Bransoletka• 12 февраля в 22:21

Порошенка можуть звинуватити у держзраді????

⚡️Під будинком Порошенка патрулюють правоохоронці. Вранці можуть висунути звинувачення у державній зраді та затримання, – пишуть провладні канали.
diamond_shop• 12 февраля в 23:29
Ответ дляMilanaher
Тому і прибирає ’ конкурентів’. Мріє стати другим лукашенко чи пуйлом,та правити вічно.
не смішіть, не маю симпатії до нинішньої влади, але для мене Порошенко це в минулому, не конкурент нікому, в парламент пройде, в прези більше ні, його рошени в Києві на кожному кутку виросли як гриби доки був при владі, огидно
Mrs.Ochmonek• 12 февраля в 23:29
Ответ дляmymoly
Я знаю
Ермак
Безуглая
Арестович
От кого вам фб чи тікток підсунув, того і знаєте)
viter33• 12 февраля в 23:29
Ответ дляm.wind
він купив їх в 2020р
Шоумен та волонтер Сергій Притула підтвердив, що його дружина вступила у права власності на три однокімнатні квартири у Києві у травні 2023 року
https://zib.com.ua/ua/162323.html
Mrs.Ochmonek• 12 февраля в 23:31
Ответ дляviter33
Та можна перераховувати всю ’команду’ :
Наглого хама Богдана
Прем’єра Гончарука, який запам’ятався лише тим, що по КабМіну на самокаті їздив
Коломойського, якого Зе сховав в тюрму, щоб Штатам не видавати
Там великий список......
Тобто, ви називаєте тих, кого поперли, і за діло. І представляєте це у світлі ’нам їх підсуне Зеленський’))?
m.wind• 12 февраля в 23:31
Ответ дляviter33
https://zib.com.ua/ua/162323.html
В 2020р він вклав гроші в будівництво. Свідоцтво на право власности отримано в 2023, інвест договір від 2020.
Манула• 12 февраля в 23:32
Ответ дляdiamond_shop
Квартали майже цілодобово на єдиному зе-марафоні не огидно?
viter33• 12 февраля в 23:33
Ответ дляm.wind
Але причому нема договору і графіку платежів - ’...пояснює С.Притула та публікує перші сторінки інвестиційних договорів на три квартири, датовані вереснем 2020 року...’ ( з тієї ж статті)
І зазвичай - оплати йдуть до отримання документу про власність рівними щомісячними чи квартальними платежами
Mrs.Ochmonek• 12 февраля в 23:34
Ответ дляviter33
Найвищий - у Залужного. Думаю, завтра він стане ’агентом кремля’
Потім - Буданов. Той може і до понеділка протягне))) - треба когось призначити на його місце, а Баканов далеко)))
У Порошенка - на рівні 6%. Але почали з нього - подивится на ’реакцію громадськості’
Ви так за всіх переживаєте))
Фантазія у вас теж розвинена)
Milanaher• 12 февраля в 23:35
Ответ дляdiamond_shop
А зараз закрилися, чи так і працюють ті всі його рошени? Вже ж наче давно не при владі.....
Metelitsa• 12 февраля в 23:35
Ответ дляМанула
І, що характерно, не безкоштовно, а за гроші з бюджету воюючої країни...
Не за власні кошти.

Ну але ми ж Вами розуміємо,
что ета другое...
Манула• 12 февраля в 23:35
Припинення вогню в Україні можливе в «не надто далекому майбутньому», — Трамп

В Україні «в якийсь момент» мають пройти нові вибори, додав він.

Ось воно що ...
viter33• 12 февраля в 23:35
Ответ дляMrs.Ochmonek
Ви так за всіх переживаєте))
Фантазія у вас теж розвинена)
Я за себе переживаю
Щоб ще невідомо скільки років не жити під керівництвом Потужного
viter33• 12 февраля в 23:36
Ответ дляМанула

Ось воно що ...
Зе вирішив не відкладати в довгий ящик)))
Yegonyashka• 12 февраля в 23:37
Хочется, чтоб он ответил за вписанный в конституцию курс в НАТО, зная, что это нереалистично. Последствия три года хлебаем. Жаль не могу найти интервью его какому-то американскому журналисту, в котором он задавал вопрос Порошенко-зачем вы это сделали? Он увиливал от ответа размытыми фразочками, но журналист упорно задавал этот вопрос три или четыре раза. Ох и не понравилось это пороху, побагровел весь, жилы на лице зашевелились, но ответа не дал…
Mrs.Ochmonek• 12 февраля в 23:37
Ответ дляmymoly
Так не важно здесь фамилии. Здесь основное против репрессивной вертикали
’репресивна вертикаль ’ - це чисто рашистский наратив. І ще його використовують такі як пєця, щоб не відповідати за мільярди і співпрацю з рф
Манула• 12 февраля в 23:38
Ответ дляviter33
Треба же вспіти зачистити все до виборів
Metelitsa• 12 февраля в 23:39
Ответ дляMilanaher
Ці магазини не залежали і не залежать від посади Президента.
Десь зачинили, десь відкрилися.
Вони дуже популярні.
І туди силою ніхто нікого не затягує.
Хочеш купуй, не хочеш не купуй.

Як писав власник Яготинського Деркач, ’виробництво продуктів це чесний бізнес, де спрживач голосує гаманцем’
viter33• 12 февраля в 23:39
Ответ дляМанула
Яке ’до виборів’ ?
До вечора !!))
Natal_ka91• 12 февраля в 23:40
Ответ дляviter33
https://zib.com.ua/ua/162323.html
Не здивуюся, якщо теща чи троюрідний брат вілли за кордонами придбали
Mrs.Ochmonek• 12 февраля в 23:40
Ответ дляviter33
Чекають ’реакцію громадськості’
Я громадськість.
Моя думка Порошенко мав сидіти ще за просування ОРДЛО в Конституцію, в 2015, для узаконення усіх сепаратистських угрупувань на Донбасі.
Манула• 12 февраля в 23:41
Ответ дляviter33
Яке ’до виборів’ ?
До вечора !!))
До вечора одного, завтра вже іншого і тд ...
Mrs.Ochmonek• 12 февраля в 23:41
Ответ дляviter33
Чекають ’реакцію громадськості’
До речі, громадськість збирала підписи проти Порошенка. На його каналах вам не кинули посилання?))
viter33• 12 февраля в 23:41
Ответ дляMrs.Ochmonek
Я громадськість.
Та без питань!
Але - всі ці ’досягнення’ Порошенка мали місце в 2015, а звинувачення ЧОМУСЬ висунули в 2025
Дивно якось....
Natal_ka91• 12 февраля в 23:42
Ответ дляMrs.Ochmonek
Я громадськість.
За корупцію хто має зараз відповісти і сісти? Не було б корупції, гляди, не було б такої ж*пи що про Україну без України домовляються
Leeka• 12 февраля в 23:43
Ответ дляMrs.Ochmonek
Я громадськість.
По вашій логіці і Зеленський має сидіти, ща те , що трапитися в лютому 22?
Mrs.Ochmonek• 12 февраля в 23:43
Ответ дляMilanaher
То звісно. Не Кличко ж шашлики в лютому 2022 маринував на травень. То і претензії там зовсім з різною мірою відповідальності будуть.
О, ще про шашлики в цій темі не було))
Зараз модно уже і Залужного слова наводити про ’шашлики’ перед вторгненням
viter33• 12 февраля в 23:44
Ответ дляLeeka
Однозначно!
Без варіантів!
За ’шашлики’ які рекламувалися на ТБ, коли усі розвідки казали, що вторгнення буде от-от
За вторгнення - винне хуйло
Але Зе винен, що він не повідомив людям, що є небезпека, а заспокоював, що ’все під контролем, Штати просто панікують’, навіть коли уже всі дипломати виїхали з України
Metelitsa• 12 февраля в 23:45
Ответ дляviter33
Та без питань!
Дивно якось....
А ще цікава сторона обвинувачення, яка на той час в основному тусувалась в мацквє.
І свати там знімала, і якісь скільки там побачень, та іншу свою рагульську лабуду.
Mrs.Ochmonek• 12 февраля в 23:45
Ответ дляviter33
Він ’сидить’ в Україні, щоб його Штатам не видавати!!
Хто вам це сказав? Знову пєтіни канали?
Скільки не питаю, ніхто так і не надав якогось прохання, звернення, чи натяку від США, щоб їм потрібен був Коломойський
viter33• 12 февраля в 23:47
Ответ дляMrs.Ochmonek
Хто вам це сказав? Знову пєтіни канали?
Про передачу злочинців звичайні люди дізнаються уже після передачі, щоб з ними ’чогось не трапилося’