Bransoletka• 12 февраля в 22:21

Порошенка можуть звинуватити у держзраді????

⚡️Під будинком Порошенка патрулюють правоохоронці. Вранці можуть висунути звинувачення у державній зраді та затримання, – пишуть провладні канали.
Mrs.Ochmonek• 13 февраля в 00:18
Ответ дляm.wind
В 2020р він вклав гроші в будівництво. Свідоцтво на право власности отримано в 2023, інвест договір від 2020.
Ви думаєте це цікаво тим, у кого завдання: валити всіх, хто не лиже порашенку?
Соната любви• 13 февраля в 00:19
если бы его посадили на пожизненное, с конфискацией всего имущества.
была бы отличная новость.

скорее всего пиар, показать бурную деятельность, или получить от порошенка откуп.
или продемонстрировать, что у нас есть оппозиция.
оболванить людей, чтобы они повелись. и в случае выборов, голосовали за порошенко, его партию.

или на фоне всего происходящего, отвлечь внимание людей от распродажи ресурсов, мобилизации 18 летних.
может еще что есть, о чем нам пока не говорят.

если бы реально хотели посадить, посадили бы.
а не устраивали цирк.
Natal_ka91• 13 февраля в 00:19
Ответ дляMrs.Ochmonek
В парламенті не відвідував 65 % засідань. Хтось може собі уявити, щоб він ходить на роботу на 35%, а отримує повну ЗП?

А про рошени. Мені все цікаво, як так жодне Рошен на Київщині не був пошкоджений кацапами весною 2022? Совпаденіє ?
Та пох на нього. Пора їх всіх в одну яму чи решітку, впевнена, що за кожним ох*ренні гріхи водяться. Що слуги, що шоколадні
Mrs.Ochmonek• 13 февраля в 00:21
Ответ дляviter33
Але причому нема договору і графіку платежів - ’...пояснює С.Притула та публікує перші сторінки інвестиційних договорів на три квартири, датовані вереснем 2020 року...’ ( з тієї ж статті)
І зазвичай - оплати йдуть до отримання документу про власність рівними щомісячними чи квартальними платежами
Так що за стаття? Хто автор? Може треба всю читати , а не заголовки і вирізки? Чи тоді натякати ’махінації’ буде не можливо ? На волонтера Притулу, який аж в 2020 так завбачливо вклався, бо знав, що збиратиме мільйони для армії в 2022?
Mrs.Ochmonek• 13 февраля в 00:22
Ответ дляMilanaher
А зараз закрилися, чи так і працюють ті всі його рошени? Вже ж наче давно не при владі.....
Він уже не депутат? Що значить ’не при владі’?
Milanaher• 13 февраля в 00:23
Ответ дляMrs.Ochmonek
То в зелі кожен депутат наділений особливими полномочіями? Чи на що ви зараз натякаєте?
Реверанс• 13 февраля в 00:23
Ответ дляМанула
Драсьтє, квітень 2014-го не пам´ятаєте, гастролі цього персонажу з кварталом у Горлівці?
До своїх проросіян поїхав Зеленський з шоблою,не до атовців в госпіталь.
Mrs.Ochmonek• 13 февраля в 00:23
Ответ дляviter33
Я за себе переживаю
Щоб ще невідомо скільки років не жити під керівництвом Потужного
Тоді тікайте.
Реверанс• 13 февраля в 00:24
Ответ дляviter33
https://forbes.ua/news/rnbo-zaprovadilo-sanktsii-p...
РНБО запровадила санкції проти Петра Порошенка
Не буде більше дронів купляти для ЗСУ,там Яременко-анал-табу на гівно сходив.Що б Порошенко не купляв,наче він за його гроші ЗСУ помагав.
Milanaher• 13 февраля в 00:27
Ответ дляРеверанс
То інше. Танцювати в латексних штанішках перед пуйлом, замість того щоб атовців провідати то не є зрада.
Mrs.Ochmonek• 13 февраля в 00:27
Ответ дляviter33
Та без питань!
Але - всі ці ’досягнення’ Порошенка мали місце в 2015, а звинувачення ЧОМУСЬ висунули в 2025
Дивно якось....
Раніше висунули, ви забули, як він тоді тікав з матами? Щоб не взяти до рук документи?
Тоді так само підняли виття, як і зараз. Але, очевидно, зараз назбирали достатню доказову базу
Milanaher• 13 февраля в 00:29
Ответ дляMrs.Ochmonek
Хіба що намалювали якусь там базу. Чи ви реально вірите, що доя цього потрібно було 10 років шукати?
Mrs.Ochmonek• 13 февраля в 00:29
Ответ дляNatal_ka91
За корупцію хто має зараз відповісти і сісти? Не було б корупції, гляди, не було б такої ж*пи що про Україну без України домовляються
Це плутання м´якого і теплого. Ви вважаєте, на сильні держави в світі зважають через відсутність там корупції?
Natal_ka91• 13 февраля в 00:30
Ответ дляMrs.Ochmonek
Такого там немає
Mrs.Ochmonek• 13 февраля в 00:32
Ответ дляLeeka
По вашій логіці і Зеленський має сидіти, ща те , що трапитися в лютому 22?
Якби пішов на здачу України через якісь мінські, стамбульські чи ще якісь, по повній чи частковій здачі держави - то мав би. Але він так не зробив . Чим дуже розстроїв тих, хто бачив себе з рф
Реверанс• 13 февраля в 00:33
Ответ дляKolibri_18
Мда, дарма Зелень переймається виборами. Це буде наша остання проблема скоро :(
Значить готують здачу територій України.
Natal_ka91• 13 февраля в 00:35
Ответ дляMrs.Ochmonek
Ні в якому випадку не оправдання рашки - просто за що поклали життя сотні тисяч, якщо все вирішиться без нас, із здачею території і багатств?
Milanaher• 13 февраля в 00:36
Ответ дляMrs.Ochmonek
А зараз не те саме виходить? Чи ви вважаєте, що зелений поверне ту частину України, яка зараз окупована парашею?
Mrs.Ochmonek• 13 февраля в 00:37
Ответ дляviter33
Однозначно!
Без варіантів!
За ’шашлики’ які рекламувалися на ТБ, коли усі розвідки казали, що вторгнення буде от-от
За вторгнення - винне хуйло
Але Зе винен, що він не повідомив людям, що є небезпека, а заспокоював, що ’все під контролем, Штати просто панікують’, навіть коли уже всі дипломати виїхали з України
Те саме казав і Залужний.

Ніхто не приховував від людей, що 200 тисяч стоять на кордонах. А рішення про напад було 23 лютого.
Зрештою, ви, як прихильник Порошенка, мали б слухати його. Що він казав перед вторгненням саме своїм виборцям, які його читають? Попередив , щоб виїхали до нього на іспанську віллу в Марбельї? )
Реверанс• 13 февраля в 00:37
Ответ дляdiamond_shop
не смішіть, не маю симпатії до нинішньої влади, але для мене Порошенко це в минулому, не конкурент нікому, в парламент пройде, в прези більше ні, його рошени в Києві на кожному кутку виросли як гриби доки був при владі, огидно
Дивний народ.Йде війна з руснею.
Судять українських генералів,минулого президента,який найбільше донатив на ЗСУ,а сверблять чомусь магазини.
Natal_ka91• 13 февраля в 00:38
Ответ дляMilanaher
Зараз буде документик похлєщє
Трамп вже робить цікаві заяви. Як мінімум про території і НАТО
Mrs.Ochmonek• 13 февраля в 00:39
Ответ дляviter33
Про передачу злочинців звичайні люди дізнаються уже після передачі, щоб з ними ’чогось не трапилося’
Тобто, за весь час , що Коломойський сидить, жодного звернення від США не було. Що і треба було довести))
Головне, туману більше напустити..
WomAnn• 13 февраля в 00:39
У потужного підгорає
Milanaher• 13 февраля в 00:39
Ответ дляMrs.Ochmonek
Те саме казав і Залужний.

А эвакуювати людей не потрібно було? Чи зелене до останнього вірило в ’ я вижу мир в глазах путина? То це не є держзрадою?
ProstoKoschka• 13 февраля в 00:40
Ответ дляMila228
А чого мера Одеси не трогають, він же на кацапів працює?
І саме тому Одесу постійно обстрілюють?
Mrs.Ochmonek• 13 февраля в 00:40
Ответ дляMilanaher
Дійсно, ну що його там пам´ ятати за ті шашлики. З ким не буває. Тут он тілько про ОРДЛО розкопали, 10 років знадобилося.
Про ОРДЛО - це відбувалося на наших очах, в 2015. Якщо ви тоді ще не цікавилися політикою, то для вас це може і новина, яку розкопали.
frumoasa17• 13 февраля в 00:41
Ответ дляMrs.Ochmonek
Те саме казав і Залужний.

Не приховувати це якби бубочка вийшов в ефір в лютому 2022 року по тв і сказав, що там стоять рашисти, що з дня на день вони вторгнуться, буде війна, а не співати як все добре.
Milanaher• 13 февраля в 00:41
Ответ дляMrs.Ochmonek
Ооо, а зелене також до сьогодні не цікавилося політикою, що тільки розкопало? Що ж воно робило до сьогоднішнього дня? То може менше потрібно було в раші концерти давати, а слідкувати за тим, що в Україні відбувалося?
Mrs.Ochmonek• 13 февраля в 00:42
Ответ дляNatal_ka91
Добре що отримавши близько 200 млрд допомоги, як виявилося винні ще 500 млрд, які заберуть самі знаєте чим і що є в принципі власністю народу. Потужні генії
текст має надто мало змісту
Хто отримав, хто винен, чи кого звинувачують,хто забере? Чіткіше формулюйте, бо набір слів.
Mrs.Ochmonek• 13 февраля в 00:45
Ответ дляannu-b519
Меня не устраивает, что из многомиллиардной помощи и гос (не путать с местным) бюджета большинство идёт в карман ОПы. Но и этого им мало, потому они лапу ещё в местный бюджет Киева пытаются засунуть года так с 20, насколько помню.
Що заважає місцевому бюджету Києва бути перерозподіленими на користь ЗСУ? Чому інші міста, значно менші, пропорційно значно більше віддають армії?