Заздрість то погано• 06 февраля в 22:26

Я загоняюсь?

Есть подруга с которой часто видимся
На каждую вещь мою , если не видела её, то говорит: «о, а откуда у тебя это? Ты что, купила себе что-то?»

Для меня это странно, так как я часто слышу от неё эту фразу
Стервочка• 06 февраля в 22:26
А что именно странно?
Курочка-чубаточка• 06 февраля в 22:27
Какой важный вопрос
автор Заздрість то погано • 06 февраля в 22:27
Ответ дляСтервочка
А что именно странно?
Акцент на покупках, на фразах: а сколько это стоит? И тп
Україна понад усе!• 06 февраля в 22:27
а в чем вопрос??
Стервочка• 06 февраля в 22:28
Ответ дляЗаздрість то погано
Ну это ваша подруга, вы ведь и привыкли к тому скорее всего
Курочка-чубаточка• 06 февраля в 22:28
Ответ дляЗаздрість то погано
Та всем насрать.
Просто с вами говорить больше не о чем
Это и по теме видно
автор Заздрість то погано • 06 февраля в 22:28
Ответ дляСтервочка
Раньше такого не было
В последний год это проявилось
Стервочка• 06 февраля в 22:28
Ответ дляЗаздрість то погано
Раньше такого не было
В последний год это проявилось
:)
КаваЗМолоком• 06 февраля в 22:29
В мене є така сама) але вона не зі зла. Ще часто питає, скільки це коштувало. Ну тут взагалі гробова пауза, бо різниця в звичках і рівні життя у нас суттєва.
Останнього разу вона запитала, де я купила такий прикольний срібний браслет .
Відверто скажу, що я збрехала, бо це тенісний з білого золота з діамантами. Вона б це не пережила. Думаю, вона в глибині душі думає, що я сильно вже прикрашаю себе і це лишнє)
Сколько_мне_лет?• 06 февраля в 22:34
У мене мама так на кожну річ реагує. Навіть якщо я її вдягала колись, а вона забула.
Але у мами в дитинстві у ’чудовому’ срср була аж одна сукня, і одна для школи.
Тому я розумію, що не від хорошого життя ці питання.
автор Заздрість то погано • 06 февраля в 22:35
Ответ дляКаваЗМолоком
Ну от і в мене аналогічна ситуація
Напевно теж прибіднятися буду
Голена блондинка• 06 февраля в 22:38
Ответ дляКаваЗМолоком
’Вона б це не пережила’ - от цікаво, що вас спонукає дружити з людьми які вам заздрять і ви про це знаєте? Подобається відчуття власного превосходства, чи як воно так?
сладкий_ноябрь• 06 февраля в 22:40
Тобто обмусолювати подругу то є ок?
КаваЗМолоком• 06 февраля в 22:41
Ответ дляГолена блондинка
Та ну. Ви чого) я дуже її люблю і завжди помагає одна одній. Волонтеримо разом.
Просто у неї троє дітей і 2 внуків і вона як кінь паше,щоб всіх утримувати. Син сам не вигрібає((
Я ж сама кар´єру зробила і чоловік гарно заробляє. Тому я просто не хотіла би її дратувати і якось підкреслювати, що у нас різний рівень життя. І акцентувати увагу на речах, яких у неї немає і не буде. На ДН подарую їй те про що вона мріє)
Ондатрова шуба• 06 февраля в 22:44
Ответьте ’нет, украла ’
Ондатрова шуба• 06 февраля в 22:47
Ответ дляСколько_мне_лет?
Моє дитинство було в сссрі (до 15ти років), суконь та всього іншого було до фіга. Мама - шмоточниця, купувала, шила і собі, і мені, родичи ззакордону багато всього привозили
Мороженная курица• 07 февраля в 00:38
Ответ дляСтервочка
:)
Уже люди придумали смайлы, чтоб точками эмоции не обозначать
Стервочка• 07 февраля в 00:49
Ответ дляМороженная курица
Вы очень удивитесь)
Сколько_мне_лет?• 07 февраля в 07:45
Ответ дляОндатрова шуба
Так Ви ж молодша.
Моя мама 1951 р.н.
Її батькам частину з/п віддавали облігаціями внутрішнього займу. Останні з них погасили на початку 80-х.
Ондатрова шуба• 07 февраля в 23:13
Ответ дляСколько_мне_лет?
Так Ви ж молодша.
Моя мама 1951 р.н.
В мене мама 54го, зп не мала, бо не працювала ніколи, у батька зп була лише грошима
Сколько_мне_лет?• 07 февраля в 23:17
Ответ дляОндатрова шуба
Так Ваш тато почав працювати десь у 70-х, тоді так, вже платили грошима.
Ондатрова шуба• 07 февраля в 23:21
Ответ дляСколько_мне_лет?
Дідусям і бабусям теж грошима платили, вони на держ службі всі були.
Сколько_мне_лет?• 07 февраля в 23:43
Ответ дляОндатрова шуба
Ви впевнені? Запитайте їх.
Мій дідусь був водієм, бабуся бухгалтером. Тобто не колгоспники.
Ондатрова шуба• 07 февраля в 23:45
Ответ дляСколько_мне_лет?
Ви впевнені? Запитайте їх.
Впевнена. Як помру, то запитаю знов, ок