Начальник Анонимов• Изменено 07 февраля 2025

Поняла почему бесят выехавшие

Раньше как-то не сильно заостряла на этом внимание, но на сайте стала сидеть чаще и всё чаще вижу то тему про выехавших, то комментарии ’аявИталии’ и начало уже саму бесить и поняла почему. Потому что одно дело когда уезжали до войны, совершенно спокойно отношусь, ну заработал человек, уехал, работу предложили, вариантов масса. А после войны миллионы голодранцев поехало на пособия, первый раз вообще куда-то выехало, а понтов будто великая заслуга этой иностранки))) Я сама без семьи, птица вольная и никто не держит, могла бы тоже выехать и сидеть сракой 3 года на пособиях, но искренне не понимаю зачем мне это, если до этого я не собиралась никуда на ПМЖ. Так что бесит не сам факт проживая заграницей(у меня знакомая 7 лет живёт в Канаде), а что вы резко такими иностранками стали благодаря войне
Uliya-649c• 08 февраля 2025
Ответ дляviter33
Важливий не так сам факт Сінгапуру
А виставляння в соцмережах свого відпочинку, яскравостей...
Наче й нічого забороненого в тому нема - але багато людей, у яких горе - сприйматимуть це вкрай негативно
Тому якщо не афішувати ’сонячний щасливий ранок з круасаном біля Ейфелевої вежі’, то все норм
Так женщине понтануться надо, до войны она могла себе позволить только Бердянск раз в год, а тут попёрло) зачем тот отпуск если его никто не видит?) це зависть))))
viter33• 08 февраля 2025
Ответ дляEkaterina17
Це їх справа
Так сприймати
А моя справа жити тут і сьогодні так
Як я хочу
А не оті всі люди
З таким підходом - не здивуюся, якщо на вас виливаються куча негативу
Таки так - мізків у вас нема
lekon-lekon• 08 февраля 2025
Ответ дляAnnaOst
Я вам пишу що президент України це якесь знюхане, недалеке і схиблене на грошах сто. Це я ще делікатно. Причому цей наркоман навіть не усвідомлює на скільки він поруч. А ви мені щось про криницю)
Кацапів передивились, у них теж Зеленський наркоман
AnnaOst• 08 февраля 2025
Ответ дляlekon-lekon
А він не наркоман?)
Goku5927• 08 февраля 2025
Ответ дляWomAnn
То ви просто заздрите? І бажаєте іншім складнощів?
Ви проєктуєте якісь особисті проблеми на мене. Для мене неможливо заздрити статусу біженця. Якби у вас був би досвід, схожий на мій, і вам потрібно було б щось собою являти, аби отримати право навчатися за кордоном і мати стипендію, ви б розуміли різницю між ярликом втікача і статуса студента, що навчається за стипендію в 1 з країн, куди найскладніше отримати візу
WomAnn• 08 февраля 2025
Ответ дляGoku5927
Ще більше впевнилась, що це тільки заздрість. Заздрість тому, що комусь це вдалось легше, ніж вам.
Була в мене колись подруга, вона все життя поклала, щоб жити у Франції, вчилась в університеті, працювала, вийшла заміж, народила дитину і покликала свою подругу з України бути хрещеною, так та подруга і хрещений закохались, одружились і вона теж переїхала у Францію, одразу влаштувалась на роботу, мала житло, бо у нареченого було, народила дітей в не пізнала великих труднощів. Та перша яку гидоту тільки їй не робила, незважаючи на те, що вони були подругами з дитинства, призначала зустріч в одному місці, з усіма іншими друзями домовлялась в іншому, наговорювала, намагалась розсварити зі спільними друзями та багато чого, потім зізналась, що вважає, що та друга не заслужила на таке життя. Отак і ви.
WomAnn• 08 февраля 2025
Ответ дляПез Году Неделя
Це якось так навіть не смішно, сильні сидять на виплатах, а слабачки в Україні працюють... нагадало, як схід кормив всю Україну)))
А я вам нагадаю, що всі жінки рівні в Україні, тому не треба говорити з позиції жертви. Я в Україні тому що вважаю, що життя закордоном нелегке. І ви так само вдома, бо не тягнете інше життя. Маєте право на свою думку. В мене така.
ЗдохниПуйло• 08 февраля 2025
Ответ дляWomAnn
Я думаю, що я б впоралась сидіти на виплатах, гуляти по барах, нічого не робити. Якось би постаралась тратити євро, спати, їсти, думаю приклала б зусиль і впоралась із цією задачею. Забула, ще бігати по Тафелях, приймати гуманітарку, піднапряглась би і змогла.
WomAnn• 08 февраля 2025
Ответ дляЗдохниПуйло
Ви ж хейтете всіх хто виїхав. Але наприклад велика частина працює, як мінімум в Чехії, Польші, Америці. Про це ви чомусь не згадуєте
ЗдохниПуйло• 08 февраля 2025
Ответ дляWomAnn
Працюють ті, хто і раніше їздив туди працювати, поки схід кормив* всю Україну, а решта не для того туда виїхало, щоб працювати. Чомусь хейтити і розказувати, що нікчеми заздрісні лишились в Україні- це нормально для вас? Почитайте теми про виплати, хто там працювати зібрався?
WomAnn• 08 февраля 2025
Ответ дляЗдохниПуйло
А як люди живуть у вище перерахованих країнам? Може ви знаєте про якісь невідомі пособія? 🤔
Я вважаю така оцінка та обсирання говорить лише за людину, яка це каже. Я навпаки, співчуваю виїхавшим, бо дома в сто раз краще
ЗдохниПуйло• 08 февраля 2025
Ответ дляWomAnn
Так це ви обісрали, своєю заздрістю тут розмахались. Впевнена, що багатьом, хто жив на дєЦкіє і в общагах, таке життя і не снилось, працювати вони в Україні не хотіли, а там ким вони мають працювати? Во5и розуміють, що не зароблять навіть того, що мають з виплат. Важко тим, хто там дійсно працює, вчить мову, встає на ноги, але не тим, хто виїхав всім кланом і чілить на виплатах. Давайте без своїх слів заздрість і т.д, ми дивимось правді у вічі.
ЗдохниПуйло• 08 февраля 2025
Ответ дляWomAnn
А ви вже вернулись в Україну?
WomAnn• 09 февраля 2025
Ответ дляЗдохниПуйло
А чого вас це так хвилює?
WomAnn• 09 февраля 2025
Ответ дляЗдохниПуйло
А ви вже вернулись в Україну?
Та очень давно
ЗдохниПуйло• 09 февраля 2025
Ответ дляWomAnn
А чого вас це так хвилює?
Рівно так само як і вас.
WomAnn• 09 февраля 2025
Ответ дляЗдохниПуйло
Рівно так само як і вас.
Та мені байдуже, просто я дуже не люблю хейту. І мені не подобається цез розкол серез українців. Ось і все
ЗдохниПуйло• 09 февраля 2025
Ответ дляWomAnn
Ну да, це ж не ви про заздрощі писали....))
WomAnn• 09 февраля 2025
Ответ дляЗдохниПуйло
Про ваші, так
ЗдохниПуйло• 09 февраля 2025
Ответ дляWomAnn
Про ваші, так
У вас паранойя, ви крім цього слова ще маєте в арсеналі щось?
WomAnn• 09 февраля 2025
Ответ дляЗдохниПуйло
Ок)
lekon-lekon• 09 февраля 2025
Ответ дляAnnaOst
А він не наркоман?)
А ви не за країну кацапію, яка каже, що українців як нації не існує, і яка не бомбить мирне населення, а тільки нацистів і бандерівців. Може ви і ці твердження розділяєте і будинки в моєму місті самі по собі руйнуються разом з мешканцями?
AnnaOst• 09 февраля 2025
Ответ дляlekon-lekon
Стільки слів замість відповіді на просте питання- наркоман Зеленський чи ні?
Ekaterina17• 09 февраля 2025
Ответ дляviter33
Таки так - мізків у вас нема
Удалено администрацией...
Ekaterina17• 09 февраля 2025
Ответ дляUliya-649c
На эту ересь больной на голову женщины даже нечего ответить. Лучше бы на лечение деньги потратили
Удалено администрацией...
Uliya-649c• 09 февраля 2025
Ответ дляEkaterina17
Удалено администрацией...
Ekaterina17• 09 февраля 2025
Ответ дляUliya-649c
Удалено администрацией...
Uliya-649c• 09 февраля 2025
Ответ дляEkaterina17
Удалено администрацией...
viter33• 09 февраля 2025
Ответ дляEkaterina17
Удалено администрацией...