Пустив Зеля китайців на пів часа в Ірпінь- Трампуся уже з усіх ніг бросивши всі справи біжить до Зелі на пагаваріть. Перше ніж до Путіна. Геній маркетинга
Ответ дляДжага Джага
Яких китайців?
Відомо, що Ірпінську громаду днями відвідала делегація з Китаю, яка об’єднує представників середнього та малого бізнесу. Під час зустрічі проходило обговорення можливої взаємодії у сфері впровадження альтернативних джерел енергопостачання для забезпечення безперебійної роботи всіх комунальних об’єктів Ірпеня.
Olga Zelenyak• 08 февраля в 19:24
Теперь надо китайцев еще в Жмеринку пустить. И спросить: тебе такое, Илон Маск?
И все, все будет решено в нашу пользу.
Olga Zelenyak• 08 февраля в 19:25
Ответ дляlilu1990
Не виключено. Ми перші за Гренландію станем 51 штатом сша
Вы серьезно?)
Ирина-bbd0• 08 февраля в 19:26
Ответ дляlilu1990
Энергетика стран Балтии китайцам не досталась.решили от безнадёги на Ирпень позариться?)))))
Olga Zelenyak• 08 февраля в 19:28
Ответ дляlilu1990
А нафіга китайців пустили?
ну сір´єслі
Пустили? У нас и раньше были проекты совместные на местном уровне. Ирпень это аж райцентр. Вы серьезно считаете что Трамп и его администрация сидят отслеживают источники финансирования проектов в каждом украинском селе?
Ирина-bbd0• 08 февраля в 19:29
Кстати.а люди реально переключились
И сейчас трошечки напрягся калининград)))
Интересно почему от ваты нет ни одной темы.как по носу щелкнули
Ответ дляOlga Zelenyak
Та ладно. Село. Ви ж розумієте контекст і символічність цього місця. Раньше це за часів януковича?
Olga Zelenyak• 08 февраля в 19:30
Ответ дляlilu1990
Не понимаю.
Воспользуйтесь гуглом и почитайте какое количество денег и из каких источников уже влито в символическое место. И какие проекты с китайцами делали раньше.
Ответ дляOlga Zelenyak
Не понимаю.
Однак такої ініціативи не оцінили українці, які почали звинувачувати керівництво громади у співпраці з потенційно небезпечною країною, яка вирішила ’розвідати’ ситуацію в Україні після припинення роботи Агентства США з міжнародного розвитку (USAID).