Эта_Шикарна)• 13 февраля 2025
Відкриваю свій бізнес.Салон езотерики і магії.Вперше в місті
Приміщення купила,завершуємо ремонт.Послуги- відьма(реальна,буде приїзжати з села),гадає на картах,має стару книгу Чорна магія,спиритичний сеанс,без обману ,деякі ритуали робить на кладовищі!Хлопець-астролог,має диплом,вміє прогнози-гороскопи по зірках і ще щось по його темі.Дівчина-гарно гадає по Таро.І я начальник)Скільки брати за послуги?Обласний центр,місце не погане салону(базар,університет і так реклама )
Чарочка діда• 13 февраля 2025
Ответ дляЭта_Шикарна)
Онлайн то аферисти.Особисто потрібно бути на сеансі
Як докажете?
Чарочка діда• 13 февраля 2025
Ответ дляЭта_Шикарна)
То не займайтесь.Вона не тільки це робить,в салоні і інші послуги.Ви прицепились чомусь
Масажні? Тантра?
Чарочка діда• 13 февраля 2025
Ответ дляЭта_Шикарна)
Я ж не з вулиці людей беру
Конкурс? Рекомендації?
Стрекозей• 13 февраля 2025
Ответ дляРостки жимолости
Не знаю по поводу Чумака но метод Кашпировского давно рассекречен и он работает эффективно при ежедневном выполнении.
Шо за метод?
Эта_Шикарна)
• 13 февраля 2025
Ответ дляРостки жимолости
Энергии в пространстве везде, поэтому онлайн тоже работает но человек при том должен быть на связи, в сети.Поэтому те кто работает онлайн не все аферисты, зависит от того на сколько маг умеет правильно и эффективно работать с энергиями и наиболее эффективно только если маг имеет дар ясновидения.
Нет.Онлайн -это не гадание.Это мошенники
Эта_Шикарна)
• 13 февраля 2025
Ответ дляБараболька
В мене є знайома таролог-астролог.
Вже років 20 має такий бізнес.
Дуже успішний! До неї складно записатись. Ціни високі
Має такий салон, має помічницю, що проводить запис.
Вона сама надає такі послуг, працює як ФОП, платить податки.
Вже років 20 має такий бізнес.
Молодець вона
Шпондєр• 13 февраля 2025
Ответ дляМerida
Автор, вы мне уже должны.
Название, 2 чёрные кошки. 2 подельника, с которых бесов на камеру выгонять буду. Ну и таро в тик ток.
Готовьте бабки
В нашому місті був бар чорна кошка… ех були часи))) але без езотерики ттт
Шпондєр• 13 февраля 2025
Ответ дляЯ_не_аноним_100%
демонолога в команді не вистачає, оформляти продаж душ
А автор нащо?
Шпондєр• 13 февраля 2025
Ответ дляМerida
А в той кафешке приносили мешочек с картами. Гадали тебе, какая карта выпадала, такой коктейль и приносили.
Ні я не про це і в іншому місті)
Там не ворожили, але темні справи всякі робились
Шпондєр• 13 февраля 2025
Ответ дляЭта_Шикарна)
То підскажіть назву салону і по цінам
По цінам - хто скільки дасть
інакше то не по ворожбівському
JannyMoney• 13 февраля 2025
Ответ длявсе по ГОСТу!
Я в Киеве живу, не видела таких салонов
Похоже, вы пересмотрели сериалов по СТБ про бабу Любу, и ещё один там есть, про ворожек
Мольфар еще был
JannyMoney• 13 февраля 2025
Ответ дляЭта_Шикарна)
Вона і її мати,баба з тих кладовищ і похорон не виходили.Або біля церкви вночі щось збирає.
милостыню?
ПоЗиТиВнАя• 13 февраля 2025
Ответ дляЭта_Шикарна)
Те,що вона мені гадала,збулось.
Вона вам нагадала, що треба салон ізотерики відкривати, діло-вірняк?
все по ГОСТу!• 13 февраля 2025
Ответ дляJannyMoney
Мольфар еще был
Где, в Киеве салон?
А, это про ТВ.
Я тогда, наверное, ещё не смотрела СТБ
А, это про ТВ.
Я тогда, наверное, ещё не смотрела СТБ
Хочу наколоти губи• 13 февраля 2025
Ответ дляЭта_Шикарна)
Я -ні,але в мене є гарна команда,готові працювати.
прозвоните конкурентов
Благоуханочка• 13 февраля 2025
Ответ дляШикаю і викаю
А та ваша справжня відьма може передбачити, коли закінчиться війна?
Якщо ні, то женіть її сцаними ганчірками, то шахрайка.
Как вы забебали с этим вопросом. Ни одна ведьма, маг, астролог, таролог не скажет такую информацию в общем доступе. Все эти инфоцыгане не имеют никакого отношения к эзотерике, иначе бы они знали что бывает за такие «вбросы»
Благоуханочка• 13 февраля 2025
Ответ дляЭта_Шикарна)
Ніколи не гадають онлайн.То аферисти.Ваш пальчик потрібно ,ваша енергетика на колоду карт і на виклик духів
Автор, тема классная. Если люди реально специалисты толковые, то все у вас получится. У меня подруга снимала офис в Киеве и вела прием, она биоэнергетикой занималась, все ок было.
Ростки жимолости• 13 февраля 2025
Ответ дляЭта_Шикарна)
Мне не один раз делали гадания и обряды за которые платила больше двух тысяч и все прекрасно работает, потому что делал настоящий профи.
Тут как тут• 14 февраля 2025
Ответ дляЯ_не_аноним_100%
Екзорциста і отого регресолога. Дуже популярні запити на совєтчице. А ще ж бабі з кладовища треба підстраховка, а то натворить зі своєю книгою). Хоч одне одного відбріхувати будуть.
Кнопус• 14 февраля 2025
Ответ длячаревна
Ну и правильно, сделаете однин заговор от тцк ха 120 ты и можно месяц в ус не дуть. Ваши конкуренты давно это просекли, как разводить л.х.в
Марія тиха?
Кнопус• 14 февраля 2025
Ответ дляЭта_Шикарна)
Ви впевнені що вам безпечно з такими людьми ?