Bransoletka• 12 февраля в 22:21

Порошенка можуть звинуватити у держзраді????

⚡️Під будинком Порошенка патрулюють правоохоронці. Вранці можуть висунути звинувачення у державній зраді та затримання, – пишуть провладні канали.
О_Юми• 12 февраля в 23:16
А чого це Маня ще не відмітилась в темі. Чи вона вже відмічає 🍾
Metelitsa• 12 февраля в 23:17
Журавель вже відмітився ілюстрацією
Milanaher• 12 февраля в 23:17
Ответ дляMrs.Ochmonek
До Зеленського можуть бути інші і багато претензій. Але точно не ті, що до Кличка і його молодої команди
То звісно. Не Кличко ж шашлики в лютому 2022 маринував на травень. То і претензії там зовсім з різною мірою відповідальності будуть.
Mrs.Ochmonek• 12 февраля в 23:17
Ответ дляМанула
А вгадайте, хто ж це у нас і навіщо прибирає конкурентів?
Конкурент - це конкурент.
А злочинці з мільярдами мають сидіти.
Ви за Коломойського дуже переживаєте? Той теж сидить як ’конкурент’?
Metelitsa• 12 февраля в 23:18
Ответ дляО_Юми
Маня і Веселка вже готоаі в хлам
Не варто їх сьогодні чекати
viter33• 12 февраля в 23:19
Ответ дляMrs.Ochmonek
Конкурент - це конкурент.
А злочинці з мільярдами мають сидіти.
Він ’сидить’ в Україні, щоб його Штатам не видавати!!
Mrs.Ochmonek• 12 февраля в 23:19
Ответ дляmari_klim
Так. Це робиться для того, щоб проросійське чмо прийшло до влади. Звичайна угода від Путіна і Трампа.
І кого хочуть бачити пуйло і Трамп?
Ви на повному серйозі натякаєте, що Зеленський - це зручний президент для пуйла і для Трампа?
annu-b519• 12 февраля в 23:19
Ответ дляviter33
Що, даремно обшуки проходять в КМДА?
З мільйонами, знайденими в сейфах
У всьому звинуватять Кличка як лідера ’організованого злочинного угрупування’
Он против Кличка очень давно воюет, ещё до реальной войны это началось, ему покоя не даёт бюджет Киева, что не под ним.
SantaMonika• 12 февраля в 23:19
Ответ дляО_Юми
Прикольний в нас буде вибір:
-Зеленський Володимир,
-Володимир Зеленський,
-Голобородько
- я агент кремля, тому проти всіх
І що, навіть Притулу не притулять?
Mrs.Ochmonek• 12 февраля в 23:19
Ответ дляTATATA1973
ТО чому не суд, чому голосуваннія і РНБО? Які конкретно звинувачення? Смішно. Сподіваюся, ця шмаркля зелена буде конати довго і в муках. Як вже остогид.
Те саме побажання сивочолій матні.
Мама Никитки-2• 12 февраля в 23:20
Ну шо ж… мабуть дали дозвіл мочити. Не допоміг шоколадному сніданок за 150 тис.
Головне, щоб прокацапського не наказали вибрати.
Mrs.Ochmonek• 12 февраля в 23:21
Ответ дляviter33
Скажемо так - давно вже ніхто так рейтинг Порошенку не піднімав)))
Нарешті ви пораділи за пєтю
Metelitsa• 12 февраля в 23:21
Ответ дляviter33
Та не дуже то він і сидить.
У серпні було фото як він гуляє на весіллі в судді, яка ухвалювала дуже потрібні йому рішення.
Десь були повідомлення, що він страждає сидячи у своєму в Буковелі
Kolibri_18• 12 февраля в 23:21
Мда, дарма Зелень переймається виборами. Це буде наша остання проблема скоро :(
TATATA1973• 12 февраля в 23:21
Ответ дляMrs.Ochmonek
Те саме побажання сивочолій матні.
Ваша телеграма не е..т его ни грамма. Йому до лампочки. Він і його діти будуть жити добре. А зеленому лайну не забудуть. І тим, хто його дупу лиже.
viter33• 12 февраля в 23:21
Ответ дляMetelitsa
Та не дуже то він і сидить.
Яка влада - так і сидить))
Зате не в Штатах ))
Milanaher• 12 февраля в 23:22
Ответ дляMrs.Ochmonek
Звинувачується саме Порошенко.
Маніпуляції *тепер і всіх звинуватять* -недолугі. Хоча таке пєціне завжди на когось діє ))
Вас зовсім не дивує, як так вийшло, що майже 6 років знадобилося, щоб викрити всі його дерзради? Може в цьому все таки щось є особисте?
viter33• 12 февраля в 23:22
Ответ дляKolibri_18
А яким боком наші проблеми до Зе ?
У нього СВОЇ проблеми - як ми сьогодні бачимо - і він саме їх вирішує
Milanaher• 12 февраля в 23:22
Ответ дляMrs.Ochmonek
Фальшстарт виборів уже був: в кінці 2023го. Пам´ятаєте , хто тоді найбільше висував і кого?
То ви реально надію маєте, що вас роботодавець буде правити вічно ?
Mrs.Ochmonek• 12 февраля в 23:23
Ответ дляviter33
Після сьогоднішніх подій - за Зе варто переживати
Хоча. крім вас та Лени не факт, що за нього хтось переживатиме
Виходьте з інформаційної сивочолої бульбашки. Уже пора.
О_Юми• 12 февраля в 23:23
Ответ дляSantaMonika
І що, навіть Притулу не притулять?
Той сам притулиться, йому і на донатах норм
Milanaher• 12 февраля в 23:24
Ответ дляMrs.Ochmonek
Конкурент - це конкурент.
А злочинці з мільярдами мають сидіти.
Ні, того просто посадили, щоб сховати. А то б реально сидів би в США.
viter33• 12 февраля в 23:24
Ответ дляMrs.Ochmonek
Та звісно!!
Головне - потужна потужність!!
Еленнн• 12 февраля в 23:24
Ответ дляviter33
Так, вже по всіх інформ-каналах пройшло
Рішенням РНБО ’про державну зраду’
Таки напевно Трамп чітко сказав Зе, щоб той проводив вибори - от і зачищає конкурентів
Завтра Залужного оголосять агентом хуйла
ну то й Гончаренка потрібно.., до кучі, особливо за сьогодні.. . Кулеба сказав- що всіх, хто наговорює на державу - потрібно відловлювать і наказувати!!
viter33• 12 февраля в 23:25
Ответ дляО_Юми
Притула після скандалу з трьома купленими в 2024 квартирами в Києві тяжко на усіх образився і сказав, що він хворий
Kolibri_18• 12 февраля в 23:25
Ответ дляviter33
А яким боком наші проблеми до Зе ?
Однако :) нема країни - нема і виборів. Знищена країна - нікого дурити і обкрадати.

Щось думки дуже сумні 💔💔💔
Mrs.Ochmonek• 12 февраля в 23:26
Ответ дляviter33
Просто так випадково співпало - 100% !!))
Ви не уявляєте, яка я була б рада, щоб він тоді ще з того суду одразу був етапований кудись подалі) Але російський адвокат Новіков своє діло знає))
viter33• 12 февраля в 23:28
Ответ дляMrs.Ochmonek
Так який адвокат, що оскаржувати?
Суду ж не було (і невідомо, чи буде і коли буде)
Просто РНБО зачитали скинуте з ОП на вайбер рішення
Mrs.Ochmonek• 12 февраля в 23:28
Ответ дляviter33
Це так підводиться, що ’на другий строк він вже буде іншим’?)))
В зовнішній політиці він має залишатися тим, ким є і гнути своє.
m.wind• 12 февраля в 23:28
Ответ дляviter33
він купив їх в 2020р