Bransoletka• 12 февраля в 22:21

Порошенка можуть звинуватити у держзраді????

⚡️Під будинком Порошенка патрулюють правоохоронці. Вранці можуть висунути звинувачення у державній зраді та затримання, – пишуть провладні канали.
Реверанс• 13 февраля в 00:45
Ответ дляMetelitsa
Гнєзділов, який публічно ходив в СЗЧ:
Правильно написав.
Портнов всього лиш публічно збирав списки проукраїнських активістів для передачі росіянам.І саме по ним людей розстрілювали в областях.І до нього ніяких претензій у Зеленського нема.
Mrs.Ochmonek• 13 февраля в 00:45
Ответ дляmari_klim
А Ви реально не розумієте, які умови для нас заради ’мира’??? До побачення окупованим і тільки проросійська управляєма влада в Києві. Чи знову думаєте, що хуйло шуткує зі своїми запросами??
Ви не відповіли.
Natal_ka91• 13 февраля в 00:46
Ответ дляMrs.Ochmonek
текст має надто мало змісту
Хто отримав, хто винен, чи кого звинувачують,хто забере? Чіткіше формулюйте, бо набір слів.
Якщо вам незрозуміло, то мені дуже жаль. Потужним ніколи нічого не зрозуміло. Чомусь інші все прекрасно зрозуміли, лише ви одна особлива
Mrs.Ochmonek• 13 февраля в 00:49
Ответ дляMilanaher
Особисте в нього буде коли зелене разом зі своєю шаболдою відповість за всі злочини проти українськоно народу.
У нього особисте за висміювання порошенківського величія в кварталі))
А проти українського народу пєтя старається з 90-х. 25 років у владі людина, сивочолий хамелеон)
Mrs.Ochmonek• 13 февраля в 00:50
Ответ дляMilanaher
То виходить команда зеленого його покривала з 2019 року? Чи то було на виду для всіх, окрім діючої влади? А зараз що тоді змінілося?
Я так само як і ви обурена, що Порошенка не посадили ще в 2019
Milanaher• 13 февраля в 00:51
Ответ дляMrs.Ochmonek
Та більше шкоди як зеля наніс за 5 років, то і за 25 минулих років не набереться. Що значить лідер у всьому!
woman Warrior• 13 февраля в 00:51
ожидаемо.Все по плану.
Milanaher• 13 февраля в 00:53
Ответ дляMrs.Ochmonek
Ну то що ваші обурення. Зелі ніколи було . То ’ мир в глазах пуйла искал’ то латексные костюмы намыливал, что б пуйлу снова станцевать. Какое там ОРДЛО. Не до того было потужному, не до того. А тут видимо петух в какую то точку головы клюнул. И понесло пацана.....
Тасама• 13 февраля в 00:53
Да здравствует самая демократическая как страна мира и самый мудрый президент! Ура!
Сарказм если что
Lisichka1307• 13 февраля в 00:54
Ответ дляMrs.Ochmonek
Якби пішов на здачу України через якісь мінські, стамбульські чи ще якісь, по повній чи частковій здачі держави - то мав би. Але він так не зробив . Чим дуже розстроїв тих, хто бачив себе з рф
Судячи з усього, навряд чи ви знаєте що таке окопи, лише патріотичні шаблони
Тасама• 13 февраля в 00:55
Ответ дляMilanaher
ЛідОр
Mrs.Ochmonek• 13 февраля в 00:56
Ответ дляMilanaher
А те що раша кожного разу грозилася бомбити ’ центри прийняття рішень’ але так ні разу це не сталося. Можливо тут якось Оман замішаний? Совпаденіє?
Бомбила б, якби не ППО. А уламки на Печерську були не так давно.
Це зовсім не те саме, коли містечко уже окуповане чи поряд, і з усіх будівель вцілілі чомусь саме рошени). Але може, то просто пєтя гарно молився в Лаврі з Нашою Мерседесом ))
Тасама• 13 февраля в 00:56
Ответ дляNatal_ka91
Ні в якому випадку не оправдання рашки - просто за що поклали життя сотні тисяч, якщо все вирішиться без нас, із здачею території і багатств?
За продовження президентства Зеленського
Вам що досі не зрозуміло?
Ирина-bbd0• 13 февраля в 00:57
Ответ дляMrs.Ochmonek
У меня практический вопрос
А для чего для кого Вы сейчас опять топите пороха как в 2019? В 2019 в теме его топили все ватноголовые и уставшие от войны ’хватит воевать.давайте дороги!’
Для кого Вы сейчас прокладываете дорогу?

Кстати .Скай в теме не видно
До этого она одна была профтроллем арестовича. Ждём десант)))) тут уже вам не хухры,мухры
Mrs.Ochmonek• 13 февраля в 00:58
Ответ дляNatal_ka91
Та пох на нього. Пора їх всіх в одну яму чи решітку, впевнена, що за кожним ох*ренні гріхи водяться. Що слуги, що шоколадні
Звичайно.
Але мова зараз про держзраду, прописану в законах. А не про всі гріхи підряд.
Milanaher• 13 февраля в 00:58
Ответ дляMrs.Ochmonek
то зеленка все ПВО над кварталом своїм поставив? Чи з яких причин всюди долітає, а там саме могучє ПВО?
Mrs.Ochmonek• 13 февраля в 00:59
Ответ дляMilanaher
То в зелі кожен депутат наділений особливими полномочіями? Чи на що ви зараз натякаєте?
Що бути в ВР, це теж бути у владі.
Mrs.Ochmonek• 13 февраля в 00:59
Ответ дляMilanaher
То інше. Танцювати в латексних штанішках перед пуйлом, замість того щоб атовців провідати то не є зрада.
Ні, нема в законах нічого про латексні штанішки. Навіть ви можете носити)
Milanaher• 13 февраля в 01:00
Ответ дляMrs.Ochmonek
Молився, судя чи за все ще й за життя нашого могучого. Он як на нього покушалися,навіть стрілянина була , тільки нове інтев´ ю склепав . Але він вижив, мольбами порошенка.
Ирина-bbd0• 13 февраля в 01:00
Ответ дляMrs.Ochmonek
Звичайно.
А почему сейчас выплыла держзрада?
Я помню.что в 22 не до чвар было ибо нужно было страну удержать и не рвать на электоральные куски
А сейчас что.уже война закончилась? Кацапня самоликвидировалась или что за замес пошёл?)))
sunshine0610• 13 февраля в 01:00
Зелень начинает убирать конкурентов, выборы не за горами)
Milanaher• 13 февраля в 01:01
Ответ дляMrs.Ochmonek
Що бути в ВР, це теж бути у владі.
То звісно. Але яке це має значення до його магазинів? Чи він примушує депутатів йому виручку робити?
Milanaher• 13 февраля в 01:02
Ответ дляMrs.Ochmonek
Дякую. Але танцювати перед пуйлом не кожному дозволено. Лише нашому могутньому. Мабудь коли танцював тоді й помітив той самий ’ мир’ в глазах кровожерливого маніяка.
Natal_ka91• 13 февраля в 01:02
Ответ дляMrs.Ochmonek
Звичайно.
Закони в нас працюють так як вигідно, а не як треба. Звинувачення підняли тоді коли треба було перебити іншу інформаційну повістку, і прибрати можливого конкурента на майбутніх виборах
Mrs.Ochmonek• 13 февраля в 01:06
Ответ дляMilanaher
Хіба що намалювали якусь там базу. Чи ви реально вірите, що доя цього потрібно було 10 років шукати?
А для Коломойського чому так багато часу треба було? А для Медведчука? В таких випадках , це завжди роки.
З іншого боку, якби за Порошенка зробилися хоч якісь розслідування проти Коломойського, і Медведчука, то може , народ, і дав би йому другий шанс в 2019
Mrs.Ochmonek• 13 февраля в 01:06
Ответ дляNatal_ka91
Такого там немає
Є кругом.
Natal_ka91• 13 февраля в 01:07
Ответ дляMrs.Ochmonek
Є кругом.
В таких же масштабах?
Ирина-bbd0• 13 февраля в 01:07
Ответ дляMrs.Ochmonek
Какой народ?))) Который голосовал за мир с кацапией ’а путин придээээ нападэээээ’?)))
Mrs.Ochmonek• 13 февраля в 01:08
Ответ дляNatal_ka91
Цього не буде. Саме тому, що дуже багато життів покладено.
Milanaher• 13 февраля в 01:08
Ответ дляMrs.Ochmonek
Так ви з пишите, що він державний злочинець, то і звісно чому в нього роки. А чому зелений вирішив посадити конкурента, саме після дзвінка Трампа очевидно для кожного. Бо мабудь попередили, що вибори будуть в цьому році .