманы, блин.
На пів ставки• 06 февраля 2025
Ответ дляМайструю крила
а толк от репетитора есть? оценки лучше стали?
іронічна антитеза• 06 февраля 2025
Ответ дляПополняю_Карму
Заняття з репетитором за 1200?
За 300 грн, 2400 в міс
Сиреневенькая• 06 февраля 2025
Ответ дляБоВжеВільна
я пока не разделяю вашей радости
сталкивалась несколько раз со страховыми ранее
и очень сомневаюсь что сейчас будет полное покрытие убытков без гемороя... но как говорится поживем-увидим
Стигла полуниця• 06 февраля 2025
Зарабатывать больше.убрать репетиторов. все
Кудрі кручу сама• 06 февраля 2025
Если не зватает, значит, завязывайте с пиццей. Кофе можно и дома попить.
А что за репетитор такой за урок 1200 гривен?
Бавовна• 06 февраля 2025
У вас пол зарплаты уходит на репетиторов?
Если 2400 в неделю, то как вы живете на оставшиеся 10000?
Христя в тiстi• 06 февраля 2025
Ответ дляМайструю крила
Ні, в мене як раз 25- 26 тис
Біля 20 тис вже чистими
Ааа, ну так все так плохо еще
автор Майструю крила • 06 февраля 2025
Ответ дляНа пів ставки
Ніяких Шаф. Пересилка одна 100-150 грн. І ще й ризик що розмір не підійде.
Ви вважаєте що 2 пари взуття це вже щось на багатому? Елементарно кросівки говнодави
І якісь білі кеди під плаття
автор Майструю крила • 06 февраля 2025
Ответ дляБоВжеВільна
В мене шока не буде.