Не будь КакСвета• 09 февраля 2025

Підводні камені: якщо купити квартиру і відразу подарувати

Власне, у заголовку теми і питання. Якщо людина купить квартиру і відразу подарує її не родичу... То нормальна ситуація, особливих питань у нотаріуса чи ще у когось не повинно бути?
Зажуженная Жужжа• 09 февраля 2025
Ответ дляНевгамовна шахиня
Не знаю, який сенс ви мали на увазі.
Ставки ПДФО - 0, 5 і 18.
Де ви 10 побачили, дуже цікаво.
Щодо ’даруйте собі’ - якби ви трошки краще володіли мовою (як і оподаткуванням), то напевно питання не виникло б)
Невгамовна шахиня• 09 февраля 2025
Ответ дляЗажуженная Жужжа
то як можна подарувати собі?
і в чому я не права щодо оподаткування
кнопкодав• 09 февраля 2025
Можно, но... дешевле развестись и заново выйти замуж.
Зажуженная Жужжа• 09 февраля 2025
Ответ дляНевгамовна шахиня
ну й пішіть - пдфо + військовий
Цікаво, з якого дива ви вирішили вказувати мені, що писати😂
Зажуженная Жужжа• 09 февраля 2025
Ответ дляНевгамовна шахиня
то як можна подарувати собі?
і в чому я не права щодо оподаткування
Почитайте про ефект Данінга-Крюгера. Все одно не зрозумієте, але ж хоча б будете знати))
Чижик Пижик• 09 февраля 2025
Хай не родич купує. Нащо два рази податок платити?
автор Не будь КакСвета • 09 февраля 2025
Ответ дляЧижик Пижик
А так можна? Бо жінка, якій дарують квартиру, не має таких доходів. Тобто чужа людина може на її ім´я купити квартиру і питань до жінки не буде, звідки вона взяла оту суму?
Чижик Пижик• 09 февраля 2025
Ответ дляНе будь КакСвета
Які питання можуть до дієздатної людини? Хочу і купує квартиру знайомим. То її справа.
Муууумие• 09 февраля 2025
Ответ дляНе будь КакСвета
По копійці відкладала.
Міняйловна• 09 февраля 2025
Ответ дляМааарковная
Муж моей подруги так купил квартиру на своего отца, а отец ему подарил сразу.
Подруге было очень обидно после 15 лет брака. Но, кто платит, тот и заказывает музыку.
Мой муж так свои квартиры на маму оформил. А она умерла. Квартиры на оккупированной территории. Выехать из Украины он не может, заехать в ЛНР тоже. Сами себя обхитрили.
Юрист недвижимость и наследство• 10 февраля 2025
Добрий день. Якщо робити день в день нотаріус то зробить, але потім в суді можна визнати договір удаваним правочином, якщо дуже захотіти та звернутися до толкових адвокатів. Якщо гроші дійсно ваших батьків можна по білому зробити договір дарування грошей від батьків на вас (нотаріальний, по ціні це 1% від суми і послуги нотаріуса 4000-5000 грн) і на підставі цього договору купити майно на себе. Це теж буде вважатися вашою особистою приватною власністю, і при розлученні інший з подружжя не буде мати на це право. Просто дешево і по закону
автор Не будь КакСвета • 10 февраля 2025
Ответ дляЮрист недвижимость и наследство
Дякую, гроші не від батьків і будь-які родинні зв´язки відсутні (чоловік купує жінці квартиру)