Я не тону• 11 февраля 2025
Хто працює в Макдональдсі?
Питання до тих хто працює в Макдональдсі - чи реально там побудувати карʼєру ? Поділіться будь ласка досвідом і взагалі про роботу , чи вас влаштовує колектив , зарплата? Чи варто иуди подавати заявки?
миссДавеча• 11 февраля 2025
Знаю випадок, коли людина після досвіду в макдональдсі стала топовим ресторатором в Україні, але як бачите зробила карьєру поза макдо.
Зайканалужайке• 11 февраля 2025
Мій зять працюва там, потім взяли стажером в суши бар, зараз якісь там головний сушист, добре заробляє.
Починав з маку. Хоч карʼєру не в маці зробив
Садоводница• 11 февраля 2025
Автор, сможет один (одна) из ста. Вот так. Шанс 1%. Речь именно о карьере в указанном заведении.
Зайканалужайке• 11 февраля 2025
Ответ дляСадоводница
Вони там дають можливості карʼєрного зростання. Але для терплячих, бо велика тікучка, ні всі доживають до того зростання
Садоводница• 11 февраля 2025
Ответ дляЗайканалужайке
1% от начального кол-ва участников.
Незламна Україна• 11 февраля 2025
Ответ дляСадоводница
1% от начального кол-ва участников.
Не, от выживших.
Мальовнича даль• 11 февраля 2025
Так, реально. Особливо в Києві. В невеличких містах більше тримаються за місце, в Києві тікучка. Тому якщо є мета і людина адекватна і недурна, шанси є і великі. Все керівництво починало зі звичайних працівників. За виключенням тих, хто попав у саму першу хвилю.
Неместная Я• 11 февраля 2025
Мій брат троюрідний пішов працювати в мак ще студентом, потім просувався вище і вище. Зараз йому вже за 30, працює на макдональдс, але вже не в ресторані. Точно не скажу як називається його посада, чи то щось із забезпеченням обладнання пов´язано, але відрядження по макам всієї країни і він головний спеціаліст.
АсобеннАя• 11 февраля 2025
Донька підробляє, за півроку запропонували підвищення, як на мене, Мак, добрий старт, багато студентів, не кожен витримує, інколи досить важко