Chaterbox• 11 февраля в 13:17
Нужно ли дружить с соседями?
Как вы считаете? Особенно интересно мнение тех кто живет в частном доме. Я тот человек который отстаивает свои границы и подружиться с тем кто нарушает мое спокойствие у меня не выходит.
Херсон це Україна• 11 февраля в 13:34
Дружити так, щоб дітей хрестити - то не обов*язкова опція.
Але саме сусід перший прибіжить на допомогу, якщо що.
Раніше за всіх друзів, пожежних авто та швидких.
Я з усіма привітна, ввічлива, корректна. Особисте життя лишаю за парканом, смоллтоки виручають.
Але сусіди виручали і не раз.
То акум в машині сів, то ще шось такого ж плану.
Навесні обмінюємося квіточками, полуницею. Не напружує.
Але сусіди виручали і не раз.
Бронетапці• 11 февраля в 13:34
Ответ дляЭскиз бесконечности
Ну у нас дача, не дуже приватний сектор, нема парканів, відкриті хвіртки, ми всі дружимо і перемовляємося через сітку по 20 разів на день. Мені норм.
Я з сусідами по дачі просто вітаюсь. Свекруха знає всіх навкруги, зі всіма спілкується, але вона в мене з таким характером, що в неї всі погані - Люська ледача, Людка бухає, Петрович все життя крав, Танька сама нічого не садить лише до інших заглядає, нова сусідка взагалі неправильно робить - он чого видумала, найняла людей траву косити та кущі викорчувати ну і далі за списком.
вкрации• 11 февраля в 13:34
Ответ дляChaterbox
Отстаиваю свои границы))((
А что у вас происходит что нарушают ваш покой?
Вареничніца• 11 февраля в 13:35
Ответ дляДжага Джага
Спати можна мінятися парами між сусідами.То ти з сусіда чоловіком а його жінка з твоїм.Сільське свінгерство.
Що кого болить)
Рожайтретьего• 11 февраля в 13:36
Каждому свое, но… когда по двору моей мамы ходил какой-то мужик в ее отсутствие, то именно сосед маме позвонил и спросил, это ее гость или кто-то забрался.
Chaterbox
• 11 февраля в 13:36
Ответ дляБронетапці
Но для всех приветливая. Отгадала?)
Chaterbox
• 11 февраля в 13:38
Ответ длявкрации
Не хочу писать, но те кто живут на небольших участках, поймут, Нарушать спокойствие можно разными способами. Их очень много. Можно даже несколько выбрать.
Бронетапці• 11 февраля в 13:39
Ответ дляChaterbox
Но для всех приветливая. Отгадала?)
Ну майже. Де з ким просто скрізь зуби вітається або навіть трохи погризтися може, наприклад з сусідами навпроти. Вони принципово ставлять машину, де їй не подобається. Хоча по факту вона не дуже і заважає, але сам факт. Там таких як вона теж вистачає 🤣
Эскиз бесконечности• 11 февраля в 13:41
Ответ дляChaterbox
Так це ж від дружби не залежить.
Фляшунька• 11 февраля в 13:42
Мы не очень общаемся, просто есть телефоны. На всякий случай.
За десяток лет раз случай произошел. Есть дом дальше они ни с кем не общаются, окна у них выбиты, уже с месяц никто не приезжает.
Вареничніца• 11 февраля в 13:43
Ответ дляДжага Джага
Що кого свербить називається)
Ну,Ви ж зрозуміли))
Ми давно вже старші люди,навіть самогон сусід перестав гнати.
Хоча швагро з Італії постійно просить передати)
Джага Джага• 11 февраля в 13:45
Ответ дляВареничніца
Ну,Ви ж зрозуміли))
Я ще молода,мені 25 років.Все горить.Зараз як весна приходить потрібно брати пожежного шланга гасити пожежу.Коли немає місячних,секс кожного дня по декілька разів,як коли.Труси не всягаю вдягати.Останні свої роки молодості жуву.В 30 найду собі якогось чоловіка який мене буде утримувати і стану йому єдиною і неповторною.А зараз поки що живу.
Лапка• 11 февраля в 13:47
Ответ дляChaterbox
Я здороваюсь. Даже зная что мне перемывали косточки
Если вас трогает перемывание костей - выселяйтесь на необитаемый остров. С соседями дружить надо, и понимаешь это как правило когда петух в ж клюнет. Стараюсь дружить со всеми и по квартире и по даче, хотя раньше тоже не понимала зачем, но в жизни бывает очень и очень по разному.
Вареничніца• 11 февраля в 13:58
Ответ дляДжага Джага
Вам не коменти писати,а тему створити.
Джага Джага• 11 февраля в 14:03
Ответ дляВареничніца
Вам не коменти писати,а тему створити.
Я соромлюсь.
Прилипало• 11 февраля в 14:12
Был опыт жизни в частном секторе (особняк).
Сосед предложил зделать калитку между нами. Отказались. Потом была вечеринка, он отравил мужа (выжил), и пытался меня поиметь - не получилось.
Вот и дружба Что вы подумаете? Это не фантастика, а опыт жизни.
из_под_тишка• 11 февраля в 15:07
Це залежить від сусідів. Вітатись, мати контакти і ввічливо спілкуватись -норма. А товаришувати -це як вийде. жила в двох квартирах. З першими товаришувала все життя. З другими таких відносин не було. Людей має щось об´єднувати.