Брехушечка• 08 февраля 2025

Должен ли мужчина накормить женщину на первой встрече?

Представьте, что у вас первая встреча, вы после работы и скорее всего не только уставшая, но и голодная. Должен ли мужчина предложить вам где-то посидеть и оплатить ужин? Может кто-то был в такой ситуации, как решали вопрос?
Результат:
вже голосів: 395
187 (47.34%) Не должен
135 (34.18%) Должен оплатить
73 (18.48%) Посмотреть ответы
Братья Капли• 09 февраля 2025
Ответ длявсе по ГОСТу!
На мамонта?🤣
На корміліцу
автор Брехушечка • 09 февраля 2025
Ответ дляНеместная Я
Представьте, что у мужчины первая встреча и он сексуально голодный
Должна ли женщина отдаться ему на первом свидании?

Что, автор, что-то не так теперь?
Прежде чем задавать вопрос автору выясните в каком разделе голос автора
Неместная Я• 09 февраля 2025
Ответ дляБрехушечка
Вы мысли научитесь формулировать сначала
автор Брехушечка • 09 февраля 2025
Ответ дляНеместная Я
В этой теме меня поняли все. Если вы нет, тогда вопросы уже не ко мне, увы...
Перша леді колгоспу• 09 февраля 2025
Это было бы приятно, но не обязательно. Поэтому я бы так и сказала - я очень голодная и иду в кафе, ты со мной?
Кормить меня не обязательно, я не бомж, но плюсик в анкету поставлю безусловно, если оплатит счет. Если не заплатит за себя - тоже поблагодарю и заплачу. За сэкономленное время тоже нужно платить.
Я таке знаю• 09 февраля 2025
В мене таких питань ніколи не виникало. Не платила
Відкушу все що стирчить• 09 февраля 2025
Якщо зустріч після роботи, то я одразу попереджувала що я з роботи, що я голодна. Як правило зустріч відбувалась та де я і без кавалера могла повечеряти за свій рахунок. Якщо кавалер хотів здивувати і віз в дорожчий ресторанчик, то відповідно там разраховувався сам. У мене завжди були гроші на свою вечерю.
А якщо хтось дуже випендрювався що в нього пачка грошей, але це потрібно заслужити, то могла замовити найдорожче, з´їсти, оплатити, визвати собі таксі і поїхати додому. Мене веселило дивитись на чувачка, що зараз за вечерю затягне в постіль, а потім облом.
Чоловік запросив тільки на каву, а потім нам зустріч так зайшла, що ми гуляли по місту 4 години, навіть не помічаючи що голодні.
Замулена ріка• 09 февраля 2025
Честно - должен накормить. Хотя бы хот дог на заправке, не именно ресторан.
Замулена ріка• 09 февраля 2025
Ответ дляСоветничаю тут
Ничего мужчина не должен вообще! Ничего!
В моем случае, если он не хочет оплатить, то встреча последняя. При этом с улыбкой все оплачу сама.
Или так))))
КучМала• 09 февраля 2025
Ответ дляМаю натхнення
Ви читати вмієте? Там написано що то приклад базисного догляду за собою. Тобто то ж не про обов´язок чи повинність, але то якось автоматично мається на увазі. Ви ж коли на роботу ходите не задаєтеся питанням чи повинні-не повинні митися, бо то базис гігієни (миття голови приклад - міняйте на будь що гігієнічне базисне). Так само і з турботою про жінку - вона голодна, чоловік турбується про її елементарну базову потребу поїсти. Якщо чоловік не хоче забезпечити жінці закриття однієї дрібної базової потреби в адекватному розмірі суми, то його право, але тоді є питання чи він взагалі здатний турбуватися про жінку.
Кх-кх, але ж секс це також базова потреба)))))
КучМала• 09 февраля 2025
Ответ длясладкий_ноябрь
Бо це частина піклування і турботи. Потурбуватися як вона доїде на зустріч, чи не голодна, потурбуватися про те, щоб вона з комфортом доїхала додому. Це все не повинно бути через «не хочу, але мушу», це все робить чоловік, який зацікавлений в жінці.
От якраз ті, які не зацікавлені не будуть про вас піклуватися і вкладатися.
Як вона доїде до та після? Так само як вона доїзжала всі - всі дні дорослого життя до зутрічі з ним.
Маю натхнення• 09 февраля 2025
Ответ дляБрехушечка
Ну треба ж якось підтримувати хейт. Тема ж завідомо золіварна. Ще й опитування складено таким чином що не передбачає варіанту вільного вибору в жодного з учасників побачення. Це змушує людей пояснювати свою думку більш розгорнуто і вуаля, тема на 10 сторінок топі. Непогано, непогано. То за гроші? Чи з-за любові до мистецтва холівару?
Маю натхнення• 09 февраля 2025
Ответ дляКучМала
Жінка взагалі сама все може. В наші часи так особливо. Але ж чомусь чоловіки хочуть щоб жінка прийшла на побачення, відповіла на запрошення. Тож відповідно він повинен її чимось зацікавити. Але якщо і так все сама, і на побаченні все сама... Приїдь, заплати, квіті ні, рестик ні, додому доберешся сама, двері притримаєш сама. Це реально подобається жінці такі побачення? Типу бджоли проти меду?
сладкий_ноябрь• 09 февраля 2025
Ответ дляКучМала
Я не буду вам нічого доводити.
Вам норм, коли чоловіки про вас не піклуються, то це не значить, зо всі такі ж самі.
Зоя Жорівна• 09 февраля 2025
Ответ длясладкий_ноябрь
Я не буду вам нічого доводити.
а можна повний список піклування на першому побаченні?
сладкий_ноябрь• 09 февраля 2025
Ответ дляМаю натхнення
Не звертайте увагу на те, як жінки себе знецінюють.
Нормальні чоловіки хочуть и будуть робити всі ці речі. Не тому, що жінка може сама, а тому що він хоче це робити, бо вона йому небайдужа.
сладкий_ноябрь• 09 февраля 2025
Ответ дляЗоя Жорівна
Навіщо?
В кожного він свій.
:) тому орієнтуйтеся на себе
Бэха семерка• 09 февраля 2025
Если будет трах то можно покормить
Зоя Жорівна• 09 февраля 2025
Ответ длясладкий_ноябрь
дуже багато залежить від жінки і наскільки їй небайдужий той чоловік, бо просто витрачати час і гроші на ту, що подобається, але не взаємно, то таке собі
Зоя Жорівна• 09 февраля 2025
Ответ дляБэха семерка
Если будет трах то можно покормить
тібідох тах
Молчавочка• 09 февраля 2025
Если свидание- запланированное, то взрослые люди договариваются о формате.
А не- встретимся, а там- как пойдет.
Г@Л@В@ломка• 09 февраля 2025
Я не поняла. Мужчина пригласил в ресторан на 1м свидании и автора интересует оплатить ли он счёт или пополам? Ну собственно говоря, счёт можно и самой оплатить, ноль проблем, но больше он бы меня не увидел. Потому что это его индикатор заботы обо мне, уважения и уровня жадности. Собственно говоря, при таких раскладах говорить больше не о чем.
Вишня на торті• 09 февраля 2025
Ответ дляСпасу мир
Чаще всего на встречи женщина идёт для длительных отношений, а мужчина для одноразового секса......
Та не просто для длительных, а сразу под венец.
сладкий_ноябрь• 09 февраля 2025
Ответ дляЗоя Жорівна
Є таке поняття, як гарно проведений час.
сладкий_ноябрь• 09 февраля 2025
Ответ дляЗоя Жорівна
Астоновитесь!• 09 февраля 2025
Не ходіть на зустрічі ’не лише втомлені, а й ще голодні’. Зустріньтеся в суботу-неділю.
Королева краси• 09 февраля 2025
Ответ дляЗахекалася читать
И взамен ждёт колбаску? Как котик?
те же ассоциации )) Должен ли мужчина накормить женщину при первой встрече - она что, бездомная голодная кошка?
woman Warrior• 09 февраля 2025
боже ж мой.Опять мужчина должен, а женщина фея.
Если я голодна, я пойду есть. но почему при этом я должна рассчитывать на спонсорство в этом вопросе?
Королева краси• 09 февраля 2025
Ответ дляПочекуха
автор, вы не представляете, как жалко выглядит этот вопрос
именно! Представляется сразу нищая, с голодным блеском в глазах женщина....
Зоя Жорівна• 09 февраля 2025
Ответ длясладкий_ноябрь
я вас благаю! як вімірюється ця приємність, кому приємно?
вважаєте, що це приємно дивитись на голодну жінку, яка ніяк не наїсться?