На довготривале лікування моя однокласниця вивезла сина- захисника в Берлін. Шукає квартиру. Прошу допомоги в пошуках!
.
якщо допоможуть найти квартиру буду дуже- дуже вдячна, дуже.
Бо з квартирами ціла біда через великий наплив біженців. На умови нам все одно ( бо з квартирами біда- немає), головне- щоб можна було заїхати коляскою, а якщо верхні поверхи- щоб був ліфт ( піднятися коляскою).
Лікування довге 2 можливо 3 роки- так що будемо брати надовго.
1 чи дві кімнати нам без різниці.
дуже надіюся, що знайдеться(prayer_hands).
.
1 чи дві кімнати нам без різниці.
Мир Регланов и Футболок• 08 февраля 2025
В Берліні з житлом завжди була біда. І без біженців.
Раджу дивитися житло в пригороді (де є електрички) з того боку Берліні, де буде проходити реабілітація.
Ответ дляМир Регланов и Футболок
Там є ньюанс.
Лікування буде у хлопця довгим
1 прооперували, скоро 2.
Капельниці 9 часов в день- на 12 неділь. Сильна кісткова інфекція- чи поборють не знають, якщо ні- ампутація. Операцій тільки на нозі буде багато.
Мені ’ сказали’ що можуть боротися з інфекцією від 6 до 8 місяців. Якщо поборють від коліна до стопи - штирь поставлять , потім шкіру ще пересаджувати, потім стопа, надколінник, вухо, око, рука все тоже оперувати.
Короче- дофіга
Лікування буде у хлопця довгим
1 прооперували, скоро 2.
Короче- дофіга
Заходите на ФБ, маркет плейс, ставите локацію Берлін і радіус, який влаштовує
Там є квартири. Умови оренди тощо, читати і обговорювати, індивідуально
Те, що дешеве, наприклад по 400, то кімнати в квартирі. Ціни і пропозиції різні
Якщо оренда «за свої» - то реально домовитись швидко
Через джоб центри - не знаю, наскільки реально, не в темі цього всього
Romashka5577• 08 февраля 2025
Ответ дляСhanelKa
А ссылки на этот сайт можно?
Romashka5577• 08 февраля 2025
Ответ дляСhanelKa
Це ФБ, соц мережа
Попробовала, фигню выдает, одну комнату, остальные - в 160 км от берлина
Ответ дляok1904
Там є ньюанс.
Лікування буде у хлопця довгим
1 прооперували, скоро 2.
Короче- дофіга
Лікування буде у хлопця довгим
1 прооперували, скоро 2.
Короче- дофіга
Автор, підкажіть будь-ласка, лікування і оперування безкоштовне ?
Чоловік також після важкого поранення. 2.5 роки кістки на руці не зростаються бо є інфекція.
Вже було 2 пересадки з тазової кістки в руку, але вони за пару місяців розчиняються ( з´їдає інфекція)
Вже думаю, можливо за кордоном нам це виправлять.
Бо в нас у найкращого хірурга-травматолога (оперує тільки верхні кінцівки) м. Києва поки не виходить побороти інфекцію. Знаю, що це дуже складно зробити, навіть в США лікарі жаліються, що інфекція майже не піддається лікуванню.
Дякую завчасно за відповідь.
Ответ дляАнетка
Дякую завчасно за відповідь.
Знаю, що безкоштовно, добивалися довго через МО. В нас не справилися. Поранення було в червні.
Ответ дляМир Регланов и Футболок
Уточнила, так як реєстрація в них зараз Берлін, то шукати житло лише в Берліні
Ответ дляok1904
Дякую.
У нас поранення в жовтні 22 .
Вже списали із ЗСУ за станом здоров´я в серпні 24.
В Україні для нас операції тепер тільки за гроші ( у нашого лікаря) . Безкоштовно тільки психологічна допомога 😡
У нас поранення в жовтні 22 .
Ответ дляСhanelKa
Ви думаєте цим шляхом не йшли?
Ответ дляok1904
Ну, а ми поки в пошуку.
Успіхів. І велике значення мають умови оплати, якщо є змога сплатити на рахунок орендодавця прям зараз беру, чи через всі ці соціальні виплати, то має величезне значення. Перевагу віддадуть першим
Ще пошукати волонтерів в Берліні, наші укр організації, враховуючи, що це військовий і лікування, мають допомогти
Romashka5577• 08 февраля 2025
Ответ дляСhanelKa
Ну так а локацію ставити потрібно.
Де ж 160 км, якщо поставити 10-15 км максимум
Да, поставила 10 км, выдало за 160, поиграюсь, раз у вас вышло, у нас тоже получится