Да_Я_ТакаЯ_• 09 февраля в 17:54

Взяла на роботу дівчат з маленькими дітьми

Місяць випробовувального терміну,влаштувались 15 січня.
Одна була на роботі 2 дня,інша жодного,хворіють діти ,на лікарняному.
В відділі я,і ще одна дівчина, тягнемо роботу самі,працюємо з 7 ранку до 10 вечора щоб встигнути.
І от розумію, що випробовувальний термін вони не пройдуть.
А дівчата з іншого відділу кажуть,ну ти ж жінка,невже не розумієш
Яичница с беконом• 09 февраля в 20:06
Ответ дляДа_Я_ТакаЯ_
Так,а що?
Тоді ваша ситуація зрозуміла, ви пропонуєте не найкращу роботу і люди до вас йдуть не найкращі, а від безвиході. Просто все логічно. І взяли тих дівчат мабуть того, що інших кандидатів просто немає.
Снегурочко• 09 февраля в 20:18
Ответ дляДаЗдраПерма
Тоже не понимаю этого эйджизма, 40+ брать не хотят, но аж бегом набирают потенциальных декретчиц и уже с детьми мелкими. Где логика, если женщина 40+ с намного меньшей вероятностью имеет мелких детей и будет их рожать в будущем.
Мне 28, если что и пока детей нет, но логики этого эйджизма не понимаю
Так и есть ,мне 40 ,дочке 13 лет
Она и правда очень много болела ,один раз за пол года четыре раза лежали в стационаре
В садик ходила 3-4 дня ,потом болела две недели, в младшей школе не лучше
Сейчас дочка самостоятельная ,а я никому и нигде не нужна .
Например ,одна вакансия ,звоню ,у меня и образование ,и опыт в прошлом ,но все же, спрашивают имя и возраст . Обещали перезвонить ,и вот спустя три недели! звонок ,предлагают вакансию уборщицы
Вот если не найду ничего ,придётся идти убирать
автор Да_Я_ТакаЯ_ • 09 февраля в 20:55
Ответ дляЯичница с беконом
Є свої плюси і мінуси в роботі, до війни працювали чоловіки по 8 років, текучки кадрів не було, на жаль їх мобілізували.

А от зараз просто біда
Natal_ka91• 09 февраля в 21:08
Ответ дляДа_Я_ТакаЯ_
Так,на складі.
Робота важка, всім відразу кажуть і показують,ніхто нічого не приховує.
На складі достатньо тепло,+20,+23
Авторе, вам треба одразу брати людей, у яких немає дітей/діти виросли/чоловіки. Це не офісна робота, яку мами можуть дистанційно чи в зручний момент доробити.
TANYA 0 0 0 0• 09 февраля в 21:52
Ответ дляКондуктор троллейбуса
Жодної бабусі, ще старша дитина 3.8. З чоловіком вдвох + няні, писала вище. Встигала, що могла встигнути. Да, вони не ходили на 5 гуртків по місту. Але я вибирала приватні садочок, де все було одразу від шахмат до футболу.
Тоді зрозуміло, дуже добре, що правильно організували побут і чоловік брав участь , також не парились що щось не встигаєте. Просто я не вірю мамочкам , які говорять , що на роботу вийшли сразу після роддому і все встигали і ніхто не допомагав і в декреті не сиділи.
Кондуктор троллейбуса• 09 февраля в 22:51
Ответ дляTANYA 0 0 0 0
Бувало всяке і піци їли і вареники куплені, і суп по 2 дні. І травилися пельменями Біла береза. І кухня милася раз в 2 місяці. Помню відпустку запланували в Єгипет і пролежали всі по черзі з температурою під 40. Очнулася, як в тумані, не знала, який день, а на другий день вже на роботу треба було йти. І відпустка теж була, коли син захворів і бігали по аптекам. На звання найкращої мами не претендую, але завдяки підтримці чоловіка зробила кар´єру і діти виросли, є багато моментів, які згадують щасливі. Чоловік теж вже не водій. Але в нього в той час не получалося знайти краще роботу, а 10 нам було малувато. От і приходилося ломити з усіх сил.
Але не знаю, чи зробила б я так само, якщо повернутися, якщо чесно. Бачу досвід знайомих, де жінки сидять вдома, а чоловіки їх повністю забезпечують. І постійно стараються і ростуть, щоб задовольнити сім´ю. Мій зайняв місце і сидить на ньому. Вже пару раз пропонували підвищення, відмовляється, бо знає що я зароблю. Останнім часом це мене дуже нервує.
Успокойся_Успокойся• 09 февраля в 23:04
Ответ дляДа_Я_ТакаЯ_
Умови важкі, беруть всіх хто прийде і зможе умовно піднімати ящики,користуватись роклою і штабелером
Хто пройде медогляд і кого пропусьить СБ
ого, это чисто мужская работа. а они туда мамок с детьми малолетними попринимали? а вы за них до 22:00 ящики грузите, пока они на больничном? просто за спасибо?
Успокойся_Успокойся• 09 февраля в 23:05
Ответ дляДа_Я_ТакаЯ_
От і не пройдуть вони його.
Бо не працюють.
Але от як жінка я їх трохи розумію, бо що якщо немає кому допомогти?
З завтрашнього дня 18 річний хлопець виходить,і 57 річна жінка
она тоже будет ящики таскать? капец просто.
Успокойся_Успокойся• 09 февраля в 23:08
Ответ дляДа_Я_ТакаЯ_
А щоб ви робили,коли не має з ким залишити дітей, а на няню грошей не має?
если дети болеют месяцами - не морочила бы голову ни себе, не работодателям, сидела бы с детьми дома.
но если Вам нравится впахивать за себя и за них - то тягайте на здоровье двойную ношу, все будут только за: и работодатель, и барышня, которой больничный оплатят, а Вы за неё потягаете всё на складе.
Lux Aeterna• 10 февраля в 00:00
Ответ дляДа_Я_ТакаЯ_
Бо беру всіх,хто погодиться.
Раніше працювали чоловіки.
Робота фізична.
Люди приходять,пробують,і на наступний день не виходять бо все болить
а какой вам резон перерабатывать на такой ’супер’ должности? вы же наемный работник. Насчет безостановочности бизнеса - должно думать руководство. Именно за решение подобных вопросов оно получает большие деньги

на каждом столбе висит вакансия комплектовщик на склад. Уволят вас с этого склада - вас возьмут на другой. Ведь на соседнем складе будет точно такая же проблема с персоналом. Почему вы думаете, что после увольнения вы ничего не найдете?
Маруська Му• 10 февраля в 05:17
Ответ дляДа_Я_ТакаЯ_
Де їх взяти,підбором займається відліл підбору,не приходять на співбесіди, резюме не відправляють.
Робота фізична,весь день на ногах.
Раніше працювали чоловіки
Сколько платят за такой труд?
автор Да_Я_ТакаЯ_ • 10 февраля в 09:39
Ответ дляLux Aeterna

Знайду, але тут є певні плюшки, такі як корпоративний транспорт, безкоштовні обіди,відпустка 30 днів ,і її можна взяти коли потрібно і т д
І дуже не погана біла заробітна плата.
Так,робота важка,але людям про це відразу кажуть,ніхто нічого не приховує