Ласковая_львица• 12 февраля в 23:08

Дівчата які не так давно в стосунках

Чи навіть не в стосунках, а на стадії спілкування, зустрічей, переписок з людиною яка дійсно вам на даний момент цікава, з якою прагнете розвивати стосунки. Ну або, як тут теми були, ви хочете стосунків, а він нічого серйозного не пропонує поки. Уявіть будь ласка що ви раптом ррзбагатіли. Розбагатіли дуже сильно. От просто, завтра виграли в лотерею 50 мільйонів доларів. Чи продовжували б ви стосунки, спілкування з теперішнім хлопцем? Чи подобається він вам настільки ж сильно, при тому що прямо зараз ви зможете себе "прикрасити " з допомогою грошей - піти до найкращих косметологів і можливо хірургів, зробити зачіску яка до цього була дорого, зуби, одяг, прикраси, виглядати набагато краще, їздити на кращій машині, і відповідно претендувати на кращих, успішніших, цікавіших, симпатичніших чоловіків. От просто цікаво.
Бавовна• 12 февраля в 23:09
ой, это у меня такая бывшая была, пока на крипта не выросла, прям Снежная королева была, я хоть и не девушка но Вас понимаю
Fistashka_ya• 12 февраля в 23:09
Опять эти шкурные интересы.
delphoto
Мост_Устал• 12 февраля в 23:10
У меня такого не бывает. Я никогда не хочу отношений с тем, кто не хочет отношений со мной
Українська зірочка• 12 февраля в 23:10
Наверное, не встречалась бы, потому что образовалась вдруг социальная пропасть )
Это безотносительно ваших отношений с парнем.
автор Ласковая_львица • 12 февраля в 23:11
Ответ дляМост_Устал
тоді для вас варіант що ви в стосунках. У вас наразі хтось є? Не гіпотетично а реально? Завтра вам на голову зваляться мільйони. Залишитеся з ним? Він не втратить для вас свою цінність?
Мост_Устал• 12 февраля в 23:12
Ответ дляЛасковая_львица
Останусь
Забрызжу ядом• 12 февраля в 23:13
Я навіть з чоловіком не впевнена що продовжила би. Залишила б йому можливо мільйончик, а сама поїхала б подорожувати по світу.
автор Ласковая_львица • 12 февраля в 23:13
Ответ дляУкраїнська зірочка
я про почуття, відчуття. Ця людина в ваших очах уже стане не такою привабливою?
Я така бойова• 12 февраля в 23:13
Так, продовжила б, тому що люблю саме його
Українська зірочка• 12 февраля в 23:14
Ответ дляЛасковая_львица
Нет, я без розовых очков всегда строила отношения, головой.
На паровозе• 12 февраля в 23:14
Я б свого чоловіка ні на які мільйони не поміняла. Мільйони хочу, але витрачати тільки з ним разом)
Молчавочка• 12 февраля в 23:15
Так как я любитель душ, то да) я бы осталась с ним. Потому что я балдею от этой харизмы, самобытности и индивидуальности, которая в нем есть.
Заюшка_хозяюшка• 12 февраля в 23:17
Ответ дляЛасковая_львица
А как это связано,если вам с ним приятно проводить время?
Цибулька зла• 12 февраля в 23:19
Ответ дляЛасковая_львица
какой то тупой вопрос - много мультимиллионеров женаты с детьми и внуками...
вот вам и ответ
Мerida• 12 февраля в 23:19
Любят не за сиськи. Сиськи красиво выгуливать и трахать. А женятся- на человеке. Поэтому зачем вы тратите время на того, который к вам не проявил интереса?
Работать надо• 12 февраля в 23:24
Ответ дляНа паровозе
Супер. Я напевно розлучилася б. Зараз страх самотності, просто різні страхи. Але чоловік, на жаль , не робить мене щасливою, багато але.
автор Ласковая_львица • 12 февраля в 23:25
Ответ дляЗаюшка_хозяюшка
не знаю, може з кимось іншим було б іще приємніше, але чоловік вашої мрії на вас теперішню не подивиться. Знаю жінки дуже не люблять таку формуліровку, але все-таки. Ну тіпа є 35 річна бухгалтерша Наташа в одязі з секонду і дермантінових чобітках, їздить на маршрутці. Наташі щиро подобається колега сергій. Але будь у наташі 50 мільйонів, люксовий догляд, і вона б десь, незай навіть на заправці, пересіклась із реально шикарним чоловіком на дорогому авто,який би запропонував познайомитися. Він би не запропонував, побачивши наташу на зупинці в пуховику. Розумієте? То вже з таким вибором, чи здавався в наташі колега сергій таким же привабливим і бажаним? При тому що її вибір значно розширився
Цибулька зла• 12 февраля в 23:26
Ответ дляЛасковая_львица
что в вашей голове?
Tivoli• 12 февраля в 23:35
при чем тут гипотетические деньги и нынешний хахаль?
очевидно, что человек всегда может рассчитывать на партнера своего статуса.
как только статус вырос (+ 50 млн), то человек рассчитывает на партнера выше статусом
это нормально

кроме того.
нафига украшать себя и лезть из кожи вон, когда у тебя и так есть деньги?
ради того, чтобы понравиться какому-то нищеброду?
Заюшка_хозяюшка• 12 февраля в 23:35
Ответ дляЛасковая_львица
Это ваши фантазии,почему вы решили что мужчина на дорогой машине на заправке по человеческим качествам лучше чем Сергей?
Tivoli• 12 февраля в 23:36
Ответ дляЛасковая_львица
будь у наташи 50 млн, она купила бы виллу на лазурке и пару молодых сочных мачо.
и уже они старались бы ей понравиться и угодить, а не она им
автор Ласковая_львица • 12 февраля в 23:36
Ответ дляЦибулька зла
что в вашей голове?
в моїй голові зараз питання, наша симпатія, потяг до когось - це щира симпатія, закоханість, чи просто обмеженість вибору.
Згадалася до речі тема однієї порадниці, їй 50, пару років у відносинах із чоловіком, перебралася нещодавно жити до нього на дачу. Почала його вмовлчти, що чого ми живемо в такому убогому сараї, давай щось робити, ремонт, і т.д. Ви знаєте що він їй скащав? Прямим текстом:думаєш була б у мене розкішна дача з ремонтом а не ця халупа, або гроші на неї, то привів би я туди тебе? Явно ж не тебе а якусь молодшу і привабливішу. Вона ще й після тих його слів радилася тут як далі бути. Але ж цей сказав прямо, а скільки людей не говорять але думають..
Заюшка_хозяюшка• 12 февраля в 23:36
Ответ дляTivoli
И летала на дискотеку на Ибицу
Tivoli• 12 февраля в 23:37
Ответ дляЗаюшка_хозяюшка
у автора никогда не было даже минимальных денег, только фантазии.
как она находит клад и срочно перекраивает себя у хирургов, чтобы понравиться какому-то мужичонке)
Заюшка_хозяюшка• 12 февраля в 23:38
Ответ дляЛасковая_львица
Так она первая была не права,видела как человек живет,согласилась ,а потом начала пилить.
автор Ласковая_львица • 12 февраля в 23:42
Ответ дляЗаюшка_хозяюшка
але от розумієте питання, вас чоловік вибрав тому що реально запав, чи тому що на даний момент не може собі дозволити когось кращого

До цієї ж теми, жінки задаються питанням, як мотивувати чоловіка більше заробляти, стати успішнішим. А питання, чи буде він з тобою якщо стане успішним.
Заюшка_хозяюшка• 12 февраля в 23:45
Ответ дляЛасковая_львица

Так я и так была прекрасная,куда уж лучше))
У каждого человека свои плюсы и минусы,независимо от дохода.С чего вы взяли что богатому мужчине нужна только богатая,у него деньги и так есть
Tivoli• 12 февраля в 23:46
Ответ дляЛасковая_львица

и?
так во всем
вы едите социальные продукты, потому что другие не можете себе позволить.
носите одежду из секонда не потому, что она нравится вам больше, чем лора пиано
живете в хрущобе не потому, что вам нравится больше, чем вилла на море
и так далее
всегда и все человек может выбрать только по своему статусу.

но это не значит, что успешный мужчина 40+ обязательно выберет 18-летнюю модель. Может он выберет такую же успешную ровесницу. Или домохозяйку. Или транссексуале. Или другого мужчину
автор Ласковая_львица • 12 февраля в 23:46
Ответ дляЗаюшка_хозяюшка
не багата. Красивіша, успішніша, може харизматичніша.
автор Ласковая_львица • 13 февраля в 00:03
Ответ дляTivoli
и?
так во всем
и так далее

Але ж це так сумно коли відноситься до людей.
От знаєте, багато історій коли ’добивались всього разом’, а потім коли чоловік став супер успішним, пішов до іншої. Жінки це собі пояснюють що йому типу нестерпно жити з людиною очевидцем його гірших часів. Але це ну таке тупе пояснення, адже жінка була таким собі ’економ варіантом’ -хрущобою і секондом, як ви пишете. А тепео коли він собі може дозволити віллу, нащо та хрущоба. Виходить так?