Всміхайлик• Изменено 10 февраля в 19:03

Страх

Дорогі мами,я мама 6 -місячного малюка,безмежно люблю свою донечку-найдорожче,що маю і все решта для мене виявилося не важливим!Проте бути щасливою мамою мені заважає постійна тривога за здоровʼя донечки(у знайомих дитина хворіла лейкемією)і в мене якісь постійно думки хоча б не було таких страшних хвороб,щоби вона мала щасливу долю-це лише у мене так,чи ще є такі мами?Для тих хто писатиме що те про що думаємо те і притягуємо,не пишіть такого брєду,бо я реально щодня плачу через такі думки свої,адже це я привела у такий жорстокий світ таке чисте янголя(
Донечка дякувати Богу,повністтю здорова,надзвичайно красива і весела дівчинка,але чомусь мій страх не зникає
Бурундучиха• 10 февраля в 19:03
Лечите голову
Белая и пушистая• 10 февраля в 19:03
Как-то тролльно написано
автор Всміхайлик • 10 февраля в 19:05
Ответ дляБурундучиха
Лечите голову
І вам того ж
Шеллар• 10 февраля в 19:06
ЛІкуйте голову, хоча б заради дитини, Ви їй життя не дасте з такими установками.
So_so• 10 февраля в 19:11
Обратиться к психтатру
Тро Нью-Йорку• 10 февраля в 19:18
Можна іншими словами дати пораду, але комент #1 дуже влучний
Задираю носа• 10 февраля в 19:24
Вам реально нужна помощь специалиста 🤷‍♀
И это в ваших интересах, если хотите улучшить качество жизни. Ну и да, ваше эмоциональное состояние НАПРЯМУЮ влияет на ребенка.