Ку-кусик• 11 февраля 2025
Поділити гроші між дітьми
Доброї ночі, порадниці. Прошу думки щодо поділу статків.
У мене двоє дітей. Старший підліток і менший молодший школяр. Тато меншого нажаль загинув і зараз я отримую компенсацію за його загибель. Ми були розлучені з чоловіком і старший йому не рідний. Ці гроші я на поточні витрати не витрачаю - достатньо заробляю сама. Коли ми жили разом різниці між дітьми не робили і я зараз не роблю - люблю обох. Але генетично і по документам тільки менший має право на компенсацію. Загальна сума велика і я не впевнена що якщо покласти всю на ім´я меншого сина це буде справедливо і піде йому на користь. Я боюся що такі гроші можуть спортити молодого хлопця. Крім компенсації молодшому дісталося все майно батька. А старший просто гарний хлопець. Нажаль забеспечити старшому за кілька років до його повноліття такий же старт я не зможу швидше за все.
Отже, я думаю чи варто ділити компенсацію між дітьми і якщо так то в яких долях? Одразу скажу що з колишнім чоловіком ми були у гарних стосунках і він дуже любив свого сина і приймав мого. Нажаль його волі з цього приводу я не знаю. Ми ніколи таке не обговорювали.
Ку-кусик
• 12 февраля 2025
Ответ дляПешеходик
100%, я вообще в шоке от того, что у автора вообще поднялась рука и мысли на наследство и деньги законного сына погибшего....Как он в будущем распорядится, его дело и его право.
Як Ви в світі живете якщо так шокуєтеся від усього? Знаєте кейси куди витрачають ці шалені гроші інші? Краще навіть не думайте про це...
Ку-кусик
• 12 февраля 2025
Ответ дляІнно4каа
а де батько старшого сина?
В Латинській Америці. Позбавлений батьківських прав. Сина не бачив і не цікавився з року.
Пешеходик• 12 февраля 2025
Ответ дляКу-кусик
А Ви краще не думайте як ’справедливо’ забрати у дитини загиблого СПАДКОВІ ЗАКОННІ гроші
Яжемать Мне можно• 12 февраля 2025
Ответ дляКу-кусик
Дуже дякую за такий теплий коментар. Так, ми в Англії. Я можу взяти моргедж і без цих грошей. Тобто в мене є депозит на це. Трошки пізніше так і зроблю. Зараз є де жити і потрібно змінити роботу для кращих умов. Працюю над цим.
Я зараз задумалася чому я не хочу ці гроші використовувати. Це дуже важка тема. Розумієте, це гроші за загибель. Мені здається що б я не зробила з ними - буде неправильно. Просто руки їх не беруть. Вони ж не мої. Боже, як це важко. Вибачте.
Що точно не правильно, це не чіпати гроші і залишити їх у гривні на рахунку. Були вже в нас і купони, і мільйони і товари ’в нагрузку’.
Більшість просто не розуміє, як при теперішніх обмеженнях хоча б перетворити гроші на валюту. А ще ж треба так, щоб коли виросте і скористається син, то міг довести походження коштів. Тобто долари під матрасом не варіант.
Ответ дляКу-кусик
Ну і де тут порушення? Вам як дитині пояснюю. Гроші дитячі - дитина податок не платить - це її компенсація, яка не оподатковується. А якщо я їх заберу собі то відповідно до закону можливо треба буде заплатити або довести що я маю право на цю компенсацію. Тут з компенсаціями з-за кордону все не дуже чітко. Тож я не хочу ризикувати. Порушення в чому? Не треба мені мої скріни кидати. Я свої слова знаю. Будь ласка відповідайте за свої. Чітко поясніть де порушення.
Тобто ризикувати і доводити там в судді, що маєте право на компенсацію не хочете, податок платити також не хочеться, але жити в правовій країні комфортно, зате вирішили самі що маєте право розпоряджатись. Для мене дивно звучить..
Автор, покидаю тему.. чесно питання ваше складне однозначно
Давно без алко• 12 февраля 2025
Ответ дляКу-кусик
Ні, те що буде на рахунку у меншого звідти зможе зняти тільки він при досягненні повноліття. До того ніхто і ніяк не зможе. Це також моя маленька страховка від шахраїв. Я подумала про те щоб використати гроші за старшого зараз частково - оплатити навчання наприклад а меншому за 10 років це компенсувати - я ж буду суму знати. Але в результаті менший отримає набагато більше. Можливо це єдине що я зможу для реалізації хоч якоїсь справедливості...
Так а в чем неправедливость, если младшему достались деньги и наследство от погибшего отца? Его отца.
Давно без алко• 12 февраля 2025
Ответ дляЯ погнала
Оформление недвижимости на несовершеннолетнего только через опекунский совет.
И что?
Пешеходик• 12 февраля 2025
Ответ дляДавно без алко
Да уж, покидаю тему. Уж сильно жабой воняет.... Поделить детское ЗАКОННОЕ НАСЛЕДСТВО погибшего его родного отца ДНО.
Яжемать Мне можно• 12 февраля 2025
Ответ дляПешеходик
Законний спадок повністю весь оформлений вже на молодшого сина.
Давно без алко• 12 февраля 2025
Ответ дляКу-кусик
Це було б довго. Судова практика говорить про те що позови тривають роками. Гроші знецінюються. Колишній чоловік нас відправив закордон і не хотів щоб ми жили в Україні поки війна. Тому фактично ми не жили разом і він нас не утримував. Я не хотіла з цим зв´язуватися. Крім того сказали що тоді б затримали виплати всім. А батьки старенькі - вони заслуговують поваги до свого віку і кращого життя на старості.
Да, но вы сами писали, что развелись! Для того, чтобы отправить заграницу, развод не нужен. Мне кажется, что вы лукавите. Вы не жили уже вместе.
Давно без алко• 12 февраля 2025
Ответ дляКу-кусик
Это не освобождает его от обязанностнй платить алименты, как и не лишает права на наследство.
Ку-кусик
• 12 февраля 2025
Ответ дляПешеходик
Ну, давайте про закон якщо хочете. Спадок весь у дитини і я його не чіпаю. Мова йде про Одноразову Грошову Допомогу дитині. І я як опікун по закону маю право розпоряджатися цими грошима оскільки дитина неповнолінтя. Скажу більше - якби дитина була повнолітня - він би не мав права на ці гроші взагалі після досягнення певного віку. По закону ці гроші для того щоб ростити цю саму дитину. Ось і все що закон каже. І теоретично я можу з цих грошей платити третину аренди, мандрівок, купи інших витрат і, повірте, до 18 років там нічого не залишиться. Тим паче якщо я ’по закону’ їх не буду примножувати. Закон мене не заставляє це робити. А залишки своєї зп я можу відкладати виключно старшому - оскільки він, бідненький, обділений. Але все буде по закону.
Ку-кусик
• 12 февраля 2025
Ответ дляЯжемать Мне можно
Звісно, про це навіть мова не йде. Гроші будуть інвестовані.
Давно без алко• 12 февраля 2025
Ответ дляЯжемать Мне можно
Выплаты тоже только младшему ребенку. Автор была в разводе с его отцом. А старший тут вобще не при чем.
Ку-кусик
• 12 февраля 2025
Ответ дляAntiprom
Дивна позиція. Я просила відповідати за свої слова і пояснити де порушення. Пояснення немає але цим аргументом Ви маніпулюєте. Я не хочу доводити в суді що маю право на компенсацію. Це моя позиція. Розпоряджатися грошами дитини я маю право за законом, логікою і здоровим глуздом. Інакше на рахунку через 10 років вони перетворяться на ніщо у гривні.
Всього найкращого.
Тільки не про гроші• 12 февраля 2025
Ответ дляГ@Л@В@ломка
Купіть 2 квартири і здавайте.
точно, купить 2 квартиры и сдавать, а деньги чтобы с обеих квартир пошли только одному ребенку, собственно на чьи деньги куплены квартиры. По итогу оба брата с квартирами и один из них еще и с денньгами , которые ему положены за погибшего отца.
Ку-кусик
• 12 февраля 2025
Ответ дляДавно без алко
Я не лукавлю. Я писала що ми не жили разом. Він не міг витримувати двох дітей і мене. Такий склад психіки. Приїжджав до нас, відпочивали разом, приймали рішення разом, але в нього була своя печера куди він ховався коли потрібно. І я пишу що я не доводила в суді що маю право на гроші. Не претендувала зовсім.
Давно без алко• 12 февраля 2025
Ответ дляКу-кусик
Давайте про Закон. В СКУ, правда, были прописаны только алименты, но все же. Читаем:
Стаття 179. Право власності на аліменти, одержані на дитину
1. Аліменти, одержані на дитину, є власністю дитини.
2. Той із батьків або інших законних представників дитини, на ім’я якого виплачуються аліменти, розпоряджається аліментами виключно за цільовим призначенням в інтересах дитини.
Неповнолітня дитина має право брати участь у розпорядженні аліментами, одержаними на її утримання.
3. Неповнолітня дитина має право на самостійне одержання аліментів та розпорядження ними відповідно до Цивільного кодексу України.
Давно без алко• 12 февраля 2025
Ответ дляКу-кусик
Будучи в разводе, вы не имели права на выплаты. Суд бы вам отказал.
Ку-кусик
• 12 февраля 2025
Ответ дляДавно без алко
Це закон про аліменти. Моєї ситуації він не стосується. До чого тут це?
Давно без алко• 12 февраля 2025
Ответ дляКу-кусик
При том, что 15 млн - это выплаты РЕБЕНКУ. Потому вы не можете их тратить не на него.
Ку-кусик
• 12 февраля 2025
Ответ дляДавно без алко
Ми все ще про закон говоримо? Дайте будь ласка статті де прописано на що конкретно я маю їх витрачати. Закон порушувати, звісно, не буду.
Люблю Украину• 12 февраля 2025
Ответ дляКу-кусик
Батько старшого нас покинув коли дитині був рік. Живе в іншій країні. Дитини не бачив з того часу і не цікавився. Виховував другий чоловік, який загинув.
Діліть між обома. Якщо це стосується освіти, житла.
А не мимовільних забаганок.
Надежда наш компас• 12 февраля 2025
Ответ дляКу-кусик
Та як би і старший втратив батька. Він його виховував змалечку. Це жахливо але старший прожив з ним більше ніж рідний син.
Ділити навпіл, навітт не думайте. Молодшому скажете, що батько був би не проти
Ворожу на каві• 12 февраля 2025
Але ж ваш чоловік виховував двох дітей? Чому тоді ці гроші не можуть бути для двох дітей? Чи він не сприймав старшу дитину? Коли люди всиновлюють дітей, то вони їм також не кровні, але якось і спадок лишають, і люблять, і сприймають своїми дітьми
Надежда наш компас• 12 февраля 2025
Ответ дляКу-кусик
А тепер уявіть що ці 120 тис за 10 років подвояться як мінімум і буде 240. І ось оці невеличкі грошенята валяться на голову хлопчику у 18 років. Хотіли б своєму синові такого? Бо я дуже сумніваюся. Розумієте?
Я б хотіла але в мене син розумний
Яжемать Мне можно• 12 февраля 2025
Ответ дляДавно без алко
Там втричі менше. Автор їх легко витратить за 10 років на освіту, виховання, подорожі і т.д. Поки що тільки свої витрачає і думає як зберегти і примножити це, щоб дати гарний старт в доросле життя.
Давно без алко• 12 февраля 2025
Ответ дляНадежда наш компас
Ребенок потерял отца, еще и мама обокрала...
Говорю-балакаю• 12 февраля 2025
співчуваю. на вашому місці я б продовжувала робити те що робите. якщо ви можете подвоїти суму за рахунок інвестиції то так і зробіть а там вирішите як ділити