Україна, стікаючи кровʼю, дивом воює з віссю зла, – Валерій Залужний під час візиту в УКУ.
«Ми бачимо нову війну, і вона зараз тестується в Україні. Це війна на виснаження. Коли роботи з неба нищать нашу енергетику, потім ракети бʼють по школах, університетах, лікарнях, аби залякати людей. Потім у Верховній Раді розкриваються декілька “консерв”, і кажуть: “Все пропало”. Тоді у TikTok зʼявляються відео, де показують, що ТЦК і військові – хабарники, а замість мобілізації зʼявилася “бусифікація”. Далі – втрати на фронті. Усе вкупі призводить до того, що хтось скаже: "Досить, ми згодні на все"», – Надзвичайний і Повноважний посол України у Великій Британії і Північній Ірландії Валерій Залужний відвідав УКУ.
8 лютого Валерій Залужний зустрівся у Центр Шептицького зі студентами УКУ.
Під час зустрічі Валерій Залужний розповів про свою військову службу, про роботу на посаді посла, про НАТО та якою він бачить перемогу України.
🖇 Читайте більше на нашому сайті
Sova splushka• 09 февраля 2025
Ответ дляsim_sims
Але ви маєте?)
Я в Україні.
Тому так, я вже точно маю більше права говорити (в контексті даної теми), ніж будь-хто поза межами України.
vasilisa-l• 09 февраля 2025
Ответ дляSova splushka
Пропаганда.
А ми ще з рашистів сміялися, що вони дітей у військовій формі в колясках возять...
Ну воно й справді не те щоб смішно, але таки огидно. Особливо форма 2 великої вітчизняної
Ответ дляДафна
И поехал на восстановление в Лондон, перед этим, в разгар войны, получив статус непригодности. Это об этом Залужном речь?
вот как раз сейчас снова увидела тему одной советчицы, в конце января, у которой муж пропал вез вести(( он на 70% глухой, но его призвали, сказали, что на учения, но похоже обманули и бросили сам понимаете куда, вот реального больного человека забрали и теперь такое горе, а этого кабаняку мордатого признали непригодным((
vasilisa-l• 09 февраля 2025
Ответ дляsim_sims
А де форма? То у наших дітей така?
У руських.
А ще до річниці блокади ленінграду, в садочках одягали дітей в вовняні хустки і проводили майстер-класи з приготування ’блокадного’ хліба в школах
Краще б розказали їм нарешті правду про ту напівблокаду
Sova splushka• 09 февраля 2025
Ответ дляvasilisa-l
Звісно, що огидно.
Тоді навіщо оте все тепер повторювати в Україні? Навіщо підмінювати поняття, і під прикриттям гарного слова ’патріотизм’ впихувати в дітей, підлітків, молодь фактично пропаганду, яка вигідна вже нинішній українській владі?
Враховуючи, що у Залужного - найвищий рейтинг і в рази вищій, ніж в Зе, а решта потенційний кандидатів - ’пасуть задніх’ з великим відривом + вимогу США про якнайшвидше проведення виборів - то промови Залужного вже можна розбирати на цитати та завчати. Як виступи майбутнього/наступного президента У-ни.
І його виступ свідчить, що з політикою він не буде ’зав’язувати’, а готується до виборів
vasilisa-l• 09 февраля 2025
Ответ дляSova splushka
Звісно, що огидно.
Покажіть відео, де ви таке бачили в Україні.
І патріотизм не = мілітаризм. Це поняття з абсолютно різних площин
Sova splushka• 09 февраля 2025
Ответ дляvasilisa-l
Доброго ранку! Старт-пост теми почитайте.
Перший крок до того, що з часом вже і в дитсадочках будуть вчити дронами керувати. Ой, а вже ж говорили про подібну ініціативу для шкіл!
vasilisa-l• 09 февраля 2025
Ответ дляSova splushka
Що спільного між старпостом і маскарадами на росії?
_Katya_1985• 09 февраля 2025
Хай поїде десь у Херсоні, Дніпрі, Харькові такі лекції прочитає студентам і їх батькам, на що вони згодні чи ні
Ирина-bbd0• 09 февраля 2025
Ответ дляSova splushka
Я в Україні.
Я просто ради справедливости....
А ждуниха ’сидящая в Украине’ тоже имеет больше прав говорити ?)))
Я недавно прочла от ватноголовой ’нельзя окопным голосовать.они больные на голову все.сами проголосуем’)))))
То есть она реально считает.что имеет больше прав решать судьбу страны вместо воюющего.который больше всех отвоёвывает именно это право)))
Everything is possible• 09 февраля 2025
Тобто Залужний не розуміє чому називають бусифікаці? Він не бачить як бьють чоловіків, і взагалі він вважає, що це ок що військові ловлять цивільних на війну, а самі не ідуть? Це ок?
Ирина-bbd0• 09 февраля 2025
Ответ дляEverything is possible
Удалено администрацией...
Ирина-bbd0• 09 февраля 2025
_Katya_1985.Вы создали тему свою очередную))))
Состав впечатляет стабильно
Оправдание российской агрессии и гигикание над бурятами говорит само за себя. Цель нивелировать преступления кацапни и понятно в 100 раз ввинтить бусификацию
Материал.который Вы принесли в тему.я видела ещё днем))) на кацапском ресурсе -темнике ))
Их кстати несколько с аналогичными на9ваниями))
Ждала кто же это сюда принесет и кто будет принимать участие))
Не ошиблась)))
Состав впечатляет стабильно
Не ошиблась)))
Ирина-bbd0• 09 февраля 2025
Ответ дляSova splushka
В соседней теме.Вы лично не стесняясь стебетесь с ’некоторыми’ над шутками о бурятах.
Это красноречиво Вас характеризует
Ирина-bbd0• 09 февраля 2025
Напомню этим голосующим.что буряты вам не страшны.пока между ними и вами стоят украинские воюющие.принимая огонь на себя.умирая.защищая !
Днище.’нам нистрашны буряты потому что оно не в моём доме’
Причинно-следственные связи мимо прошли.
Это же какой мозг нужно иметь дабы такое писать или кем быть по факту.....
Ответ дляL-i-s-a-92af
Не ідеалізую.
Але він,дійсно,герой свого часу.
Интересно, в чем геройство, в том, что был признан негодным к службе по ВЛК? В то время, когда многих людей с реальными болезнями признавали годными и отправляли на фронт. Разница только в том, что это были обычные простые люди. И это выглядит как издевательство
ёжовые рукавицы• 09 февраля 2025
Ответ дляL-i-s-a-92af
Не ідеалізую.
Але він,дійсно,герой свого часу.
Так, герой свого часу, але його зірковий час в минулому.
Ответ дляOlvia1987
Чому не згодна?Як вільний народ вільної країни захоче,так і буде.Герой так герой
А,ну все з вами ясно тоді
Ответ дляArtPix фотовышивка
Можливо мудрий? Чи в вашій голові тільки бідний - нещасний вміщається?
Ответ дляMary_MMS
Що значить з´явилася бусифікація? Що значить з´явилися хабарники? Поясніть будь ласка. Тобто це люди винні що вони це все бачать і з цим не згодні. Чи все ж таки влада до цього довела?
Бо щось не видно що генерал інвалід хоч раз сказав, що влада зробила умови, що тцк стало другим НКВД, або що влада і є головний корупціонер.
Так, це люди винні,що вони такі люди.А армія-то відображення свого народу,як і влада
Фрау Донна Роза• 09 февраля 2025
А шо, детям Гетьмана нельзя в Лондон, а Залужному можно? Какие то двойные стандарты