Да_Я_ТакаЯ_• 09 февраля 2025
Взяла на роботу дівчат з маленькими дітьми
Місяць випробовувального терміну,влаштувались 15 січня.
Одна була на роботі 2 дня,інша жодного,хворіють діти ,на лікарняному.
В відділі я,і ще одна дівчина, тягнемо роботу самі,працюємо з 7 ранку до 10 вечора щоб встигнути.
І от розумію, що випробовувальний термін вони не пройдуть.
А дівчата з іншого відділу кажуть,ну ти ж жінка,невже не розумієш
ДаЗдраПерма• 09 февраля 2025
Ответ дляТепличная
Сейчас хрен поймешь кого искать
Молодежь наоборот не рожает до 30
40+ берите и не прогадаете.
У нас в компании сейчас пересмотрели возрастные ограничения и охотно берут 40+ и о чудо, рабочий процесс пошел на ура, а то вечные отгулы и больничные были на детей и некому работать.
Язикувата Хвеська• 09 февраля 2025
Ответ дляДа_Я_ТакаЯ_
Та я б з задоволенням взяла б і 40+,і 50+, але ніхто не приходить.
Де їх взяти?
Яке місто?
Я шукаю роботу. Мені 40 🫣
Да_Я_ТакаЯ_
• 09 февраля 2025
Ответ дляМядуза аля моргонер
Я б шукала інших працівниць.Нажаль(((За місяць майже не вийии на роботу то якось не ок.Все розумію діти але ж ....
Шукає відділ підбору
ДаЗдраПерма• 09 февраля 2025
Ответ дляДа_Я_ТакаЯ_
Ніяк, я отримую те що отримувала,доплати за роботу не має
Так вы хозяйка или тоже наемный персонал
Зайканалужайке• 09 февраля 2025
Ответ дляДа_Я_ТакаЯ_
Графік з 8 до 17.00
Але не має кому працювати
Так а для кого графік 7 до 22? Ви так втратите і тих робітників, що є
Да_Я_ТакаЯ_
• 09 февраля 2025
Ответ дляЯзикувата Хвеська
Яке місто?
Я шукаю роботу. Мені 40 🫣
м.Боярка, Київська обл
АгатаХристя• 09 февраля 2025
Ответ дляЗвоночек
Дети быстро растут, к тому же, имхо, молодые женщины более мотивированы работать все равно.
Женщины старше постоянно в тоске и апатии, а мужчины постоянно в поиске новой работы
ахаха))) Женщины постарше как раз отлично мотивированы. Дети уже не давят на психику, женщина знает чего хочет и на что готова . В тоске и апатии сидеть некогда.
язззззь!!!• 09 февраля 2025
Все же хотят молодых и не думают о том, что у них детки малыши, которые сами дома не посидят, а 35 + уже старые для работы) ну сами выбирали
Яичница с беконом• 09 февраля 2025
Ответ дляДа_Я_ТакаЯ_
А якщо дійсно не має з ким залишити дитину?
Так ви на чиєму боці?
Тепличная• 09 февраля 2025
Ответ дляДаЗдраПерма
40+ берите и не прогадаете.
У меня девчата до 40, но с подросшими детьми. Женщины 50+, одна из 4 норм работала, остальным тяжко было. Другие не хотели подгонять за них работу даже за доплату
ЭмчЭндЭм• 09 февраля 2025
Ответ дляЗвоночек
Меньше чай пить и на советчице сидеть предлагаю))
Сьогодні неділя. А могли б піти і мамочкам допомогти
Замрійлива• 09 февраля 2025
Коли я ішла на роботу, у мене дітям було 6 і 3 роки
Мені одразу на співбесіді сказали, що не буде вічного лікарняного, я перед тим з моєю мамою про підстраховку домовлялася і дійсно, щойно вийшла працювати за перші 2 місяці діти хворіли 5 тижнів
Добре, що моя мама поруч і тоді вона дійсно підстрахувала мене на 100%, я тоді була в офісі і не брала лікарняні
Потім уже і з роботою ознайомилася і можливість піти на удалєнку(бо всі процеси уже знаю) з´явилася і чоловік іноді брав удалєнку, якщо діти хворіли і нормально вийшло, а не так, що робота моя стоїть, а я вдома сиджу
ДаЗдраПерма• 09 февраля 2025
Ответ дляДа_Я_ТакаЯ_
Але ж по кзоту,я не можу відмовити ,тому що є дитина
Я дивлюсь чи зможе людина виконувати роботу чи ні
В смысле ?
Вы имеете право нанимать кого хотите
Зайканалужайке• 09 февраля 2025
Ответ дляДа_Я_ТакаЯ_
Шукає відділ підбору
Так розмовляйте стосовно віку з відділом по персоналу, запропонуйте, щоб вони заміняли підібраних невірно людей.
Зліпок ступні• 09 февраля 2025
Ответ дляВчителька з мікрорайону
і віддаленно вони не можуть працювати?
Зараз більшість роботодавців чомусь хочуть виключно оффлайн. Мене це так дивує, в Києві часто тривоги, особливо зранку, іноді роботу можна зробити онлайн вчасно і з безпечного місця. Ні, триндуй в офіс 🙄
Яичница с беконом• 09 февраля 2025
Ответ дляЗамрійлива
Ну так справа в тому, як все організовано
ПультОт_БМВ• 09 февраля 2025
Везде кричат что безработица, полно соискателей, а вы берете кого попало. Сами виноваты, нафига вам эти мамаши, вечно сидящие на больничных. И ладно когда сотрудницы проработали много лет, ушли в декрет, а потом уже начали сидеть на больничных, но заведомо брать себе такой гемор можно только, если у вас совсем уже такие условия, что нормальные не пойдут к вам работать.
Позаземний розум• 09 февраля 2025
Ответ дляЗвоночек
Ось так доживаєш до 47, коли діти виросли, не хворіють, самі їсти готують, додому ходять, а тобі кажуть ’ти будеш в тоскєі апатії’, яка тоска , коли до пенсії ще пахать і пахать. Доречі ніхто не залишиться молодим, всі туди рано чи пізно прийдуть і не факт, що аптаія буде у всіх, зараз такі часи складні, що у любого може бути не тільки апатія і й депресія і т.д, незалежно від віку.
Позаземний розум• 09 февраля 2025
Ответ дляСірничок
Так головне ж, що молоді
Все інше яке значення має?
Зате ’молодой калєктів’, як багато хто любить...Щоб до 25-ти, купа досвіду, без дітей і готові працювати за ’вдячність’.
TANYA 0 0 0 0• 09 февраля 2025
Ответ дляБелоснежко
женщины с детьми 12+ уже спокойно работают и не бегают по больничным, кружкам и тд.
Тільки тим жінкам вже -+35-40 і вже тут критерії по віку. Так коли молода без дітей, то хочуть з досвідом, потім не хочуть з дітьми , потім вже стара.
TANYA 0 0 0 0• 09 февраля 2025
Ответ дляКондуктор троллейбуса
Не дуже вони зацікавлені в вашій роботі. Я вийшла з декрету, коли сину було 1.8. Зп 8 років назад 40 була, лікарняний я брала один раз, коли вітрянка була.
Наймали няню чи бабусі ?, і не кажіть що все встигали з дитиною 1,8
Natal_ka91• 09 февраля 2025
Ответ дляЗвоночек
Угу, а де гарантія що не піде в ще один декрет?
Соня-сонятко• 09 февраля 2025
Ответ дляКарапулька
Берите женщин немного за 40, дети уже подросли, не так болеют, ещё работоспособные, но вы же хотите молодых? Ну что ж тогда терпите, дети маленькие, подрастут, и им тоже будет 40 лет, а до этого поработаете в две смены
Сейчас многие рожают в 35+, так что далеко не факт, что в 40 с небольшим у них будут подросшие дети. Это не прошлые времена, когда все рожали в 20-25.
Соседушка• 09 февраля 2025
Ответ дляЗвоночек
пока дети будут расти кто будет делать работу
Глас_Народа• 09 февраля 2025
Я в таких випадках в 18:00 встаю спокійно «пока-пока» і йду додому.
І знаєте що? Ніхто мене за це не звільнив! Бо хто ж тоді працювати буде? - оті дівчата що на лікарняному
?
Natal_ka91• 09 февраля 2025
Ответ дляДаЗдраПерма
Швидше за все, керівник відділу чи щось того плану
Мрію про пончик• 09 февраля 2025
Я б не брала на роботу маму з маленькими дітьми. Або брала би при 2 варіантах: 1. Працює дома, навіть з маленькою дитиною не йде на лікарняний. 2. Є бабуся, няня, які будуть сидіти з хворою дитиною. Інакше це мої ризики і я маю розуміти, що такі жінки будуть часто ходити на лікарняний. Я сама така була, і сама часто ходила на лікарняні, але мою роботу за мене ніхто не робив, виходила і наздоганяла, працювала до ночі і додому на ніч брала роботу. Коли почалась дистанційна робота, то лікарняні не брала, може 1-2 на рік. Виходила на роботу після декрету, працюю в компанії 17 років, і мій роботодавець знав і приймав всі ризики, я сама з дитиною, з 1,5 років сина вдова
Ms. Скромность• 09 февраля 2025
Ответ дляДа_Я_ТакаЯ_
Хто приходить того й беру,робота важка фізично.
Я б чоловіків браоа,але їх не має
А что это за работа?