маска Ілона• 09 февраля 2025

Вы делаете прививку от столбняка, каждые 10 лет?

Цвіпканя• 09 февраля 2025
нада сделать, муж себе сделал, у нас дача, ремонты. Лишним не будет.
Делала годовую, когда с велика свалилась
автор маска Ілона • 09 февраля 2025
Ответ дляпу_пугренчик
Нет. Думала сдохну от этой прививки в 24
Плохо себя чувствовали ?
пу_пугренчик• 09 февраля 2025
Ответ длямаска Ілона
Плохо себя чувствовали ?
Температура, большой отёк, я руку не могла поднять неделю
Кофе в лобби• 09 февраля 2025
в мене 90-95% щеплень немає 🗿
якось в дитинстві наступила на величезний іржавий цвях. думаю мені пощастило що нічого не підчепила.
тоді як було? якщо десь впадеш, поранишся, то мамі краще не казати, бо ще зверху отримаєш.
але думаю мама навіть не задумалась би про правець.

у дитини всі щеплення є
ГонУрова дівка• 09 февраля 2025
Ответ дляВот Она Я
почём?
ГонУрова дівка• 09 февраля 2025
Ответ длямаска Ілона
Плохо себя чувствовали ?
У меня ничего не болело совсем. Я через 5иминут и забыла, что я её сделала.
Ваша прЭлесть• 09 февраля 2025
Так,безкоштовно,робила планово за пропискою ,трохи боліло плече.
Чекаю завтра• 09 февраля 2025
Мене восени вкусив собака, сусідський, привитий.Семейний сказав від сказу ні чого у нас немає, є проти правця.Написав направлення , і там в маніпуляцій ньому медсестра вколола.
Аноним_1858• 09 февраля 2025
Мои прививки закончились вместе с детством. Никаких ревакцинаций никогда не делала.
сказочное_Бали• 09 февраля 2025
Так. Робила ревакцинацію кілька років тому.
Всех анонимов аноним• 09 февраля 2025
Не делаю ни себе, ни детям
Ane4ka-9cee• 09 февраля 2025
Так, робила, треба було в дитячий табір, їздила з дитиною відпочивати. Як пройде 10 років, буду побити ревакцинацію.
Свідок Перемоги• 09 февраля 2025
Ответ длягодовасик
Где делаете, подскажите? В частной клинике?
Навіщо, у сімейного безкоштовно можна зробити.