Bransoletka• 12 февраля 2025

Порошенка можуть звинуватити у держзраді????

⚡️Під будинком Порошенка патрулюють правоохоронці. Вранці можуть висунути звинувачення у державній зраді та затримання, – пишуть провладні канали.
Filomena• 13 февраля 2025
Ответ дляBransoletka
Мониторинговый проект «Беларускі Гаюн» останавливает свою работу.

А це шо за прикол?
Там стався великий витік інформації. Зламали їх.
автор Bransoletka • 13 февраля 2025
Ответ длячаревна
Если свои воевать не хотят за страну, чего другие должны поддерживать её.
И так спасибо им, что были с нами.
Мені здається на них натиснули
чаревна• 13 февраля 2025
Ответ дляBransoletka
Мені здається на них натиснули
Может хотят вовремя выйти с этого. Если это спасёт их от приследований и наказания, пусть так.
Инна• 13 февраля 2025
Ответ дляИрина-bbd0
Вы за кого в 2014 и в 2019 голосовали?)))
В 2014 за Рабиновича. В 2019 ни за кого. Мне некого было выбрать
Графиня Шезвездицкая• 13 февраля 2025
Ответ дляBransoletka
Мені здається на них натиснули
Там не давят, там просто сажают.
автор Bransoletka • 13 февраля 2025
Ответ дляГрафиня Шезвездицкая
Там не давят, там просто сажают.
Мотолько за кордоном
Natal_ka91• 13 февраля 2025
Ответ дляГрафиня Шезвездицкая
Для меня выборы сейчас - полная загадка.
Каким образом они будут проходить, если огромное кол-во за границей?
А военные?
Думаю, мужики за границей смогут проголосовать только после того, как обновят свои данные.
Ну и главный вопрос: а за кого голосовать то?
Я не сторонник Порошенко, но другого выбора я не вижу..
Ще немає кандидатів. Але і залишати оце при владі - хз чи розумно. З іншої сторони, невідомо хто прийде, і як ним вже будуть крутити партнери
Стешк@• 13 февраля 2025
Ответ дляМанула
Ето другоє
Смотрю на фото - все-таки Зе подменили, он вообще ничего общего не имеет с Зеленским из квартала. Неудачного двойника подобрали
Стешк@• 13 февраля 2025
Ответ дляГрафиня Шезвездицкая
А военные?
Вероятный следующий президент Украины - трамп или путин, а вот кто ширмой будет, неизвестно. На кого ставки?
Lisichka1307• 13 февраля 2025
Ответ дляMrs.Ochmonek
Тільки не розказуйте, що ви з окопу пишете
Просто цікаво почути як ви зараз уявляєте повернення територій, хоча б тих що втрачені на протязі останніх років, в умовах нехватки зброї? І чи не будуть зараз умови набагато гіршими.
Contento• 13 февраля 2025
Видимо хотят его имущество конфисковать)
Графиня Шезвездицкая• 13 февраля 2025
Ответ дляСтешк@
На Ляшко...
гулять так гулять.
Мама Никитки-2• 13 февраля 2025
Жаль що так запізно. Єдине шо я можу сказати.
А так, йому вже нічо не допоможе. Сьогодні Хуйло шось чірікав в підтримку шоколадного. Гарантії безпеки По закінчились 20 січня 25 р
Мама Никитки-2• 13 февраля 2025
Ответ дляNatal_ka91
Сумніваюсь, що Зе буде балотуватись. Воно рукопожатоє відключено в якості підтримки України.
Мама Никитки-2• 13 февраля 2025
Ответ дляСтешк@
Мураєв. Молодий, розумний, говорить в принципі те, що більшість хоче чути. На загал ще й медведчуком і рабіновичем ображений.
В нас буде 100% проросійський кандидат.
Niviana• 13 февраля 2025
Ответ дляmymoly
Та не было у него никогда 73%
ну так людям же главное болото в мозг засунуть, а детали - что это 73% ОТ КОЛ_ВА ПРОГОЛОСОВАВШИХ (а их было, помниться, аж около 30% всего, остальные просто не пришли, так сильно были впечатлены возможным выбором второго тура) - ну то ж такие мелочи )))
Стешк@• 13 февраля 2025
Ответ дляМама Никитки-2
В нас буде 100% проросійський кандидат.
Навіть подивилася хто він, бо перший раз чую
Мама Никитки-2• 13 февраля 2025
Ответ дляСтешк@
Його останні місяці стало забагато в медійному просторі. А попередні 2,5 роки він сидів як миша, нічичирк ніпрощо
tanysha777• 13 февраля 2025
Ответ дляРеверанс
Що б улацнуло само,потрібно,що б там щось було.
А там тільки гроші пуйла і ненависть до Порошенко, що викинув так звану Свободу на помийку історії
tanysha777• 13 февраля 2025
Ответ дляBransoletka
Наприклад Надзвичайний стан запровадити і все
Таким самим чином, що і зараз не випускають - бєспрєдєл і вакханалія
Кому пояснювати?
Навіщо? Стадо і так мовчить, навпаки, вже придумали сотні виправдань всім беззаконням
tanysha777• 13 февраля 2025
Ответ дляFilomena
Що там Трамп? Коли вже на парад перемоги будемо збиратися?)
І не соромно ж
Filomena• 13 февраля 2025
Ответ дляNiviana
Явка в другому турі була 61%. Відповідно майже 50% виборців проголосували за Зеленського.
Filomena• 13 февраля 2025
Ответ дляtanysha777
І не соромно ж
Дійсно, дуже дивно, що люди, які всіх, хто не бився в падучій за Трампа, називали розумово відсталими навіть не червоніють. І не соромно ж 🤦‍♀️
Niviana• 13 февраля 2025
Ответ дляFilomena
И вы в это верите? У вас с памятью как? Потому что я ещё помню то время не только из сводки в инете - не было там и близко такого кол-ва. Зато помню ’опросники’ у порога и скандалы со вбросами бюллетеней с обеих сторон. И настроения многих тоже помню после 1 тура. А нарисовать циферку у нас всегда умели.
Но даже если взять эти призрачные 61% - это 44,5% максимум. Ни о каких 73 и близко мечтать не приходилось. Даже не 50. Но пиар дело чёрное - особенное если толпа головой не думает
Мама Никитки-2• 13 февраля 2025
Ответ дляNiviana
За Зе проголосувало біля 33% всіх виборців. Це статистичні данні ЦВК. І 73% від числа тих, хто голосував
tanysha777• 13 февраля 2025
Ответ дляFilomena
Так, Трамп - це лакмус, до речі як і Порошенко
І так, не всім дано, треба сприймати це спокійно
А такі питання точно нікому не додають, але ваше право як виглядати
Filomena• 13 февраля 2025
Ответ дляNiviana
Нормально у мене з памʼяттю. За Зеленського була купа народу від старого до малого. У мене волосся на голові піднімалося, коли я чула які люди будуть голосувати за нього. З вірогідністю 90% він виграв чесно.
Стешк@• 13 февраля 2025
Ответ дляМама Никитки-2
В нас буде 100% проросійський кандидат.
Всі вони говорять те, що ми хочемо чути
Christ1na• 13 февраля 2025
Ответ дляSova splushka
фото
Це топчик))
ОднаРозоваяРоза• 13 февраля 2025
Ответ дляОдяг та сумки
а ви хто?
Правда очі коле? Підіть маоафон подивіться.