⚡️Під будинком Порошенка патрулюють правоохоронці. Вранці можуть висунути звинувачення у державній зраді та затримання, – пишуть провладні канали.
Ответ длячаревна
Если свои воевать не хотят за страну, чего другие должны поддерживать её.
И так спасибо им, что были с нами.
Мені здається на них натиснули
Графиня Шезвездицкая• 13 февраля 2025
Ответ дляBransoletka
Мені здається на них натиснули
Там не давят, там просто сажают.
Ответ дляГрафиня Шезвездицкая
Там не давят, там просто сажают.
Мотолько за кордоном
Natal_ka91• 13 февраля 2025
Ответ дляГрафиня Шезвездицкая
Для меня выборы сейчас - полная загадка.
Каким образом они будут проходить, если огромное кол-во за границей?
А военные?
Думаю, мужики за границей смогут проголосовать только после того, как обновят свои данные.
Ну и главный вопрос: а за кого голосовать то?
Я не сторонник Порошенко, но другого выбора я не вижу..
А военные?
Ще немає кандидатів. Але і залишати оце при владі - хз чи розумно. З іншої сторони, невідомо хто прийде, і як ним вже будуть крутити партнери
Ответ дляГрафиня Шезвездицкая
А военные?
Вероятный следующий президент Украины - трамп или путин, а вот кто ширмой будет, неизвестно. На кого ставки?
Lisichka1307• 13 февраля 2025
Ответ дляMrs.Ochmonek
Тільки не розказуйте, що ви з окопу пишете
Просто цікаво почути як ви зараз уявляєте повернення територій, хоча б тих що втрачені на протязі останніх років, в умовах нехватки зброї? І чи не будуть зараз умови набагато гіршими.
Графиня Шезвездицкая• 13 февраля 2025
Ответ дляСтешк@
На Ляшко...
гулять так гулять.
Мама Никитки-2• 13 февраля 2025
Жаль що так запізно. Єдине шо я можу сказати.
А так, йому вже нічо не допоможе. Сьогодні Хуйло шось чірікав в підтримку шоколадного. Гарантії безпеки По закінчились 20 січня 25 р
Мама Никитки-2• 13 февраля 2025
Ответ дляNatal_ka91
Сумніваюсь, що Зе буде балотуватись. Воно рукопожатоє відключено в якості підтримки України.
Мама Никитки-2• 13 февраля 2025
Ответ дляСтешк@
Мураєв. Молодий, розумний, говорить в принципі те, що більшість хоче чути. На загал ще й медведчуком і рабіновичем ображений.
В нас буде 100% проросійський кандидат.
Ответ дляmymoly
Та не было у него никогда 73%
ну так людям же главное болото в мозг засунуть, а детали - что это 73% ОТ КОЛ_ВА ПРОГОЛОСОВАВШИХ (а их было, помниться, аж около 30% всего, остальные просто не пришли, так сильно были впечатлены возможным выбором второго тура) - ну то ж такие мелочи )))
Мама Никитки-2• 13 февраля 2025
Ответ дляСтешк@
Навіть подивилася хто він, бо перший раз чую
Його останні місяці стало забагато в медійному просторі. А попередні 2,5 роки він сидів як миша, нічичирк ніпрощо
tanysha777• 13 февраля 2025
Ответ дляРеверанс
Що б улацнуло само,потрібно,що б там щось було.
А там тільки гроші пуйла і ненависть до Порошенко, що викинув так звану Свободу на помийку історії
tanysha777• 13 февраля 2025
Ответ дляBransoletka
Наприклад Надзвичайний стан запровадити і все
Таким самим чином, що і зараз не випускають - бєспрєдєл і вакханалія
Кому пояснювати?
Навіщо? Стадо і так мовчить, навпаки, вже придумали сотні виправдань всім беззаконням
Кому пояснювати?
tanysha777• 13 февраля 2025
Ответ дляFilomena
Що там Трамп? Коли вже на парад перемоги будемо збиратися?)
І не соромно ж
Ответ дляNiviana
Явка в другому турі була 61%. Відповідно майже 50% виборців проголосували за Зеленського.
Ответ дляFilomena
И вы в это верите? У вас с памятью как? Потому что я ещё помню то время не только из сводки в инете - не было там и близко такого кол-ва. Зато помню ’опросники’ у порога и скандалы со вбросами бюллетеней с обеих сторон. И настроения многих тоже помню после 1 тура. А нарисовать циферку у нас всегда умели.
Но даже если взять эти призрачные 61% - это 44,5% максимум. Ни о каких 73 и близко мечтать не приходилось. Даже не 50. Но пиар дело чёрное - особенное если толпа головой не думает
Мама Никитки-2• 13 февраля 2025
Ответ дляNiviana
За Зе проголосувало біля 33% всіх виборців. Це статистичні данні ЦВК. І 73% від числа тих, хто голосував
tanysha777• 13 февраля 2025
Ответ дляFilomena
Дійсно, дуже дивно, що люди, які всіх, хто не бився в падучій за Трампа, називали розумово відсталими навіть не червоніють. І не соромно ж 🤦♀️
Так, Трамп - це лакмус, до речі як і Порошенко
І так, не всім дано, треба сприймати це спокійно
А такі питання точно нікому не додають, але ваше право як виглядати
Ответ дляNiviana
Нормально у мене з памʼяттю. За Зеленського була купа народу від старого до малого. У мене волосся на голові піднімалося, коли я чула які люди будуть голосувати за нього. З вірогідністю 90% він виграв чесно.
ОднаРозоваяРоза• 13 февраля 2025
Ответ дляОдяг та сумки
а ви хто?
Правда очі коле? Підіть маоафон подивіться.