Да_Я_ТакаЯ_• 09 февраля в 17:54
Взяла на роботу дівчат з маленькими дітьми
Місяць випробовувального терміну,влаштувались 15 січня.
Одна була на роботі 2 дня,інша жодного,хворіють діти ,на лікарняному.
В відділі я,і ще одна дівчина, тягнемо роботу самі,працюємо з 7 ранку до 10 вечора щоб встигнути.
І от розумію, що випробовувальний термін вони не пройдуть.
А дівчата з іншого відділу кажуть,ну ти ж жінка,невже не розумієш
Яичница с беконом• 09 февраля в 20:06
Ответ дляДа_Я_ТакаЯ_
Так,а що?
Тоді ваша ситуація зрозуміла, ви пропонуєте не найкращу роботу і люди до вас йдуть не найкращі, а від безвиході. Просто все логічно. І взяли тих дівчат мабуть того, що інших кандидатів просто немає.
Снегурочко• 09 февраля в 20:18
Ответ дляДаЗдраПерма
Тоже не понимаю этого эйджизма, 40+ брать не хотят, но аж бегом набирают потенциальных декретчиц и уже с детьми мелкими. Где логика, если женщина 40+ с намного меньшей вероятностью имеет мелких детей и будет их рожать в будущем.
Мне 28, если что и пока детей нет, но логики этого эйджизма не понимаю
Так и есть ,мне 40 ,дочке 13 лет
Она и правда очень много болела ,один раз за пол года четыре раза лежали в стационаре
В садик ходила 3-4 дня ,потом болела две недели, в младшей школе не лучше
Сейчас дочка самостоятельная ,а я никому и нигде не нужна .
Например ,одна вакансия ,звоню ,у меня и образование ,и опыт в прошлом ,но все же, спрашивают имя и возраст . Обещали перезвонить ,и вот спустя три недели! звонок ,предлагают вакансию уборщицы
Вот если не найду ничего ,придётся идти убирать
Да_Я_ТакаЯ_
• 09 февраля в 20:55
Ответ дляЯичница с беконом
Є свої плюси і мінуси в роботі, до війни працювали чоловіки по 8 років, текучки кадрів не було, на жаль їх мобілізували.
А от зараз просто біда
Natal_ka91• 09 февраля в 21:08
Ответ дляДа_Я_ТакаЯ_
Так,на складі.
Робота важка, всім відразу кажуть і показують,ніхто нічого не приховує.
На складі достатньо тепло,+20,+23
Авторе, вам треба одразу брати людей, у яких немає дітей/діти виросли/чоловіки. Це не офісна робота, яку мами можуть дистанційно чи в зручний момент доробити.
TANYA 0 0 0 0• 09 февраля в 21:52
Ответ дляКондуктор троллейбуса
Жодної бабусі, ще старша дитина 3.8. З чоловіком вдвох + няні, писала вище. Встигала, що могла встигнути. Да, вони не ходили на 5 гуртків по місту. Але я вибирала приватні садочок, де все було одразу від шахмат до футболу.
Тоді зрозуміло, дуже добре, що правильно організували побут і чоловік брав участь , також не парились що щось не встигаєте. Просто я не вірю мамочкам , які говорять , що на роботу вийшли сразу після роддому і все встигали і ніхто не допомагав і в декреті не сиділи.
Кондуктор троллейбуса• 09 февраля в 22:51
Ответ дляTANYA 0 0 0 0
Бувало всяке і піци їли і вареники куплені, і суп по 2 дні. І травилися пельменями Біла береза. І кухня милася раз в 2 місяці. Помню відпустку запланували в Єгипет і пролежали всі по черзі з температурою під 40. Очнулася, як в тумані, не знала, який день, а на другий день вже на роботу треба було йти. І відпустка теж була, коли син захворів і бігали по аптекам. На звання найкращої мами не претендую, але завдяки підтримці чоловіка зробила кар´єру і діти виросли, є багато моментів, які згадують щасливі. Чоловік теж вже не водій. Але в нього в той час не получалося знайти краще роботу, а 10 нам було малувато. От і приходилося ломити з усіх сил.
Але не знаю, чи зробила б я так само, якщо повернутися, якщо чесно. Бачу досвід знайомих, де жінки сидять вдома, а чоловіки їх повністю забезпечують. І постійно стараються і ростуть, щоб задовольнити сім´ю. Мій зайняв місце і сидить на ньому. Вже пару раз пропонували підвищення, відмовляється, бо знає що я зароблю. Останнім часом це мене дуже нервує.
Успокойся_Успокойся• 09 февраля в 23:04
Ответ дляДа_Я_ТакаЯ_
Умови важкі, беруть всіх хто прийде і зможе умовно піднімати ящики,користуватись роклою і штабелером
Хто пройде медогляд і кого пропусьить СБ
ого, это чисто мужская работа. а они туда мамок с детьми малолетними попринимали? а вы за них до 22:00 ящики грузите, пока они на больничном? просто за спасибо?
Успокойся_Успокойся• 09 февраля в 23:05
Ответ дляДа_Я_ТакаЯ_
От і не пройдуть вони його.
Бо не працюють.
Але от як жінка я їх трохи розумію, бо що якщо немає кому допомогти?
З завтрашнього дня 18 річний хлопець виходить,і 57 річна жінка
Бо не працюють.
она тоже будет ящики таскать? капец просто.
Успокойся_Успокойся• 09 февраля в 23:08
Ответ дляДа_Я_ТакаЯ_
А щоб ви робили,коли не має з ким залишити дітей, а на няню грошей не має?
если дети болеют месяцами - не морочила бы голову ни себе, не работодателям, сидела бы с детьми дома.
но если Вам нравится впахивать за себя и за них - то тягайте на здоровье двойную ношу, все будут только за: и работодатель, и барышня, которой больничный оплатят, а Вы за неё потягаете всё на складе.
Lux Aeterna• 10 февраля в 00:00
Ответ дляДа_Я_ТакаЯ_
Бо беру всіх,хто погодиться.
Раніше працювали чоловіки.
Робота фізична.
Люди приходять,пробують,і на наступний день не виходять бо все болить
Раніше працювали чоловіки.
Робота фізична.
а какой вам резон перерабатывать на такой ’супер’ должности? вы же наемный работник. Насчет безостановочности бизнеса - должно думать руководство. Именно за решение подобных вопросов оно получает большие деньги
на каждом столбе висит вакансия комплектовщик на склад. Уволят вас с этого склада - вас возьмут на другой. Ведь на соседнем складе будет точно такая же проблема с персоналом. Почему вы думаете, что после увольнения вы ничего не найдете?
Маруська Му• 10 февраля в 05:17
Ответ дляДа_Я_ТакаЯ_
Де їх взяти,підбором займається відліл підбору,не приходять на співбесіди, резюме не відправляють.
Робота фізична,весь день на ногах.
Раніше працювали чоловіки
Робота фізична,весь день на ногах.
Раніше працювали чоловіки
Сколько платят за такой труд?
Да_Я_ТакаЯ_
• 10 февраля в 09:39
Ответ дляLux Aeterna
Знайду, але тут є певні плюшки, такі як корпоративний транспорт, безкоштовні обіди,відпустка 30 днів ,і її можна взяти коли потрібно і т д
І дуже не погана біла заробітна плата.
Так,робота важка,але людям про це відразу кажуть,ніхто нічого не приховує
І дуже не погана біла заробітна плата.