Ку-кусик• 11 февраля 2025

Поділити гроші між дітьми

Доброї ночі, порадниці. Прошу думки щодо поділу статків.
У мене двоє дітей. Старший підліток і менший молодший школяр. Тато меншого нажаль загинув і зараз я отримую компенсацію за його загибель. Ми були розлучені з чоловіком і старший йому не рідний. Ці гроші я на поточні витрати не витрачаю - достатньо заробляю сама. Коли ми жили разом різниці між дітьми не робили і я зараз не роблю - люблю обох. Але генетично і по документам тільки менший має право на компенсацію. Загальна сума велика і я не впевнена що якщо покласти всю на ім´я меншого сина це буде справедливо і піде йому на користь. Я боюся що такі гроші можуть спортити молодого хлопця. Крім компенсації молодшому дісталося все майно батька. А старший просто гарний хлопець. Нажаль забеспечити старшому за кілька років до його повноліття такий же старт я не зможу швидше за все.
Отже, я думаю чи варто ділити компенсацію між дітьми і якщо так то в яких долях? Одразу скажу що з колишнім чоловіком ми були у гарних стосунках і він дуже любив свого сина і приймав мого. Нажаль його волі з цього приводу я не знаю. Ми ніколи таке не обговорювали.
Луковая• 12 февраля 2025
Ответ дляГ@Л@В@ломка
А може автор хоче залишитись в Україні
Вдова должна быть умнее. То не пуганые могут размышлять оставить сыновей в этой стране или нет.
Творю чудеса• 12 февраля 2025
Дуже співчуваю вашій втраті.
Я почитала ваші коментарі - ви дуже справедлива і мудра жінка, яка все зробить по совісті. Вам ця розмова то і потрібна тільки для того, щоб себе краще почути.
Ви точно знайдете вихід, щоб ніхто з ваших синів не відчував себе обділеним. Хоча б тому, що якщо ви зможете передати їм хоча б половину вашої порядності, через фінансові питання вони не перекусаються.
Звісно, планувати краще по гіршому сценарію, спираючись на закон. Але не забувайте, що окрім закону є ще чисто людські почуття, які роблять нас людьми. Уповати на них ми не можемо, але і скидати їх з рахунків теж не зовсім правильно.
Тріль підпільний• 12 февраля 2025
Ответ дляКу-кусик
Шановна, не Ви мені будете розказувати в чому розбиратися. Ви уявлення не маєте скільки кіл пекла я пройшла з чоловіковими старенькими батьками на руках щоб це оформити. І перед цим щоб взагалі поховати коханого. І не Вам нас судити. От коли втратите когось тоді і поговоримо. Мені не треба знати конкретно призначення платежу на картці. А Вам бажаю частіше ходити по інстанціям вимагаючи документи.
Ви пишете коханого, отже ви хоч були розлучені, але жили, як сім’я? Цивільний шлюб? Якщо так, то хоч юридично не маєте права на компенсацію, то по факту ви все ж дружина. Тому частиною грошей маєте право користуватись, можна на старшого. Тим більше ви пишете, що для чоловіка він був, як рідний.
Паратруперсупер• 12 февраля 2025
Ответ дляКу-кусик
Дуже дякую за такий теплий коментар. Так, ми в Англії. Я можу взяти моргедж і без цих грошей. Тобто в мене є депозит на це. Трошки пізніше так і зроблю. Зараз є де жити і потрібно змінити роботу для кращих умов. Працюю над цим.
Я зараз задумалася чому я не хочу ці гроші використовувати. Це дуже важка тема. Розумієте, це гроші за загибель. Мені здається що б я не зробила з ними - буде неправильно. Просто руки їх не беруть. Вони ж не мої. Боже, як це важко. Вибачте.
Все буде у вас добре. Шок мине, план дій вималюється. Гроші то дитячі, але деякий час будуть у вашому розпорядженні - нехай приносять користь. Дивіться, що буде треба. Як треба старшому на освіту - візьміть, потім повернете, це гарна інвестиція. Потім молодшому оплатите освіту ну і трохи залишиться на перший внесок. Старший до того часу і сам вже заробляти буде з нормальною то освітою. Не така вже і шалена сума. По факту дві освіти і частина житла. Сил вам.
Паратруперсупер• 12 февраля 2025
Ответ дляАшолюдискажуть
По вашему, люди, умные, образованные, богатые,
которые пишут книги , ведут тренинги - инфоцигане? Ну не учитесь, вас же никто не заставляет. Финансово неграмотным человеком быть это равно работать за минималку и плакать что продукты дорогие
Люди з описаною вами базою точно не ведуть тренінги. І дуже рідко пишуть книги.
40каградусная• 12 февраля 2025
Автор, если речь о большой компенсации, то я купила бы каждому по квартире, которые до совершеннолетия сдавала бы. А остальное потратила бы на свое усмотрение на жизнь, т.к. детей еще растить нужно. Мб тоже можно вложить куда-то
Липка-прилипка• 12 февраля 2025
Ответ для40каградусная
Прочтите все ответы автора. Автор все расписала.
КаваЗМолоком• 12 февраля 2025
Гроші лишити старшому, по сумі подібне щось вартості нерухомості, що дісталася меншому. Але дітям нічого не казати де все це взялося, і віддати тільки коли стануть дорослі та самостійні. Не говорити про походження цього, щоб вони були в рівних умовах
Дюйм оф о4ка• 12 февраля 2025
Я придумала, як зробити Вам , щоб всім було добре. Чітку суму яку Ви отримали на молодшого і віддати йому у 18 років. А ту суму , яку Ви зможете примножити за ці роки, вона Ваша, дасте старшому.
Говорю відверто• 12 февраля 2025
Поделить на 3их. Двое детей в равных долях. На счёт. И 3 часть вам на жизнь на сегодня. Может что то купить нужно
Радикальная• 12 февраля 2025
Отдайте деньги их владельцу! Зачем вы хотите обворовать собственного ребёнка? Причем тут старший? Это не его наследство. Где другие родственники мужчины, или вы от них скрыли наследство?
Ms. Android• 12 февраля 2025
Я би на двох розділила. Може житло би обом купила, бо їм родини будувати. Маленьке, але каждому своє. У мене теж діти від різних шлюбів, але все ділю порівну по замовчуванню.
Радикальная• 12 февраля 2025
Воровка и мошенница авторка. Не берите деньги ребёнка, это его. Купите ему жилье, образование.
Ms. Android• 12 февраля 2025
Ответ дляЛеди Г
Дітям про них знати не обов´язково. Молодшому можна сказати, коли виповниться 18, й нехай сам вирішує, чи ділитися з братом
Це найдурніше, що можна зробити, вибачаюсь. Повинна вирішувати мама, щоб братів гроші не роз´єднали.
Радикальная• 12 февраля 2025
Ответ дляЯдвига Юсьлегко
Авторе, я думаю молодший син у своє повноліття міг би отримати суму компенсації, яка йому була призначена, у еквіваленті валюти, але без тих відсотків, які на цій сумі ви заробили.
Поки живіть зараз, вирішуйте питання з іпотекою, дайте гарний старт старшому, а поки менший син доросте багато чого може змінитися. Може і квартири в Харкові зможете продати за кращою ціною ніж зараз і тд. Освічений старший брат, який впевнено стоїть на ногах, це і молодшому допомога.
Что за бред, как это дать старт старшему, а младшему как получится? Какие все хитрожопые. Это наследство младшего ребенка. Старший если хочет деньги, пусть авторка умрет и оставить ему свои деньги.
Радикальная• 12 февраля 2025
Ответ дляMs. Android
Это деньги ребёнка, а не его мамаша все растрынькать
Мама Карло• 12 февраля 2025
Ответ дляКу-кусик
Я і намагаюся вирішити. Прошу поради. Швидше думок зі сторони.
Я бы поделила. Вы мать и вам решать. Делайте как вы считаете нужным и не перед кем не отчитывайтесь за свои действия. Вы лучше знаете, что лучше для ваших детей.
Сама купляю квіти• 12 февраля 2025
Автор-троль как и ее подружки-запевалы в коментах.
Замрійлива• 12 февраля 2025
Ответ дляКаваЗМолоком
А если старший получит хорошее наследство от отца, что делать тогда?
как тебе такое илон маск• 12 февраля 2025
Ответ дляСама купляю квіти
Тоже не могу понять, как все ведутся? люди о таком писать не будут, еще и совета спрашивать
Давно без алко• 12 февраля 2025
Ответ дляЯдвига Юсьлегко
Потом старший женится на одной из детей советчиц и та внушит старшему, что младшему брату он ничего не должен. А то, что деньги младшего брата потратили на него,так то нормально. И останется младший ни с чем.
Сіґеле-міґеле• 12 февраля 2025
Ответ дляКу-кусик
Гроші приходять мені на картку. Тобто вони у мене. Я ними розпоряджаюся. В цьому і питння. Теоретично можу витрачати як хочу.
Все предельно просто.
Наследниками является жена, дети и родители по нашему ГК.
Вот и получается, что вы можете СВОЮ ДОЛЮ поделить на 2 части: на двоих сыновей, либо себе и старшему сыну. (Но тогда будет потом обида младшего, если прочитает как в законе).
В любом случае, к младшего будет его доля. + может что-то от вашей доли, если будет ваше волеизъявление.
ФФФФристайла• 12 февраля 2025
Ответ дляПаратруперсупер
А що це? Батько загинув, дитина отримує виплату після його загибелі. То що воно таке?
Це називається ОГД- одноразова грошова допомога. ОГД ніякого відношення до спадковості не має.
Херсон це Україна• 12 февраля 2025
Ответ дляГ@Л@В@ломка
Купуйте долари на двох.
Будуть кошти для придбання нерухомості.
Яка сума щомісячно виходить?
70 000 отримую
Ms. Android• 12 февраля 2025
Ответ дляРадикальная
Во- первых не мамаша, а мама. А во вторых, деньги бывшего мужа, от которого она родила ребенка и занимается им 24/7 с самого рождения. И всю жизнь именно мама будет рядом. К тому же автор зарабатывает достаточно и про ’трынькать деньги’ речь не идёт. Не судите всех по себе.
ФФФФристайла• 12 февраля 2025
Ответ дляКу-кусик
Дякую, дуже життєва порада. Це реально корисно. Подумаю над таким.
Моя думка така. Ваш чоловік взяв Вас за дружину з маленькою дитиною? Тобто він кохав Вас, а значить і Вашого сина. Народження бажаного другого синочка- це підтвердження сильної любові до Вас, Ваша сім´я була міцною, побудована на повазі і взаєморозумінні.
Думаю, що якщо дітки ростуть разом, то очевидна відповідь- за компенсацію купити 2 квартири- кожному з дітей. Ви таким чином збережете гарні відносини між дітьми, не буде заздрості, ненависті і т. д. Ви одна мама на двох, якби чоловік був живий- він би був татом теж для двох синів. Єдине, що старший десь там має біологічного татуся. Шкода, що при таких татусях не можна всиновити другому чоловіку дитину. Вона би мала право теж на компенсацію по втраті тата. Судячи по Вашим постам- Ви розумна жінка і зробите все вірно для дітей.
фан L.O.S.T.• 12 февраля 2025
Це гроші дитини, і ви не можете іх ділити. Це неправильно. Дитина сама має вирішити.
Творческий типаж• 12 февраля 2025
Чому колишній?
ДелиВерка• 12 февраля 2025
Автор, всю тему не читала, лише ваші коментарі.
По перше, прийміть співчуття. Дуже-дуже жаль, що кожен новий день оплачений новими життями. Для вас і ваших дітей навіть така трагедія - це тільки початок.
По темі - я насправді не знаю, як би вчинила особисто я, дуже складна тема, багатостороння. Але єдине рішення, що приходить мені на думку в ситуації, коли впевненого рішення немає - я б не чіпала ці гроші і дала собі час на роздуми, на якісь нові зміни. Я думаю, що спробувала б жити, як і жила до цього. Тим більше, що вам достатньо доходу. Але гроші ніколи не повинні лежати просто так, отже я б спробувала, щоб вони працювали самі на себе, щоб я ними не переймалася. Всьому свій час.
Стосовно дітей. Звичайно, що як мінімум старший вже знає, що за втрату має бути компенсація, рано чи пізно будуть питання. Тут я не знаю, як правильно. Але коли я не впевнена, то віддаю перевагу говорити правду, визнавати свою розгубленість, невпевненість. Це не викликає закономірної реакції обурення, агресії тощо, отже можна буде дискутувати. Стосовно старту старшому - так, я, як і будь-яка інша мати, теж про це б думала. Але мабуть все ж ні. Бо готова риба для дитини не принесе тої користі, яку може принести заслужений, неочікуваний бонус. Вони згодом стануть старші і це можна буде обговорити з ними, чесно, питати поради як правильно вчинити. Я б питала. Хоча, якби прийняла рішення поки що примножити ці гроші, бо на даний момент вони не критично потрібно, то можливо б придумала коротку відповідь для можливих питань, що така була воля батька. Їм не потрібні ці знання про те, хто, кому, що і скільки поділив. Від гріха подалі.
В ще прям в даний момент я б мабуть спробувала запитати поради в батьків чоловіка, якщо ви дійсно маєте гарні стосунки.
Ну і ще момент вам підказали цікавий з продажем своєї квартири вдома на когось з рідних задля легального вивозу грошей. Оце власне і все, перепрошую за купу тексту, бажаю вам мудрості і сили.
Чудо в декрете• 12 февраля 2025
Забезпечте обом дітям житло і гарну освіту.
А якщо ще щось залишиться-то забезпечте собі пасивний дохід і захистіть свою старість.