Чумачечая Весна• 10 февраля 2025

Дівчата,цікавить Ваша думка відносно тлумачення цього відео від невістки до свекрухи.

Відносини рівні,я її дуже поважаю і люблю.
Живуть трохи в нас,трохи в сватів.
Невістка в декреті,син тимчасово не працює.
Є вільна квартира,де живуть переселенці.
Після війни переберуться,давно так вирішили.
Не можу вкурити,чому я отримала це відео.
Прочистіть,будь ласка,мені мозок
https://www.instagram.com/reel/DFNkLRTNzXa/?igsh=d...
На пів ставки• 10 февраля 2025
Намекает освободить квартиру, где живут переселенцы.
Воленс-неволенс• 10 февраля 2025
Ответ дляВбигудях
Це не відмазка.
Сину 37 років і не хоче попастись в тцк.
Тому і живуть в наших будинках
Так що ми вам маємо розказати тоді? Питайте у невістки, що то значить
На пів ставки• 10 февраля 2025
Но странно почему вам, а не своим родителям
На пів ставки• 10 февраля 2025
Ответ дляВбигудях
Це не відмазка.
Тому і живуть в наших будинках
А невестке сколько лет?
Головний кошак• 10 февраля 2025
Ответ дляРожки-да-ножки
Бо син гроші не платитиме батькам, а квартиранти платять. Чому акцент зробила автор, що саме переселенці, а не квартиранти? Типу жалко попросити шукати інше житло? Ну таке собі.
Я не думаю что они там за комуналку живут
Борисфенка• 10 февраля 2025
Ответ дляНа пів ставки
А годувати їх хто буде? Тим більше, що невістка скоро народить і в малосімейці буде тісно.
Не звертала б уваги або сказала б, щоб мені таке більше не слала.
автор Чумачечая Весна • 10 февраля 2025
Ответ дляБорисфенка
В них є вже маленька дитина
автор Чумачечая Весна • 10 февраля 2025
Ответ дляLove_Love_Love_
Де ви нас обманюєте?
То після війни ваші діти там будуть жити чи декілька разів пропонували і місяць дали на пошук житла?
Я пропонувала кілька раз.
Врни тоді не схотіли.
Тепер невістка сказала,що мій син не хоче в кввртиру.
Я розумію так,що вона з дитиною сама б там жила,а чоловік ( мій син) і далі в нас.
Бо тут безпечніше.
автор Чумачечая Весна • 10 февраля 2025
Ответ дляТирамісу на терасі
Мне кажется некоректным высылать Вам такое видео, проживая периодически с Вами.
Они немы, Вы слепы.
И за чей счет они собрались жить отдельно ?
Ви добре кажете.
Ні здрасьте,ні привіт.
Нате мамо,і думайте.
Та син трохи відклав,зараз знову вийде на роботу
автор Чумачечая Весна • 10 февраля 2025
Ответ дляПлекаю думи
Автор пообещала, что когда-то, после войны. Это раз. Два. Благодарные детки могли бы гарантировать маме и финансовую компенсацию.
Син співвласник.
То і його житло теж.
Я не претендую і давно так вирішили.
автор Чумачечая Весна • 10 февраля 2025
Ответ дляИщу-брожу
Автор, так и напишите ей - Маша, я полностью согласна со сказанным в этом ролике, когда съезжаете ?)
))
Я написала: коли заселяєтесь?
автор Чумачечая Весна • 10 февраля 2025
Ответ дляИщу-брожу
Я вообще не понимаю зачем взрослые люди, не дети и не глубокие старики, которые мало что понимают, шлют своим родственникам или знакомым все эти бредовые видео и картинки.
Она шлет редко,да метко.
Я неделю больная хожу
автор Чумачечая Весна • 10 февраля 2025
Ответ дляОновлена версія
Правильно сделали. Они отдельная семья, все свои претензии невестка должна предъявлять к себе и к своему мужу.
Так і пояснила сину. Якщо він байдужий чи не чує її,то хай почує.
Можливо,і з мамою їй на одній кухні не мед.
Розбирайтесь між собою і рішайте.
автор Чумачечая Весна • 10 февраля 2025
Ответ длядамаБезСобачки
Якщо б мені моя невістка відправила таке відео, то збирала б своє речі. Некомфортно - пакуй валізи. Це навіть не те що невихованість, це хамство. Автор, ви хоч квартиру не оформляйте на сина, нехай буде на вас. Щоб він потім голий-босий не залишився.
Дякую за комент.
Колись перше її відео було про свекруху,котра ломиться в двері ,а її випхали.
Мені відчуття,як в морду дали.
Кваритира його і моя.

В нас великий заміський сучасний будинок.
автор Чумачечая Весна • 10 февраля 2025
Ответ дляТирамісу на терасі
То есть невестка хочет жить отдельно, но содержать должны родители ?
Подвозить продукты Вы тоже должны будете ?
Син буде знову зараз працювати.
Але ми допомогаємо і свати теж
автор Чумачечая Весна • 10 февраля 2025
Ответ дляРепетиторша
По перше. Раз невістка вже живе за ваш рахунок чи за рахунок своїх батьків то кидати такі відео це геть не чемно.
Але це не відміняє того факту що їй вельми не комфортно
Але це не ваша вина що їм не комфортно.
Це відповідальність невістки і сина
Дякую за комент.
Говорила сьогодні з сином
автор Чумачечая Весна • 10 февраля 2025
Ответ дляНафаня Маня
Чому вони не живуть в тій квартирі вже прямо зараз?
Чи для переселенців така достойна ціна, що до кінця року і внукам на квартири назбирати плануєте?
Так,що зібрали-то потратили.Повірие,там ціна символічна
Газплиту поміняли вже.
Тепер витяжка на черзі.
І т.д.
автор Чумачечая Весна • 10 февраля 2025
Ответ дляПез Году Неделя
То то Ви вважаєте що маючи квартиру в якій живуть переселенці. Діти з малою дитиною мають обмежувати то у Вас то у сватів? Ні я розумію що пуста квартира Ваша і Ви вирішуєте хто у ній буде жити. Алеж як що нормальна жінкау вашого сина хіба ви не хочете щоб діти жили своєю родиною? Щоб самі долали свої життєві якісь трабли, з дитиною, з побутом? Ну і як що ваш син міг дитину зробити то і хай би свою сім´ю міг житлом забезпечити. Як на мене то краще на оренді жити ніж отак бомжувати то в одних батьків то в інших.
Дякую.
Поговорила з сином,бо він вперше чує,що дружина хотіла б в ту квартиру.
Вона в його співласності.
В любий час можуть заїхати
автор Чумачечая Весна • 10 февраля 2025
Ответ дляРожки-да-ножки
Автор , дивно, що ви не зрозуміли таке просте відео, де все розказано на пальцях. Це саме просте відео в інсті, цікаво, як ви тлумачите якісь завуальовані відео?
Я їх не дивлюсь)) тему створила зрозуміти,чи в мене ще з головою в порядку
автор Чумачечая Весна • 10 февраля 2025
Ответ дляПлекаю думи
А родители невестки не переживают, что квиточка бомжует?
Родителям зручно,бо зять і покосить,і дров нарубає.
І в догляді за дитиною все робить