Мать драконов• 11 февраля в 14:20
Файнокем (Закопане)
Цікавлять відгуки про табір Файнокемп, а саме про зміну, яка в Закопане. Можливо чиїсь діти відпочивали і можете поділитися реальним відгуком. Які +/-, чи дітям сподобалося, який вік вожатих (всі 18+ чи є старші), чи не було проблем зі здоров´ям (віруси і т.ін.)
сладкий_ноябрь• 11 февраля в 14:44
Там влітку не має що робити.
Ми зараз тут, саме біля харенди. Перечислені екскурсії коштують копійки, да і сумнівна якість, бо купа народу буде скрізь.
Докласти ще трохи і краще кудись в Іспанію на море дитину відправити.
Мать драконов
• 11 февраля в 15:16
Ответ длясладкий_ноябрь
Там влітку не має що робити.
А територіально HARENDA 29B далеко від центру Закопане, подивилася карту але не дуже прям допомогло.
На сайті ніби цікаво розписано, день на Морське око, наступний мабуть варто відпочити, потім на Губалівку, день в Краків, день в аквапарк, там зміна всього 10 днів з урахуванням приїзду/від´їзду.
Тому й цікавили реальні відгуки від тих ,хто вже відпочивав з ними в Закопане.
Поїздки на море в табір досить сумнівне задоволення, зазвичай там ніхто ні за ким не дивиться ще й всілякі кишкові інфекції не рідкість.
сладкий_ноябрь• 11 февраля в 15:47
Ответ дляМать драконов
Морське око ?
Ну що там кайфового для дітей?
Купа часу йти і там купа народу завжди.
Навряд чи діти будуть підійматися вище.
Так, далеко від закопаного.
Губаловка, там теж саме, в вагончику підніміться і спустяться, дивитися там не має на що, ну якщо звичайно діти не великі цінителі краєвидів. Але вистачить півгодини, щоб насолодитися.
Аквапарк в закопаним?
Ну там 3 гірки нормальних і черга 3 години на одну.
Ну що там кайфового для дітей?
Купа часу йти і там купа народу завжди.
Навряд чи діти будуть підійматися вище.
Так, далеко від закопаного.
Аквапарк в закопаним?
Мать драконов
• 11 февраля в 15:54
Ответ длясладкий_ноябрь
Морське око ?
Ну що там кайфового для дітей?
Купа часу йти і там купа народу завжди.
Навряд чи діти будуть підійматися вище.
Так, далеко від закопаного.
Аквапарк в закопаним?
Ну що там кайфового для дітей?
Купа часу йти і там купа народу завжди.
Навряд чи діти будуть підійматися вище.
Так, далеко від закопаного.
Аквапарк в закопаним?
Дякую, мабуть викреслюємо. Мені Морське Око сподобалося, але йти дійсно довго заради умовно 20 хвилин і пару фоток. Про аквапарк мала кращу уяву, особисто не була.
Моя в минулому році з табором поїхала на Синевір - сказала більше ні ногою, бджоли, брудно , нічого гарного. Але ж потрібно якось розважати дітей, тому й водять/возять.
сладкий_ноябрь• 11 февраля в 16:53
Ответ дляМать драконов
Мені подобається елельвейс
Але там девіз - дітей жаліти не можна. 😂😂😂
сладкий_ноябрь• 11 февраля в 16:53
Ответ дляМать драконов
Мені подобається елельвейс
Мать драконов
• 11 февраля в 17:08
Ответ длясладкий_ноябрь
Мені подобається елельвейс
Це не той Едельвейс, що типу совковий в Микуличах і щодня вилізти на іншу гору ? Іноді підлітків потрібно ганяти, тоді у них дурні думки в головку не заходять. Але хотілося б у мови трошки +/- хороші, хоча в палатках в таборі 14-ть днів жила, але то ще дитиною.
Якщо ні, то киньте посилання чи яка локація ?
сладкий_ноябрь• 12 февраля в 00:05
Ответ дляМать драконов
Вони не живуть в палатках там. Там в залежності від ціни різне проживання
Але я за активний відпочинок в таборі, де дійсно дати чомусь навчаться в спробують щось нове