Цідило правди• 08 февраля в 13:59

Коли чоловіки найчастіше проявляють незацікавленість до тої чи іншої жінки?

Розповсюджені причини?
Деякі напишуть - курить,п´є,не доглядає за собою,зайва вага,виносить мозок і так далі і т.п...
Але ж і з такими також будують стосунки.
У чому тоді справжні причини?Як ви думаєте?
Ща как дам• 08 февраля в 14:01
Чи не всерівно коли. Головне щоб робота робилась.
Ща как дам• 08 февраля в 14:02
Надоїла, задовбала його!!!
Цирк на дроті• 08 февраля в 14:07
Наверное от выноса мозга больше всего пропадает желание у мужчины. Ну и когда мужчина не тратится материально на женщину, то тоже её не хочет, какая бы она классная не была. А если ещё и она на него тратится, то мужчина вообще себя чувствует немощным и теряет к ней интерес
автор Цідило правди • 08 февраля в 14:12
Ответ дляЦирк на дроті
Да,она как мама ему становится.А мам не ахают как бы.
Ща как дам• 08 февраля в 14:12
Ответ дляЦідило правди
Все по Фрейду🤗
автор Цідило правди • 08 февраля в 14:19
Ответ дляЩа как дам
Все по Фрейду🤗
Не знаю,по Фрейду или не по Фрейду,но это так(
Ща как дам• 08 февраля в 14:22
Ответ дляЦідило правди
И что здесь плохого?)))
автор Цідило правди • 08 февраля в 14:27
Ответ дляЩа как дам
И что здесь плохого?)))
Ничего плохого,если вам мужчина не интересен и вы ищите лучшие способы избавится от него безболезненным и приятным для него способом)
Намакушка• 08 февраля в 14:31
Ответ дляЦідило правди
Нема зацікавленності в одному випадку, коли жінка перестає його цікавити в сексуальному плані і як людина. Все. Або ніколи і не цікавила.
автор Цідило правди • 08 февраля в 14:32
Ответ дляНамакушка
Або він просто моральний ідіот.
Ща как дам• 08 февраля в 14:34
Ответ дляНамакушка
Тогда просто бизнес интересы пойдут как по маслу😂
Намакушка• 08 февраля в 14:36
Ответ дляЦідило правди
Або він просто моральний ідіот.
Ні, це не так. Якщо чоловіку не потрібна і не цікава якась жінка, він не ідіот. Може він навпаки самий кращий, але на цю жінку йому плювати. Ну ще ні одну людину нехто не вважава ідіотом, тільки тому, що йому не довподоби певна людина.
Тобто мені не подобається якийсь мужик, і я ідіотка чи що?
Ви не подобаєтесь колезі чоловіку, він що автоматом ідіот?
автор Цідило правди • 08 февраля в 14:38
Ответ дляНамакушка
Ні,вибачте.Я не те мала на увазі.Я мала на увазі,що йому спочатку подобається жінка,зав´язалися стосунки,а потім він втратив до неї інтерес.
Намакушка• 08 февраля в 15:50
Ответ дляЦідило правди
Ну і знов, чого він ідіот? Перестала подобатись. Або покохав іншу.
автор Цідило правди • 08 февраля в 17:29
Ответ дляНамакушка
Тому що за стосунки відповідальність несуть двоє,а не тільки хтось один.