Эта_Шикарна)• 13 февраля 2025

Відкриваю свій бізнес.Салон езотерики і магії.Вперше в місті

Приміщення купила,завершуємо ремонт.Послуги- відьма(реальна,буде приїзжати з села),гадає на картах,має стару книгу Чорна магія,спиритичний сеанс,без обману ,деякі ритуали робить на кладовищі!Хлопець-астролог,має диплом,вміє прогнози-гороскопи по зірках і ще щось по його темі.Дівчина-гарно гадає по Таро.І я начальник)Скільки брати за послуги?Обласний центр,місце не погане салону(базар,університет і так реклама )
из_под_тишка• 13 февраля 2025
Ответ длячаревна
фото
Та дешевле на місці таксу дізнатись і порішати.
Потужна махіна• 13 февраля 2025
Ответ дляШикаю і викаю
Зате все пристойно! А не оці їхні онліфанси, чи як їх там правильно називають.
Согласна! Я уже обулась и выезжаю!
Шикаю і викаю• 13 февраля 2025
Ответ дляМerida
Того, на кого порчу наложить нужно
Так, терміново потрібно здобути пальчик хуйла!
автор Эта_Шикарна) • 13 февраля 2025
Ответ дляКапризуля
А назву вже підібрали красиву і містичну?

Ви звертайтеся. Дівчата тут креативні.

Нещодавно такий набір назв для магазину алкоголю підібрали😂
І головне безкоштовно ідей накидають.
Є ідеї,але я їх вкрала.Поки що не опреділились з назвою остаточно.Приймати будем по запису
автор Эта_Шикарна) • 13 февраля 2025
Ответ дляШикаю і викаю
То розводняк
Меряю от 0• 13 февраля 2025
Ответ дляШикаю і викаю
Ця, може, і троляка.
Але факт, що завжди у непевні часи буйним квітом розцвітають бізнеси всякого роду гадалок, відьм, екстрасенсів і таке інше.
Чекаємо на Чумака і Кашпіровського..
Мerida• 13 февраля 2025
Ответ длявсе по ГОСТу!
А я могу злобно и зловеще хохотать.
Думаю, тоже пригожусь молодой команде)
Так сможете? https://youtube.com/shorts/Kr2z8FOjeow?si=odfj_gEz...
автор Эта_Шикарна) • 13 февраля 2025
ну,місцеві до неї ходять.Чому у місті не поставити це на поток?
Мerida• 13 февраля 2025
Ответ дляШикаю і викаю
Давайте быстрее.
Фляшка на трьох• 13 февраля 2025
Ответ дляЭта_Шикарна)
Попутньо амулети,талісмани,книги по даній тематиці та інші дрібнички на продаж
а каким кведом ? ФОП ?
Ростки жимолости• 13 февраля 2025
Ответ дляЭта_Шикарна)
Заспокойтесь,мати відьми померла в 95 місяць назад.Лікарів не знала
При чем тут во сколько умерла, больше имеет значение на сколько она была счастлива в своей жизни и насколько счастливы и здоровы будут ее дети и будут ли нести наказание за те действия которые совершала она.
Фляшка на трьох• 13 февраля 2025
Ответ дляЭта_Шикарна)
Ні.По налоговій оформлюю все.
квед?
Чарочка діда• 13 февраля 2025
Не розумію для чого ви почалися на покупку нерухомості, зараз все є онлайн...
Капризуля• 13 февраля 2025
Ответ дляЭта_Шикарна)
А сайт у вас буде?
Ну щоб відгуки залишати про роботу...
Чарочка діда• 13 февраля 2025
Ответ дляСметчица
Удалено администрацией...
Чарочка діда• 13 февраля 2025
Ответ дляКапризуля
А сайт у вас буде?
Ну щоб відгуки залишати про роботу...
В Гугл мепс, все буде в Гугл мепс
Карма хамелеона• 13 февраля 2025
Только тему открыла
А реклама не дремлет 😂
Мerida• 13 февраля 2025
Предлагаю название салона - астральный вход
Чумачечая_• 13 февраля 2025
Ответ дляЭта_Шикарна)
Те,що вона мені гадала,збулось.
Салон відкрити?Та вона вам так наворожить що ви,директорша, будете у неї на повідку під столом сидіти і клієнтам шкари лизати...БЕРЕЖІТЬСЯ!!!
Замурмишка• 13 февраля 2025
Ответ дляЭта_Шикарна)
Бо ми всі віруючі. Ви що, на фото не дивитесь?
Мerida• 13 февраля 2025
Автор, вы мне уже должны.
Название, 2 чёрные кошки. 2 подельника, с которых бесов на камеру выгонять буду. Ну и таро в тик ток.
Готовьте бабки
Пэрисхилтонша• 13 февраля 2025
Ответ длявсе по ГОСТу!
Я в Киеве живу, не видела таких салонов
Похоже, вы пересмотрели сериалов по СТБ про бабу Любу, и ещё один там есть, про ворожек
Є відьмін котел. Без гадань, але з атрибутикою
Ростки жимолости• 13 февраля 2025
Ответ дляЭта_Шикарна)
То розводняк
Ведьма которая училась по книге черной магии ото разводняк, спиритические сеансы как показывает история ни к чему хорошему не привели единственное что может дать какие-то подсказки человеку это карты Таро, но только подсказки а не магическую помощь которая решит проблему, только подсказки и не более того.
автор Эта_Шикарна) • 13 февраля 2025
Ответ дляРостки жимолости
Таро-это детский лепет.Книга у нее старая.
автор Эта_Шикарна) • 13 февраля 2025
Ответ дляЧумачечая_
Вона адекватна
Чумачечая_• 13 февраля 2025
Ответ дляЭта_Шикарна)
До Ісуса?
Ростки жимолости• 13 февраля 2025
Ответ дляМеряю от 0
Чекаємо на Чумака і Кашпіровського..
Не знаю по поводу Чумака но метод Кашпировского давно рассекречен и он работает эффективно при ежедневном выполнении.
Мerida• 13 февраля 2025
Ответ дляПэрисхилтонша
Лучше тогда уже в кафешку Ведьмина гора, на Воровского. Перепил элексиров, и духов вокруг видишь. Чертей всяких
автор Эта_Шикарна) • 13 февраля 2025
Ответ дляЧарочка діда
Удалено администрацией...
Чумачечая_• 13 февраля 2025
Ответ дляЭта_Шикарна)
Вона адекватна
Через місяць чекаємо вас тут....