Подвійна веселка• 12 февраля 2025
Сковородка
Нужна качественная и не за все деньги мира, порекомендуйте. Заранее спасибо!
Ms. Android• 12 февраля 2025
Ответ дляЛюбительница
В мене Біол. На інші не дивлюсь
Так вони зараз іншої якості. Їх один час взагалі не було, розпродували залишки, а тепер знову з явились в продажу.
Ms. Android• 12 февраля 2025
Ответ дляСкляна миша
Купила 2, повелась здесь на отзывы. Качество=цена.
Ручка постоянно разбалтывается, и дно тонкое по сравнению с моими Тефаль, быстро все подгорает.
В кохен є різні серії. Якісь кращі, якісь гірші.
Скляна миша• 12 февраля 2025
Ответ дляMs. Android
За цей час в мене було багато сковорідок різних фірм. Сама живуча була вінзер, але то була якість 15 річної давнини і зараз рондел, але їх вже немає на ринку. Все інше на пару років. Тому саме до сковорідок я скептична, два роки і міняю.
Мне тоже Рондел нравятся. До войны они еще были. раша что ли делала?
Скляна миша• 12 февраля 2025
Ответ дляMs. Android
рашисты все оборудование вывезли из Мелитополя. Теперь Турция их клепает на своем оборудовании. Такое...
Скляна миша• 12 февраля 2025
Ответ дляMs. Android
Брала из тех, что потолще
Ms. Android• 12 февраля 2025
Ответ дляСкляна миша
Не знаю. Я ше купувала на початку війни. Якраз закінчували ремонт і я купляла все нове в квартиру. Якість сковорідок і кастрюль задовольняє, але вже їх немає в продажу.
Скляна миша• 12 февраля 2025
Ответ дляMs. Android
Я в Эпицентре до войны успела взять блинную. Потом хотела поменять старые Тефаль, а уже всьо((
Скляна миша• 12 февраля 2025
Ответ дляНеГолосую
Тефаль вже не розглядаю багато років. Екологічні нержавійка, чавун. Мені подобається Біол граніт. Для мене, в ній недоліків немає. Не вигинається як тефаль, масло по всі площині, рівномірно тримається.
Тефаль прогибается тот, что тонкий. У меня так с блинной было
Ms. Android• 12 февраля 2025
Ответ дляСкляна миша
Я блінну недавно купила крауф, мені не подобається. А от інша крауф є, то нормальна.
ТаЕщеОптимистка• 12 февраля 2025
Ответ дляMs. Android
У меня крауф обычная 26 см на ЧП за 300 грн. Второй год все отлично
Ms. Android• 12 февраля 2025
Ответ дляТаЕщеОптимистка
Ось знайшла. В мене така на 20 см, як на мене чудова. Крауф.
А от 2 кохен, блінна в тому числі, то ті не подобаються. Прийшлось піти подивитись на виробників, бо крауф і кохен для мене однакові ніби)
Яжбоматуся• 12 февраля 2025
Ответ дляПушап Мі мі
например
и в духовку можно
Що ви роблять за ці гроші?
Черговий по кухні• 12 февраля 2025
Ответ дляKristinkaCute
Смотря какая и для чего. Если длинная то мне нравится от tefal
Длинная или блинная?
Любительница• 12 февраля 2025
Ответ дляMs. Android
Не було, бо вони Мелітопольські. А потім переїхали до Львова.