Да_Я_ТакаЯ_• 09 февраля в 17:54
Взяла на роботу дівчат з маленькими дітьми
Місяць випробовувального терміну,влаштувались 15 січня.
Одна була на роботі 2 дня,інша жодного,хворіють діти ,на лікарняному.
В відділі я,і ще одна дівчина, тягнемо роботу самі,працюємо з 7 ранку до 10 вечора щоб встигнути.
І от розумію, що випробовувальний термін вони не пройдуть.
А дівчата з іншого відділу кажуть,ну ти ж жінка,невже не розумієш
Швендяю містами• 09 февраля в 18:46
З одного боку, не брати таких працівників ,то не правильно. А з іншого - ви самі винні. Чому не поставили умови? Вони ж працювати вийшли, значить знали, що дітей кудись треба дівати. То ж працюйте тепер
Успокойся_Успокойся• 09 февраля в 18:48
А как можно пройти испытательный срок, не будучи ни дня на работе? или 2 дня в месяц? это гос. контора, что ли. иначе кто бы их держал на больничном с первого дня работы?
АнтиТроль• 09 февраля в 18:48
Ответ дляКарапулька
Берите женщин немного за 40, дети уже подросли, не так болеют, ещё работоспособные, но вы же хотите молодых? Ну что ж тогда терпите, дети маленькие, подрастут, и им тоже будет 40 лет, а до этого поработаете в две смены
Молодые многие сейчас чайлдфри. Не нужно всех под одну гребенку, сейчас женщины поумнели, замуж и детей далеко не все хотят.
Я погнала• 09 февраля в 18:52
В нас одна в місті взяла двох бідось. Обікрали її на мільйони. Почитайте Дружиніна Луцьк
Белоснежко• 09 февраля в 19:00
Ответ дляДаЗдраПерма
Тоже не понимаю этого эйджизма, 40+ брать не хотят, но аж бегом набирают потенциальных декретчиц и уже с детьми мелкими. Где логика, если женщина 40+ с намного меньшей вероятностью имеет мелких детей и будет их рожать в будущем.
Мне 28, если что и пока детей нет, но логики этого эйджизма не понимаю
Глупость рулит.
Да_Я_ТакаЯ_
• 09 февраля в 19:11
Ответ дляДаЗдраПерма
Так вы хозяйка или тоже наемный персонал
Найманий робітник
Да_Я_ТакаЯ_
• 09 февраля в 19:13
Ответ дляЗайканалужайке
Так а для кого графік 7 до 22? Ви так втратите і тих робітників, що є
Для мене,і моєї співробітниці.
Якщо ми не будем щалишатись,клієнти вілмовояться від замовлень і відділ треба буде закривати і ми залишимся без роботи.
Так що це і в наших інтересах
Да_Я_ТакаЯ_
• 09 февраля в 19:13
Ответ дляЯичница с беконом
Так ви на чиєму боці?
Я на своєму)
Вчителька з мікрорайону• 09 февраля в 19:14
Ответ дляЗліпок ступні
Зараз більшість роботодавців чомусь хочуть виключно оффлайн. Мене це так дивує, в Києві часто тривоги, особливо зранку, іноді роботу можна зробити онлайн вчасно і з безпечного місця. Ні, триндуй в офіс 🙄
погоджуюсь. особливо коли реально ракети, сидиш декілька годин в коридорі і потім як зомбі тулиш в офіс. І відповідно робота виконується аби як
Да_Я_ТакаЯ_
• 09 февраля в 19:14
Ответ дляДаЗдраПерма
В смысле ?
Вы имеете право нанимать кого хотите
В нас трохи інша політика компанії, беруть всіх,хто може справлятись,робота фізично важка
Да_Я_ТакаЯ_
• 09 февраля в 19:15
Ответ дляЗайканалужайке
Так розмовляйте стосовно віку з відділом по персоналу, запропонуйте, щоб вони заміняли підібраних невірно людей.
Вони шукають,але ніхто не приходить.
Кондуктор троллейбуса• 09 февраля в 19:15
Ответ дляTANYA 0 0 0 0
Наймали няню чи бабусі ?, і не кажіть що все встигали з дитиною 1,8
Жодної бабусі, ще старша дитина 3.8. З чоловіком вдвох + няні, писала вище. Встигала, що могла встигнути. Да, вони не ходили на 5 гуртків по місту. Але я вибирала приватні садочок, де все було одразу від шахмат до футболу.
Да_Я_ТакаЯ_
• 09 февраля в 19:15
Ответ дляЗліпок ступні
Онлайн ящики не потягаєш і не посортуєш продукцію
Не все можна робиьи онлайн
Да_Я_ТакаЯ_
• 09 февраля в 19:16
Ответ дляПультОт_БМВ
Везде кричат что безработица, полно соискателей, а вы берете кого попало. Сами виноваты, нафига вам эти мамаши, вечно сидящие на больничных. И ладно когда сотрудницы проработали много лет, ушли в декрет, а потом уже начали сидеть на больничных, но заведомо брать себе такой гемор можно только, если у вас совсем уже такие условия, что нормальные не пойдут к вам работать.
Умови важкі, беруть всіх хто прийде і зможе умовно піднімати ящики,користуватись роклою і штабелером
Хто пройде медогляд і кого пропусьить СБ
Да_Я_ТакаЯ_
• 09 февраля в 19:17
Ответ дляNatal_ka91
Швидше за все, керівник відділу чи щось того плану
Так,керівник відділу
Зайканалужайке• 09 февраля в 19:17
Ответ дляДа_Я_ТакаЯ_
Для мене,і моєї співробітниці.
Так що це і в наших інтересах
Заощаджувати гроші на лікування, бо з таким графіком вони знадобляться. Від роботи коні дохнуть. Схоже, що ви дуже зручна і безвідмовна, тому й керівництво не спішить шукати людей. Чому ви безкоштовно працюєте? Це не ваш бізнес, хай у власників голова болить, а не у вас. Можливо прийшов час і вам поміняти роботу або професію.
Да_Я_ТакаЯ_
• 09 февраля в 19:18
Ответ дляMs. Скромность
А что это за работа?
Типу комірника-комплектувальника
Ms. Скромность• 09 февраля в 19:20
Ответ дляДа_Я_ТакаЯ_
Типу комірника-комплектувальника
Это работа на складе? Да, не для всех... Не знаю, может они поработали у вас и сами заболели, а не только дети, если условия тяжелые или там холодно + тяжести. Я бы точно не смогла.
Белая котичка• 09 февраля в 19:20
Ответ дляЗвоночек
Дети быстро растут, к тому же, имхо, молодые женщины более мотивированы работать все равно.
Женщины старше постоянно в тоске и апатии, а мужчины постоянно в поиске новой работы
Угу...Читаем автора еще раз: ’Одна була на роботі 2 дня,інша жодного’ - и это за месяц. Мотивация работать так и прет....
Да_Я_ТакаЯ_
• 09 февраля в 19:20
Ответ дляУспокойся_Успокойся
От і не пройдуть вони його.
Бо не працюють.
Але от як жінка я їх трохи розумію, бо що якщо немає кому допомогти?
З завтрашнього дня 18 річний хлопець виходить,і 57 річна жінка
Бо не працюють.
Да_Я_ТакаЯ_
• 09 февраля в 19:22
Ответ дляMs. Скромность
Так,на складі.
Робота важка, всім відразу кажуть і показують,ніхто нічого не приховує.
На складі достатньо тепло,+20,+23
Ms. Скромность• 09 февраля в 19:23
Ответ дляДа_Я_ТакаЯ_
Так,на складі.
На складі достатньо тепло,+20,+23
Переоценили свои возможности, вам только искать новых сотрудников, что еще сказать..
Ясамаякрасивая)• 09 февраля в 19:30
Ответ дляДа_Я_ТакаЯ_
Бо беру всіх,хто погодиться.
Раніше працювали чоловіки.
Робота фізична.
Люди приходять,пробують,і на наступний день не виходять бо все болить
Раніше працювали чоловіки.
Робота фізична.
То може в цьому і причина, а не діти. Бо якщо людина хоче працювати на роботі і втриматись, то не буде місяць випробувального терміну на лікарняному. А зробить все, щоб себе зарекомендувати в перший час. По собі суджу. У мене двоє дітей.
Да_Я_ТакаЯ_
• 09 февраля в 19:39
Ответ дляЯсамаякрасивая)
А щоб ви робили,коли не має з ким залишити дітей, а на няню грошей не має?
Да_Я_ТакаЯ_
• 09 февраля в 19:40
Ответ дляЯсамаякрасивая)
Можливо, але можна ж відразу про це сказати
Зліпок ступні• 09 февраля в 19:44
Ответ дляДа_Я_ТакаЯ_
Не все можна робиьи онлайн
Вже прочитала нижче, що у вас на місці фізична робота.
Яичница с беконом• 09 февраля в 19:46
Ответ дляДа_Я_ТакаЯ_
Ви серйозно зараз?
Бокс-орун• 09 февраля в 19:58
Ответ дляЗвоночек
в какой еще тоске и апатии? Сколько вам лет?
Женщины постарше уже понимают и свои ожидания от работы, и ожидания компании. Поэтому нормально работают, профессионально и спокойно.
А те, которым 40+, еще и очень дорожат своей работой.