Не гавкаю- но охраняю• 07 февраля в 10:23
Погрожують кіберполіцією
Покупець зробив замовлення закордону. Їй відправили товар. Вона його не забрала (хоча їй казали, що потрібно звʼязатись з місцевою поштою), По тренінгу він прибув та пролежав на відділенні та повернувся в Україну. Їй відправили товар повторно, ситуація повторилась, їй писали, що посилка прибула до її країни і що їй потрібно звʼязатись з поштою. Посилка знову пролежала декілька тижнів і повернулась. Через 2 місяці вона пише з претензією, щоб їй повернули кошти. Погодились повернути за мінусом витрат. Вона вимагає повну суму, погрожує кіберполіцією. Що буде, якщо вона звернеться в кіберполіцію? Чи дійсно будуть трясти і що може бути? Вартість питання біля 1300 грн
Виннипуховна• 07 февраля в 10:24
Ничего не будет. Те импотенты и не а такое забивают и ничего не делают
Я натуралка• 07 февраля в 10:30
Про всяк випадок, зробіть скріни переписки де ви пропонуєте повернути кошти за мінусом пересилки. Якщо кіберполіція і займеться, то надасте номера посилок і переписку і нічого вам не буде.
Куда_бежать• 07 февраля в 10:30
Там же же є мінімальна сума шахрайсва, раніше це було 700чи 800грн. Зараз думаю більше. Тож напевно її заяву ніхто не розглядатиме.
Не гавкаю- но охраняю
• 07 февраля в 10:32
Ответ дляСвекруня
Верните деньги за минусом покатушек туда сюда
так вона в такому випадку кіберполіцією. погрожує. ЇЇ це не влаштовує
Я натуралка• 07 февраля в 10:33
Ответ дляНе гавкаю- но охраняю
Ну так хай погрожує, забийте, є номера ТТН, її проблема, що вона не забрала посилку. Що вона в заяві напише, що вона коза драна не забирала двічі посилки, а тепер хоче гроші назад, ну з неї посміються і відправлять додому.
Луноходик_Ик• 07 февраля в 10:42
Ответ дляНе гавкаю- но охраняю
Да и флаг ей в руки. Сделайте скрины оплаты повторной отправки. И скрины переписки, пока она их не удалила. И живите спокойно.
Кукарикуууууу• 07 февраля в 10:42
Несколько лет назад, до войны, один интернет магазин ’кинул’ клиентов на 2,5 млн грн. Подавали заявления, в т. ч. коллективные и в киберполицию, и в обычную полицию (я лично писала заявление в главном управлении на ул. Владимирской в Киеве). Думаете кого-то нашли и наказали
А тут они будут за 1300 грн напрягаться?
миссАрфография• 07 февраля в 10:47
Ответ дляНе гавкаю- но охраняю
Хай погрожує собі на здоров´я, якщо раптом станеться чудо і хтось таки вами займеться, у вас є документи, що ви відправляли товар.
Ванна Тазиковна• 07 февраля в 10:52
І де тут шахрайство, щоб ним займалася кіберполіція, якщо продавець виконав усі вимоги - відправив замовнику товар. Та ще і двічі за власний кошт, які загубив. Шліть лісом цю замовницю, так як саме вона порушила умови, не забравши своє замовлення.
Не гавкаю- но охраняю
• 07 февраля в 10:56
Ответ длямиссАрфография
а якщо я живу закордоном? Як вони звʼяжуться зі мною? Можуть же учинити щось на свій розсуд через те, що немає зі мною звʼязку? Якісь проблеми для підприємниціької діяльності вчинити чи щось таке,типу заблокувати рахунки ітд?
Не гавкаю- но охраняю
• 07 февраля в 11:07
Ответ дляВанна Тазиковна
Здається в неї з головою шось не те, бо вона вже писала, що їй не відправили посилки (хоча їй кидали трекінги), писала, потім що їй ніхто не казав, що посилка приїхала в ї країну (хоча в історії все є). То ж і заяву може подати таку, типу оплатила і їй ніхто нічого не вислав ітд. Цікаво чи є якісь заходи проти наклепу чи проти надання неправдивої заяви чи щось таке, щоб її попередити
julia-678c• 07 февраля в 11:09
Ответ дляНе гавкаю- но охраняю
У вас есть доказательства что посылка была отправлено и покупатель был об этом проинформирован. Если к вам и будут вопросы то вы с лёгкостью сможете доказать свою правоту.
Налитое яблочко• 07 февраля в 11:15
Так ви ж не шахрай. Нехай там собі погрожує. Відмінусуйте і поверніть
Не гавкаю- но охраняю
• 07 февраля в 11:21
Ответ дляjulia-678c
питання в тому, як я закордоном зможу щось довести
Не гавкаю- но охраняю
• 07 февраля в 11:23
Ответ дляНалитое яблочко
для повернення коштів потрібна заява (це податкова вимагає). Вона написала заяву, але на повну суму. Їй було сказано, що потрібно виправити заяву, але вона вперлась і погрожує.
ДинамоКит• 07 февраля в 11:25
Ответ дляКукарикуууууу
Я писала заяву в Кібер поліцію на їх сайті, все детально описувала, вставляли скріни ідіть опа сервер не працює. Кілька раз пробувала і махнула рукою
ДинамоКит• 07 февраля в 11:26
Ответ дляНе гавкаю- но охраняю
Скріньте історію
Налитое яблочко• 07 февраля в 11:28
Ответ дляНе гавкаю- но охраняю
Ну,тоді нехай сидить без грошей. Нічого вона не зробить
Не гавкаю- но охраняю
• 07 февраля в 11:29
Ответ дляДинамоКит
Скріньте історію
та вся історія автоматично зберігається в системі продажів. Вона ще було налетіла зі звинуваченнями, начебто ми видалили історію. Ми їй скріншоти відправили, де видно, що це не так. Чи то вона сама видалила, чи що то було незрозуміло, але історія вся є
миссАрфография• 07 февраля в 11:30
Ответ дляНе гавкаю- но охраняю
Виведіть свою підприємницьку діяльність в правове поле і не трясіться.
Не гавкаю- но охраняю
• 07 февраля в 11:32
Ответ длямиссАрфография
Це ви що маєте наувазі? наче і так все в правовому полі
миссАрфография• 07 февраля в 11:32
Ответ дляНе гавкаю- но охраняю
Ну так чого тоді ви боїтеся?
Не гавкаю- но охраняю
• 07 февраля в 12:13
Ответ дляВиправлялочка
А чому вона його не забрала? Чим аргументувала?
судячи по всьому вона сиділа і чекала вдома посилку, хоча їй казали звернутись до пошти. 1 посилка типу поїхала в інше місто, начебто їй на пошті сказали вже після того, як посилка почала повертатись в Україну. 2й раз вона теж написала через 2 місяці типу посилку їй не хочуть доставляти і вона десь застрягла в іншій крайні (хоча посилка вже повернулась)
Ванна Тазиковна• 07 февраля в 12:30
Ответ дляНе гавкаю- но охраняю
В Вас є задокументовані докази, на відміну цієї хитрозробленоі замовниці, що Ви відіслали їй товар, при тому двічі. Це Вона порушниця, а не Ви. Заспокойтесь і не ведіться на шантаж, їй взагалі не маєте повертати кошти через два місяці, так як саме вона порушила умови.
Ніяка кіберполіція не буде розглядати цю справу 100%. Якщо і зроблять запит, то надішлете їм ТТН, де буде видно, що замовниця двічі не забрала свій товар і він повернувся назад, ще два місяці по тому. Усі терміни вийшли, щоб вимагати назад кошти.