Мимо_шла• 12 февраля 2025

Трамп провел телефонный разговор с пуйлом

❗️Трамп сьогодні зранку провів телефонну розмову з путіним, – CNN

За його словами, вони обговорювали Україну, Близький Схід, енергетику, штучний інтелект, силу долара та інші теми.

«Ми домовилися, що наші відповідні команди негайно почнуть переговори, почнемо з того, що зараз зателефоную Зеленському», — зазначив він.
Результат:
вже голосів: 553
200 (36.17%) Тык
189 (34.18%) Не будет мир
164 (29.66%) Скоро будет мир
Ксюшка94• 12 февраля 2025
Ответ дляSova splushka
За те, що досі ментально не відірвалися від раші.
І так, мова важлива.
Хоч би який срач зараз з цього приводу не почався.
Расскажите это моему русскоязычному мужу и его побратимам, которые в ЗСУ с 2022 -го, патриоты диванные
Elena_Kiev_Solomenskiy• 12 февраля 2025
Ответ дляPinkMa
еще и называя хуйло великим и его нацию, мля ну и во времени мы живем, свидетели п=ца не хуже второй мировой. только в замесе наша родная страна.
не удивлюсь, что Трампа гиптотизируют фсбэшные психотерапевты
LudaSHS• 12 февраля 2025
Ответ дляnatlem
Гірше, це повна окупація України, і це можливо. Скажімо, динири в межах всієї України на чолі з мураєвим чи бойком чи медведчуком. І буде не Україна, а узький федеральний округ ’окраина’.
Окупація військова? Я не думаю, що саме піхотою пуйло може, і є на це ресурси..ну дійсно.
А ось на грати на виборах - так.
PinkMa• 12 февраля 2025
Ответ дляLudaSHS
Вчора наче Данія розвідка викатилв інфу, що рф здатна буле йти на них, через 5 років після припинення вогню у нас, тому данці в впк ,напряму у нас, стали вкладатися, але ж з 24 р? Просрали 2 роки
да, и пойдет. А что ей будет мешать? Трамп прогнулся по сути и проигнорировал что цивилизованный мир не общается с хуйлом. Трамп дал понять что война и убийства это ничего страшного. Хуйло пиздит что дада как ему жаль что жертвы, как будто это не он это начал. Офигеть, твари
Солнечная_я• 12 февраля 2025
Ответ дляStar39
Так в заяве Трампа написано же: ’Мы также договорились, что наши соответствующие команды немедленно начнут переговоры, и мы начнем с того, что позвоним президенту Украины Зеленскому, чтобы сообщить ему о разговоре, что я и сделаю прямо сейчас’.
Уже позвонил и говорил целых 10 минут.
И еще странная новость про особу с Миротворца.

Сенат США поддержал кандидатуру Тулси Габбард на пост главы Национальной разведки, сообщают американские СМИ.
За ее кандидатуру высказались 52 сенатора, а против - 48.

Афигеть.
Манула• 12 февраля 2025
Ответ дляlilu1990
Хтось іде путьом зеленського слід в слід.

Мир в очах путіна. Але добре тих кгбешників готують
Трамп по суті це 50% Зе та 50% пу
LudaSHS• 12 февраля 2025
Ответ дляlilu1990
Шось не любить нас трамп. Ну і х з ним
хтось сумнівався? Ви ставили на хаос? Я ж питала тоді чого ви так вболіваєте за ним? Він думає завжди тільки про свої інтереси.
PinkMa• 12 февраля 2025
Ответ дляnatlem
Для ху..лостана це дипломатична перемога, якщо Трамп дійсно з ним зустрінеться. Воно ж у цивілізованому світі зараз нерукопожатне, ніхто до нього не їздить і не запрошує. Після зустрічі з трампом інші теж потягнуться. І х...йло неодмінно використає це як черговий доказ, що вони роблять ’правоє дєло’ і що можна продовжувати в тому ж дусі.
Інтересів України тут і близько нема.
уже димплом. победа такой звонок. Это же зеленый свет что то что он творит - норма! так можно. а теперь можно не стрелять и жить как раньше. чотаковато.
виктория7аас• 12 февраля 2025
Ответ дляdulenok
ну че там? О ЧЕМ СТОРГОВАЛИСЬ?
Основное что Трамп переложит ’заботу’ о Украине на ЕС
маринабаранова• 12 февраля 2025
Таки - договорятся, и всё поделят...
PinkMa• 12 февраля 2025
Ответ дляФорсия
Уже позвонил и говорил целых 10 минут.

Афигеть.
’15 Nov 2024 — В конфликте на Украине Тулси Габбард признала законные интересы России.’

сцука нет нормальных слов.
lilu1990• 12 февраля 2025
Ответ дляКсюшка94
In limbo• 12 февраля 2025
Ответ дляLudaSHS
А ось на грати на виборах - так.
Згадайте Дебальцеве. Мінські вже були підписані, а вони все одно сунули далі. Шановні партнери зробили вигляд, що нічого не сталось. А у нас звʼязані руки, бо був наказ припинити вогонь.
Масштабуйте по всій лінії фронту.
LudaSHS• 12 февраля 2025
Ответ дляIn limbo
Масштабуйте по всій лінії фронту.
Тобто після підписання? А чого саме? Вірете що зе підпише?
Тут так багато сценаріїв, навіть зараз . Думаю час паузи, ждати конкретний вектор.
Манула• 12 февраля 2025
У Цаплієнка таке, напевно ще один представник США не в курсі, що відбувається у шефа
автор Мимо_шла • 12 февраля 2025
Ответ длямаринабаранова
Таки - договорятся, и всё поделят...
В истории уже такое было, закончилось плохо
lilu1990• 12 февраля 2025
Ответ дляLudaSHS
Шо трамп, шо байден - однаково погано. Хай їдуть в свої штати безповротно, задовбали.
PinkMa• 12 февраля 2025
Ответ дляМимо_шла
так и будет плохо, хуйло в Европу дальше полезет. мляя трамп идиот просто, который решил что интересы США выше всего и плевать теперь на всех. правда он не понимает что это и США коснется в перспективе, он думает что они с хуйлом поделят мир и все будет отлично. но нет. неет чекистам нельщя доверять. мляя шо творится.
In limbo• 12 февраля 2025
Ответ дляLudaSHS
Так після підписання, після наказу Порошенко скласти зброю.
Чи підпише Зеленський? Чи є в нього якийсь вибір? Точніше чи багато варіантів є?
natlem• 12 февраля 2025
Ответ дляLudaSHS
А ось на грати на виборах - так.
Я не знаю як це назвати. По суті повна окупація, хоч військова хоч не військова. Коли поставлять при владі кумів пуйла і місцевих запроданців, оголосять Україну ’республікою’ без всяких там безвізів, узьку мову офіційною, узьку церкву, а не українську, дітей вчитимуть у школах, що і Україні нацисти були, але прийшла велика педеросія і всіх ’звільнила’. Власної армії при таких розкладах не буде, будуть стояти узькі гарнізони, з усіма витікаючими - будуть українці служити у всіх місцях, де х...йло захоче когось ’повизволяти’. Само собою, кордони ніхто не відкриє. Буде гірша версія совка.
Зараз це здається малоймовірним, але думаю реальність буде насправді гірша. Бо х...йло неодмінно захоче покарати українців, недалеко той час, коли наші захисники стануть ’ворогами народу’, з ними зроблять те саме, що робили з ОУН УПА.
lilu1990• 12 февраля 2025
Ответ дляLudaSHS
Вимушена признати, шо трамп це більше про мюнхенську змову.
lilu1990• 12 февраля 2025
Ответ дляPinkMa
Те саме шо перед другою світовою війною
Star39• 12 февраля 2025
Ответ дляElena_Kiev_Solomenskiy
Трамп в Москву еще с 70-х годов ездит, фотки его есть на Красной площади с первой женой, Путина давно знает, уважает, встречался с ним неоднократно, ну что тут удивительного, что он ему позвонил
PinkMa• 12 февраля 2025
Ответ дляlilu1990
так и есть
мюнхен 2.0
PinkMa• 12 февраля 2025
Ответ дляlilu1990
Те саме шо перед другою світовою війною
именно
PinkMa• 12 февраля 2025
Ответ дляnatlem
так и будет. это будет кошмар, в этот раз русские твари никого не оставят в живых если они дотянутся. Они сами про это прямо и именно так и говорят.
lilu1990• 12 февраля 2025
Можливо, дійсно поділять Україну до кінця року. Якщо не трапиться чогось екстраординарного
LudaSHS• 12 февраля 2025
Ответ дляlilu1990
Стратегія байдена була зрозуміла,, але в 23 р саліванщина привела до затягування війни, ’не дати програти’’ - девіз. Це мало нам було.
Зараз почнеться тлумачення любих новин, і гойдалки, дайте хвилям стухнути і тоді буде ясно.
Всі стомилися в бажають миру, але так щоб не було окупації більшої, були гарантії і т д і т п
Тут треба зрозуміти зараз каміння кинуто в воду. і воно хвилями пішло, перші проби інших сценаріїв, але іх все таки ще багато, який буде - хто зна
Star39• 12 февраля 2025
Ответ дляФорсия
Уже позвонил и говорил целых 10 минут.

Афигеть.
10 минут? Реально? А что так мало? Зачитал Зеле свою заяву и все?
автор Мимо_шла • 12 февраля 2025
Ответ дляStar39
Я читала,что около часа