gannaspak• 12 февраля в 20:55

Клінтон-Жалкую,що вмовив Україну віддати ядерну зброю.

Колишній президент США Білл Клінтон висловив жаль у зв’язку з тим, що свого часу переконував Україну відмовитися від ядерної зброї та зазначив, що в іншому разі росія не вторглася б на українську територію.
Про це він розповів у інтерв’ю ірландському телерадіомовнику RTÉ, передає Укрінформ.

«Я відчуваю особисту причетність до того, що я змусив їх (Україну – ред.) відмовитися від ядерної зброї. І ніхто з них не вважає, що росія пішла б на це (вторгнення – ред.), якби в Україні все ще була б їхня зброя», - зауважив ексглава американської держави.За його словами, він розумів, що путін не дотримуватиметься угоди, яку підписав Єльцин.

«Коли президенту путіну стало зручно, він порушив це і спочатку взяв Крим. І я відчув жах, тому що Україна – дуже важлива країна»https://www.ukrinform.ua/rubric-polytics/3691670-k...
автор gannaspak • 12 февраля в 20:56
2023 р це сказав.Є відео,постарів і сумний
marata• 12 февраля в 20:58
Що нам тепер із його жалю 🤬
Teonaa• 12 февраля в 21:17
Треба ввести мораторій на промови. Дуже багато часу вони витрачають на цю болтовню.
Відьми Трампа за вухо, хай підпише «возврат товара», і все дуже просто. Аааа, наша зброя ж не в сша, ну ото біда! Нерішаєма біда у світі грузових перевезень і мілітаріі. І якщо «наші» тушки вирачені назавжди - то ж така проблеміща перегнать з десяток нормальних літаків які пускають ракети як ТУ-95 по відстані і кількості. Ай-ай-ай. Но ні, - головне толкнуть рєчь.