Бабо-лебідка• 11 февраля в 13:05
Скільки щастя принесла людині моя тема.
І те, що моє авто на механіці. Як мало комусь потрібно для щастя)
Маю плюсик до карми.
Бабо-лебідка
• 11 февраля в 13:13
Ответ дляЛеся Українка
А это реально проблема. Так реагировать.
Добре, завтра піду до психолога. Чи вже краще до психіатра?
Леся Українка• 11 февраля в 13:14
Ответ дляБабо-лебідка
К психологу
Бабо-лебідка
• 11 февраля в 13:15
Ответ дляДодаю напруги
Хе, хе, а я уже привыкла и даже язвить в ответ научилась
До смайлика не поязвиш, нажаль.
Бабо-лебідка
• 11 февраля в 13:16
Ответ дляДА да да
Вам перед пенсионным к психиатру б не помешало)
Обов´язково. Як скажете)
Разгуляшка• 11 февраля в 13:18
Смайлик.... Я вот учусь игнорить язвенные ответы в своих темах, где спрашиваю какие то важные бытовые вопросы для себя, обязательно хоть одна зайдет плюнуть ядом вообще не по теме. Люди самоутверждается.
Но таки да, пока задевает карму не отработаем ))) надо учиться забивать на такое
Сиджу тихенько• 11 февраля в 13:34
Меня больше тема удивила. Почему ничего не значащие действия одних целое событие для других?
А вот недавно• 11 февраля в 13:54
Ответ дляСиджу тихенько
Потому что у неё нет значущих событий
Небоброїдка• 11 февраля в 14:03
Ответ дляДодаю напруги
я теж начебто звикла, але інколи все одно дивуюся. Наприклад нещодавно написала в якійсь темі що в нас в місті постійні тривоги і часто гучно, мене запитали що за місто. Відповіла просто одне слово ’Дніпро’, поставили декілька людей рука-лице)) я звісно не настільки була вражена щоб створювати тему, але реально дуже цікаво було що такого в слові Дніпро
Бабо-лебідка
• 11 февраля в 14:05
Ответ дляА поговорить?
Ви вважаєте, що це адекватна людина створила цю тему, побачивши
смайл, що сміється?
Якщо ви рівень адекватності вимірюєте по таких темах, то у мене для вас погані новини.
Бабо-лебідка
• 11 февраля в 14:06
Ответ дляА поговорить?
І правильно зроблять. Бо тему створила автор, а стидно за неї всім іншим.
То було смішно, вже соромно. Визначтеся вже накінець.
Бабо-лебідка
• 11 февраля в 14:08
Ответ дляНеправдиша
У мене мама довгий час використовувала такий смайлик реагуючи на сумні новини, тому що думала, що це ’сильно плачущий смайлик’, доки я випадково на фейсбуці не побачила її коментар і не пояснила, що це трошки не те.
А колега з Індії колись в робочій групі розмістив фото з колегами з офісу і знизу підписав ’Всім привіт з нашого офісу, фото вище 🖕’ (в кінці фак) і коли йому зробив зауваження керівник - він дуже щиро здивувався і сказав, що він використовував цей смайлик як ’палець догори’ тіпа вказівний на те на що потрібно звернути увагу.
Це я все до того, що не всі люди вміють користуватися смайликами :)
Я не мала мети дуже сильно докопатися до істини. Але бачу все ж те, що на воді не тоне всплило в коментарях.
Бабо-лебідка
• 11 февраля в 14:09
Ответ дляНога на ногу
Я колись заправилась на брсм на свою голову і машина глохла
Я давно там не заправляю. Також були проблеми. Сьогодні ввечері буду знати, що саме стало причиною.
Вот Она Я• 11 февраля в 14:11
Ответ дляДА да да
И первая из них - автор.
Взрослая баба, но задевают смайлы
Она еще и палец вниз всем натыкала
Взрослая баба, но задевают смайлы
Она еще и палец вниз всем натыкала
Кстати ,да . Вы правы .
Бабо-лебідка
• 11 февраля в 14:13
Ответ дляРазгуляшка
Згодна. Це дуже правильний шлях. Реагуючи на негатив ми втрачаємо енергію і даємо комусь владу над собою.
Але погодьтеся, ’ постібатися’ над трохи неадекватними досить весело)
Бабо-лебідка
• 11 февраля в 14:14
Ответ дляСиджу тихенько
Бо всі ми різні. Чи не так?)
Бабо-лебідка
• 11 февраля в 14:15
Ответ дляА вот недавно
Потому что у неё нет значущих событий
Як мінімум, незрозуміа ситуація з авто. І, до речі, я хвилююся . Тому, не все так скучно у мене.
Бабо-лебідка
• 11 февраля в 14:16
Ответ дляВот Она Я
Кстати ,да . Вы правы .
Я смайликами не корисиуюся. Чи ви про те, що у мене ментальні проблеми?
Вот Она Я• 11 февраля в 14:18
Ответ дляБабо-лебідка
Очень странно ,что взрослого человека так обидел какой-то сраный смайлик . Не ментальные проблемы,просто излишняя ранимость.
Бабо-лебідка
• 11 февраля в 14:20
Ответ дляВот Она Я
Чому ви так вирішили? Мене він зовсім не образив. Трохи здивував, так. Тема ж досить серйозна та конкретна, а тут така реакція.
Ms. Искренность• 11 февраля в 14:41
Ответ дляБабо-лебідка
Автор,ранимість (
Впізнаю себе
Сиджу тихенько• 11 февраля в 15:22
Ответ дляА вот недавно
Потому что у неё нет значущих событий
Та это понятно. Столько возможностей их создать, а для кого-то смайлик событие.