Bransoletka• 12 февраля в 22:21

Порошенка можуть звинуватити у держзраді????

⚡️Під будинком Порошенка патрулюють правоохоронці. Вранці можуть висунути звинувачення у державній зраді та затримання, – пишуть провладні канали.
Mrs.Ochmonek• 12 февраля в 23:49
Ответ дляannu-b519
Он против Кличка очень давно воюет, ещё до реальной войны это началось, ему покоя не даёт бюджет Киева, что не под ним.
Головне, що вас влаштовує, що з 80 млрд бюджету йде купа грошей на клумби, озеленення , майданчики і бруківку на Хмельницького. а на ЗСУ - аж 1,5 млрд (в минулі роки). В цьому році, здається, аж 3.
Хоча що я тут довожу з цифрами.
Якщо навіть руйнування пам´яток історичних, яких і так обмаль, деякими сприймається як кауаяразніца
Milanaher• 12 февраля в 23:49
Ответ дляMrs.Ochmonek
О, ще про шашлики в цій темі не було))
Зараз модно уже і Залужного слова наводити про ’шашлики’ перед вторгненням
Дійсно, ну що його там пам´ ятати за ті шашлики. З ким не буває. Тут он тілько про ОРДЛО розкопали, 10 років знадобилося.
mari_klim• 12 февраля в 23:51
Ответ дляMrs.Ochmonek
Конкурент - це конкурент.
А злочинці з мільярдами мають сидіти.
Ви за Коломойського дуже переживаєте? Той теж сидить як ’конкурент’?
Він в Буковелі сидить. Своїми очима бачила
Mrs.Ochmonek• 12 февраля в 23:51
Ответ дляTATATA1973
Ваша телеграма не е..т его ни грамма. Йому до лампочки. Він і його діти будуть жити добре. А зеленому лайну не забудуть. І тим, хто його дупу лиже.
Ви думаєте петі не до лампочки щодо тих, хто йому лиже дупу?
Natal_ka91• 12 февраля в 23:52
Ответ дляMrs.Ochmonek
Хоча що я тут довожу з цифрами.
Добре що отримавши близько 200 млрд допомоги, як виявилося винні ще 500 млрд, які заберуть самі знаєте чим і що є в принципі власністю народу. Потужні генії
annu-b519• 12 февраля в 23:53
Ответ дляMrs.Ochmonek
Хоча що я тут довожу з цифрами.
Меня не устраивает, что из многомиллиардной помощи и гос (не путать с местным) бюджета большинство идёт в карман ОПы. Но и этого им мало, потому они лапу ещё в местный бюджет Киева пытаются засунуть года так с 20, насколько помню.
mari_klim• 12 февраля в 23:54
Ответ дляMrs.Ochmonek
І кого хочуть бачити пуйло і Трамп?
Ви на повному серйозі натякаєте, що Зеленський - це зручний президент для пуйла і для Трампа?
А Ви реально не розумієте, які умови для нас заради ’мира’??? До побачення окупованим і тільки проросійська управляєма влада в Києві. Чи знову думаєте, що хуйло шуткує зі своїми запросами??
Mrs.Ochmonek• 12 февраля в 23:55
Ответ дляMilanaher
Вас зовсім не дивує, як так вийшло, що майже 6 років знадобилося, щоб викрити всі його дерзради? Може в цьому все таки щось є особисте?
Викрити - то все було на виду. З 2015 року. І про вугілля колишній міністр Порошенка теж давно все виклав.

Особисте як раз у Порошенка щодо Зеленського))
Манула• 12 февраля в 23:56
Схоже потужнік вирішив йти на упередження і зразу 2 зайців вбити, перекрити негатив від заяв трампа та прибрати ймовірного конкурента -

’Момент, якого європейці та українці боялися протягом місяців і навіть років - Politico
Трамп наговорив всякого різного. Але ми зараз не будемо цей словесний натюрморт очільника Білого дому коментувати.
Цікаво інше. Як пише американське видання Politico, Трамп закликав Зеленського відмовитися від сподівань повернути території, захоплені росією і забути про вступ до НАТО.
Друге. Мирний план, який Трамп збирається просувати, шокував усю Європу - стверджує видання.’
Mrs.Ochmonek• 12 февраля в 23:56
Ответ дляMilanaher
То ви реально надію маєте, що вас роботодавець буде правити вічно ?
Я розумію, що таким як ви важко зрозуміти, що інші люди висловлюють свої думки без оплати ´. Просто не судіть по собі всіх)
Mrs.Ochmonek• 12 февраля в 23:57
Ответ дляО_Юми
Той сам притулиться, йому і на донатах норм
Це ви від зеленської команди пишете чи від сивої?
Mrs.Ochmonek• 12 февраля в 23:59
Ответ дляMilanaher
Ні, того просто посадили, щоб сховати. А то б реально сидів би в США.
На чому грунтується ваше твердження, чи були якісь заяви з цього приводу посадовців США ( хоч одного , хоч колись)
Mrs.Ochmonek• 13 февраля в 00:00
Ответ дляviter33
Та звісно!!
Головне - потужна потужність!!
Щось не виходить у вас))
Одні і ті ж штампи.
Metelitsa• 13 февраля в 00:01
Ответ дляannu-b519
Та дама, яка топить за перерозподіл бюджету Києва, мене заблокувала.

Але взагалі то КМДА надає допомогу як окремим військовим, так і бригадам.
А оскільки бюджетний кодекс не змінено і говорилось раніше, що це рано чи пізно закінчиться візитами ДБР, то ось вже почалося:
https://www.facebook.com/share/p/14qBSHBBcJ/

Тягають до СБУ УВАГА!!! За фінансування військових частин

Тепер на думку правоохоронних органів Київрада займалась злочинною діяльністю виділяючи військовим частинам субвенції!
Відповідно це буде стосуватись і інших органів місцевого самоврядування!
Тобто пішов наступ на діяльність органів місцевого самоврядування щодо допомоги військовим!
Тепер було б цікаво згадати мітинги, які масово відбувались під стінами київради, щодо допомоги ЗСУ. Чи буде чути громадян, в той час коли таку допомогу почали блокувати правоохоронні органи?

ПС. В дописах КМДА і Кличка за 01.01 2025 є бригада, в якій служить брат. Кличко приїзджав і привозив мавіки та техніку
mari_klim• 13 февраля в 00:04
Ответ дляMetelitsa

А Ось і фільтрація почалась з зачисткою для місць опзжешникам і сепарам...
Манула• 13 февраля в 00:05
Ответ дляMetelitsa

До мерії Дніпра такі самі претензії
Mrs.Ochmonek• 13 февраля в 00:06
Ответ дляviter33
Так який адвокат, що оскаржувати?
Суду ж не було (і невідомо, чи буде і коли буде)
Просто РНБО зачитали скинуте з ОП на вайбер рішення
Ви не пам´ятаєте, що у Порошенка тоді був адвокат? З російським громадянством, до речі? А українське попросив зовсім нещодавно лише
Metelitsa• 13 февраля в 00:07
Ответ дляМанула
До мерії Дніпра такі самі претензії
Так
Спочатку топчуться купки театральних крикнів з воплями ’гроші на армію’.
А коли потратиш гроші на армію, до тебе прийдуть ДБР та СБУ.

Тому що не змінено бюджетний кодекс

Послати би тих ’активістів’ на мінімалках на допити, недай би там порепетували
Incol• 13 февраля в 00:08
Ответ дляAlex_Kri
оставят на выборы двух кандидатов - Зе и Ермак, и будем выбирать
Та да, вчаться у сусідів на раз.
Milanaher• 13 февраля в 00:08
Ответ дляMrs.Ochmonek

Особисте в нього буде коли зелене разом зі своєю шаболдою відповість за всі злочини проти українськоно народу.
Metelitsa• 13 февраля в 00:09
Ответ дляIncol
Та да, вчаться у сусідів на раз.
Гнєзділов, який публічно ходив в СЗЧ:
Milanaher• 13 февраля в 00:09
Ответ дляMrs.Ochmonek

То виходить команда зеленого його покривала з 2019 року? Чи то було на виду для всіх, окрім діючої влади? А зараз що тоді змінілося?
annu-b519• 13 февраля в 00:09
Ответ дляMetelitsa

Даже без относительно войны я в курсе ситуации, так как этот накат на Кличко меня тоже коснулся по работе.

Я знаю, что за помощь военным происходит в кмда, а так же знаю, что у нас ничего не меняют на законодательном уровне для возможности оказывать эту помощь официально.

Я не фанат Кличко, но он точно выигрывает по всем пунктам в сравнении с Зе.
Mrs.Ochmonek• 13 февраля в 00:10
Ответ дляviter33
Притула після скандалу з трьома купленими в 2024 квартирами в Києві тяжко на усіх образився і сказав, що він хворий
От пєтя дивується, чому у нього такий рейтинг малий. Та як раз тому, що ллє на всіх л*но , в т.ч. на військових, яким він огидний, в т.ч. на волонтерів . Уже і Притула попав під роздачу)
Incol• 13 февраля в 00:10
Ответ дляNatal_ka91
Ага і вже ’ревізора’ заслали, буквально тільки-но новина, що до нас їде міністр фінансів СЩА, щоб переконатися, що США повернуть гроші. Лендліз ніхто не бачив, але ’гроші’ вже віддайте тут і зараз.
Metelitsa• 13 февраля в 00:11
Ответ дляannu-b519

Тримайтесь
Lizlzonchik• 13 февраля в 00:12
Зелена худоба тримается за корито зубами руками тварі
annu-b519• 13 февраля в 00:14
Ответ дляMetelitsa
Тримайтесь
Спасибо)
Mrs.Ochmonek• 13 февраля в 00:14
Ответ дляdiamond_shop
не смішіть, не маю симпатії до нинішньої влади, але для мене Порошенко це в минулому, не конкурент нікому, в парламент пройде, в прези більше ні, його рошени в Києві на кожному кутку виросли як гриби доки був при владі, огидно
В парламенті не відвідував 65 % засідань. Хтось може собі уявити, щоб він ходить на роботу на 35%, а отримує повну ЗП?

А про рошени. Мені все цікаво, як так жодне Рошен на Київщині не був пошкоджений кацапами весною 2022? Совпаденіє ?
Milanaher• 13 февраля в 00:17
Ответ дляMrs.Ochmonek

А те що раша кожного разу грозилася бомбити ’ центри прийняття рішень’ але так ні разу це не сталося. Можливо тут якось Оман замішаний? Совпаденіє?