Мамкиня доця• 12 февраля в 19:43
Святкуєм ювілєй в силі
В чоловіка скоро кругла дата - 40 років. Маєм трьох дітей, живем в силі. Хочем якось круто та дорого відсвяткувать. На ДР підготували дуже престижні пісні - Пес Патрон, Ванька-Встанька та Фортеця Бахмут. Проблема ось у чом - нагодувала салатів на зарплату чоловіка (він маршрутчик), та поставила під дерево за дві неділі до святкування. Чоловік закатив скандал бо каже шо гості потравляться. Я йому кажу що все буде окей але він чогось проти. Що думаєте про цю ситуацію та як порадите уладити конфлікт?
СкумбріяП8• 12 февраля в 19:46
Боже, как же тупо... Хоть бы мозгами чуток пошевелили... А потом обижаются что в ответах хамство.
Галябалована• 12 февраля в 19:47
Ответ дляa.ostroverh
Сюжет на двойку, ошибки тупые
Как и автор троль
Игнорим примитивщину
Мамкиня доця
• 12 февраля в 19:52
Ответ для220В
Місце сили? Це де таке?
Не сили. Сило в Житомирській області
Мамкиня доця
• 12 февраля в 19:53
Ответ дляГалябалована
Игнорим примитивщину
Якщо ігнорим, то чого тут сидиш герой?
Найщасливіша• 12 февраля в 19:53
Ответ дляЛеди Г
сИлі?
То було питання. Святкуємо ювілей, все в силі???
220В• 12 февраля в 19:53
Нагодуйтесь самі та своїх дітей за день до свята, якщо з вами і дітьми буде все ок і ви не потравитеся, то пригощайте гостей. Якщо потравитеся, то гостям щось інше нагодуєте
220В• 12 февраля в 19:54
Ответ дляМамкиня доця
Не сили. Сило в Житомирській області
То де саме місце сили в житомирській області?
Метровий сантиметр• 12 февраля в 19:57
Ответ для220В
Місце сили? Це де таке?
Де під деревом сила-силенна салатів! Гниє
А собаки не поїдять салатики?
Доречі, нащо ви готували? У вас що, з нового року нічого не залишилося?
А собаки не поїдять салатики?
Метровий сантиметр• 12 февраля в 19:59
Ответ дляМerida
Напишите мне в личку. Хочу отправить подарок имениннику
Біле вугілля?
Весела пiсенька• 12 февраля в 20:00
Ответ для220В
То прийдуть вже на поминки....
Запасная спина• 12 февраля в 20:00
Авторша, в украинских сёлах отродясь таких тупых не было. А в нынешнее время жители украинских сёл очень продвинутые и так примитивно, как вы тут наваяли, никто не разговаривает. У вас тупейший троллинг. Явно из-за поребрика пишете. И понятия не имеете об украинцах.
Запасная спина• 12 февраля в 20:00
Ответ дляМамкиня доця
Не сили. Сило в Житомирській області
В житомирской области такого дебилизма нет
Метровий сантиметр• 12 февраля в 20:01
Ответ дляa.ostroverh
Словарь украинского языка
Нечемно дарити подарунок дружині на день народження чоловіка
a.ostroverh• 12 февраля в 20:01
Ответ дляМетровий сантиметр
Значит всем по словарю!