ok1904• Изменено 08 февраля 2025

Шукаємо житло в Берліні

На довготривале лікування моя однокласниця вивезла сина- захисника в Берлін. Шукає квартиру. Прошу допомоги в пошуках!
.
якщо допоможуть найти квартиру буду дуже- дуже вдячна, дуже.

Бо з квартирами ціла біда через великий наплив біженців. На умови нам все одно ( бо з квартирами біда- немає), головне- щоб можна було заїхати коляскою, а якщо верхні поверхи- щоб був ліфт ( піднятися коляскою).
Лікування довге 2 можливо 3 роки- так що будемо брати надовго.
1 чи дві кімнати нам без різниці.
дуже надіюся, що знайдеться(prayer_hands).
ЮлияL• 08 февраля 2025
Что-то мне подсказывает, что в группах типа ,,Ураинцы в Берлине,, или ,,Украинцы в Германии,, Вам быстрее помогут.

автор ok1904 • 08 февраля 2025
Ответ дляЮлияL
Там розміщена інформація. Шукаємо далі.
ЮлияL• 08 февраля 2025
Ответ дляok1904
Там розміщена інформація. Шукаємо далі.
Поняла. Я вижу очень часто в группах на Фб предлагают помощь и жилье.
Мир Регланов и Футболок• 08 февраля 2025
В Берліні з житлом завжди була біда. І без біженців.

Раджу дивитися житло в пригороді (де є електрички) з того боку Берліні, де буде проходити реабілітація.
автор ok1904 • 08 февраля 2025
Ответ дляМир Регланов и Футболок

Там є ньюанс.

Лікування буде у хлопця довгим

1 прооперували, скоро 2.
Капельниці 9 часов в день- на 12 неділь. Сильна кісткова інфекція- чи поборють не знають, якщо ні- ампутація. Операцій тільки на нозі буде багато.
Мені ’ сказали’ що можуть боротися з інфекцією від 6 до 8 місяців. Якщо поборють від коліна до стопи - штирь поставлять , потім шкіру ще пересаджувати, потім стопа, надколінник, вухо, око, рука все тоже оперувати.
Короче- дофіга
автор ok1904 • 08 февраля 2025
Ответ дляМир Регланов и Футболок

Але попитаю за передмісттч
СhanelKa• 08 февраля 2025
Заходите на ФБ, маркет плейс, ставите локацію Берлін і радіус, який влаштовує
Там є квартири. Умови оренди тощо, читати і обговорювати, індивідуально
Те, що дешеве, наприклад по 400, то кімнати в квартирі. Ціни і пропозиції різні
Якщо оренда «за свої» - то реально домовитись швидко
Через джоб центри - не знаю, наскільки реально, не в темі цього всього

Romashka5577• 08 февраля 2025
Ответ дляСhanelKa
А ссылки на этот сайт можно?
СhanelKa• 08 февраля 2025
Ответ дляRomashka5577
А ссылки на этот сайт можно?
Це ФБ, соц мережа
Romashka5577• 08 февраля 2025
Ответ дляСhanelKa
Це ФБ, соц мережа
Попробовала, фигню выдает, одну комнату, остальные - в 160 км от берлина
Анетка• 08 февраля 2025
Ответ дляok1904
Там є ньюанс.

Лікування буде у хлопця довгим

1 прооперували, скоро 2.
Короче- дофіга
Автор, підкажіть будь-ласка, лікування і оперування безкоштовне ?
Чоловік також після важкого поранення. 2.5 роки кістки на руці не зростаються бо є інфекція.
Вже було 2 пересадки з тазової кістки в руку, але вони за пару місяців розчиняються ( з´їдає інфекція)
Вже думаю, можливо за кордоном нам це виправлять.
Бо в нас у найкращого хірурга-травматолога (оперує тільки верхні кінцівки) м. Києва поки не виходить побороти інфекцію. Знаю, що це дуже складно зробити, навіть в США лікарі жаліються, що інфекція майже не піддається лікуванню.
Дякую завчасно за відповідь.
автор ok1904 • 08 февраля 2025
Ответ дляRomashka5577
Ото ж. Вже там другий місяць. Шукаємо
автор ok1904 • 08 февраля 2025
Ответ дляАнетка
Дякую завчасно за відповідь.
Знаю, що безкоштовно, добивалися довго через МО. В нас не справилися. Поранення було в червні.
автор ok1904 • 08 февраля 2025
Ответ дляМир Регланов и Футболок

Уточнила, так як реєстрація в них зараз Берлін, то шукати житло лише в Берліні
Анетка• 08 февраля 2025
Ответ дляok1904
Дякую.
У нас поранення в жовтні 22 .
Вже списали із ЗСУ за станом здоров´я в серпні 24.
В Україні для нас операції тепер тільки за гроші ( у нашого лікаря) . Безкоштовно тільки психологічна допомога 😡
СhanelKa• 08 февраля 2025
Ответ дляRomashka5577
Ну так а локацію ставити потрібно.
Де ж 160 км, якщо поставити 10-15 км максимум
автор ok1904 • 08 февраля 2025
Ответ дляСhanelKa
Ви думаєте цим шляхом не йшли?
СhanelKa• 08 февраля 2025
Ответ дляok1904
Ви думаєте цим шляхом не йшли?
Я цим шляхом успішно і швидко знаходила.
Я нічого не думаю. Ви спитали пораду
автор ok1904 • 08 февраля 2025
Ответ дляСhanelKa
Я нічого не думаю. Ви спитали пораду
Ну, а ми поки в пошуку.

автор ok1904 • 08 февраля 2025
Ответ дляСhanelKa
Я нічого не думаю. Ви спитали пораду
Я до війни теж легко орендувала житло в Берліні, але мені було простіше
СhanelKa• 08 февраля 2025
Ответ дляok1904
Ну, а ми поки в пошуку.
Успіхів. І велике значення мають умови оплати, якщо є змога сплатити на рахунок орендодавця прям зараз беру, чи через всі ці соціальні виплати, то має величезне значення. Перевагу віддадуть першим
Ще пошукати волонтерів в Берліні, наші укр організації, враховуючи, що це військовий і лікування, мають допомогти
СhanelKa• 08 февраля 2025
Ответ дляok1904
Під час війни знаходила, останній раз весною 24, шукала не собі. Не думаю, що ситуація сильно змінилась
Romashka5577• 08 февраля 2025
Ответ дляСhanelKa
Ну так а локацію ставити потрібно.
Да, поставила 10 км, выдало за 160, поиграюсь, раз у вас вышло, у нас тоже получится