Доброго дня. У червні у доньки(7р) з’явилися зелені виділення на трусиках, пішли до дитячого гінеколога , взяли мазки , призначила поліжинакс вірго( у мазках знайшли enterococcus fecalis,eschericha Coli та Haemophilus spp 10 *3) спочатку призначили - поліжинакс вірго- виділень не було поки мазали, потім синтоміцинова мазь, виділень не було 1.5-2 міс, потім знову повернулися, після цього лікар призначила Макмірор- виділення не припинились , останнім призначила мазь тридерм , результату вистачило на 7 днів і знов все повернулось(((
Приймали пробіотики
Можливо у когось була така ситуація , буду дуже вдячна за відповідь🙏🏻
Приймали пробіотики
Ответ дляКнопус
В 7 лет такую мазь?
Найдите вменяемого врача.
Я раніше з таким не зіштовхувалась, тому просто виконувала призначення лікаря😕
Кнопус• 12 февраля в 21:07
Ответ дляМарина-4ab9
Найдите в ФБ группу Доказові.
Напишите там
Ответ дляБорець за гаманець
Треба було визначати до яких а/б чутливі ті ваші бактерії
Антибіотикограма є, ці препарати чутливі, Макмірор взагалі мав би допомогти…вже руки опускаються. За заключенням лікаря це дисбіоз і поїї словам патогенна мікрофлора в невеликій кількості, що не має так впливать на виділення. Там нормальної мікрофлори після такої кількості препаратів незнаю скільки і залишилось…
Ответ дляДідова баба
Є вагінальні свічки з пробіотиками. Пропити ентерожерміна форте.
Дитині свічки не поставиш, можливо за емульсію якусь спитаю, дякую🙏🏻
Ответ дляБорець за гаманець
Вагініт часто провокується глистами (особливо гостриками)
Аналіз не здавали, дякую за пораду, можливо з цієї сторони треба буде підійти🙏🏻