Мстящий за Зайца• 13 февраля в 10:00
Діви
У кого чоловік, діти ,батьки ( чи хтось інший ,але з ким Ви живете ) - охарактеризуйте їх коротко.
Не надто вірю в гороскопи ,але це , як кажуть " до першої Діви в житті "
Злюсь до кипіння• 13 февраля в 10:01
Все разные. В основном умные и работящие!
Но все любят покритиковать.
Но у всех знаков свои недостатки) думаю критика присуща и другим)
Но все любят покритиковать.
Мстящий за Зайца
• 13 февраля в 10:02
Ответ дляЗаздрість то погано
Я сама Дева и шо?
Помітила,що саме Діви надто педантичні та деколи нудні . Цікаво чи у всіх так
Мольфарочка• 13 февраля в 10:03
Ответ дляМстящий за Зайца
Ні
Поторописька• 13 февраля в 10:04
Зануда, злопамятный, делает вид, что у него все по полочкам, но если копнуть - хаос. Это из отрицательных.
Положительные - не бухает, не гуляет, нормально зарабатывает.
Злюсь до кипіння• 13 февраля в 10:04
В школе часто отмечали дни рождения, так в моем классе подряд в неделю у всех было по дню рождения, поэтому запомнилось) и как вы понимаете это была неделя девы)) настолько разных людей вы не видели!
Один комик класса, один отличник, один ленивый маменькин сынок и т д.
Даже не знаю чем их можно объединить))
Мстящий за Зайца
• 13 февраля в 10:05
Ответ дляМольфарочка
Ні
У мене дома дві Діви , вони як одна - тобто схожі максимально за звичками,характером та своєю жагою до ідеального порядку . Я б сказала ,що до фанатичного 🫣
Мстящий за Зайца
• 13 февраля в 10:08
Ответ дляПоторописька
Мої Діви інколи живуть у Вас ? Оце ’по поличках ’ у мене вже в печінках сидить. Я- лев і мені головне ,щоб було +- чисто . А їм - щоб річ стояла там ,де стоїть завжди ,з точністю до 1 мм
Злюсь до кипіння• 13 февраля в 10:09
Ответ дляМстящий за Зайца
Так у вас они наверное родственники) гены)
У меня отчим был лев, просто бредил уборкой и был педант еще тот.
А я дева и после этого супер уборку вообще не люблю и детей за это не ругаю)
Мастер Пис• 13 февраля в 10:11
В мене мама та чоловік Діви, два дні поспіль святкуємо 🙈 а іноді обидва разом на вихідних на дачі. По характеру принципово різні
Залізний кіготь• 13 февраля в 10:11
Точно ’до першої Діви’)))))))
В мене дочка Діва - прискіплива, нудна, дотошна. АААААААА це просто караул. І це їй тільки 10 років))))
Бере чисту чашку на кухні і 10 хвилин її роздивляється наче під мікроскопом. І так в усьому. Іноді око починає сіпатись у мене)))))
Поторописька• 13 февраля в 10:11
Ответ дляМстящий за Зайца
У цьому є і свої плюси) Я коли щось шукаю, чоловік завжди знає де це лежить 😀 При чому, навіть мої речі, які йому взагалі не потрібні. А де я поклала, знає.
Доль Чекомбана• 13 февраля в 10:14
Я и дочка девы. Не верю в гороскопы. Но нам с ней важно чтоб был план, и все рационализирцем.
Дюймовочка• 13 февраля в 10:15
Ответ дляМстящий за Зайца
Так, педантичні, іноді до паранойї, підозрілі, скептичні, схильні критикувати і придиратись, часто відчувають огиду, але у кожного тут свій бдзик - хто до певної страви, хто до чого.
Нудні, можуть доколупуватись до деталей, втрачаючи при цьому загальний зміст. За деревами лісу не бачить - це про них.
З хорошого - працьовиті, люблять порядок, ефективні,
’кажуть одне, думають друге, роблять третє, але добре’))
Ще помітила, що жінки Діви дуже заздрістні.
Маю дві подруги багато років. І от нача все добре, ми любимо одне одну, допомагаємо, радіємо, але часто її перша реакція на певні події - заздрість. Потім намагається з цим впоратись (принаймні, одна з них), але спочатку накриває)
Курочка-чубаточка• 13 февраля в 10:15
Гірше знаку немає, мабуть. Не люблю нікого з цього ЗЗ. Всі якісь притрушені
Доль Чекомбана• 13 февраля в 10:15
Ответ дляЗалізний кіготь
Точно ’до першої Діви’)))))))
Подскажите ей сполоснуть перед использованием 😄
Мстящий за Зайца
• 13 февраля в 10:16
Ответ дляПоторописька
Мене інколи це доводить до сказу. Якщо щось стоїть з мінімальною відмінністю ніж стояло - вони вже не бачать ,що воно там і кричать ,що в цьому хаосі нічого не можна знайти 🤣
Мстящий за Зайца
• 13 февраля в 10:18
Ответ дляДоль Чекомбана
Фрази ,які з їх появою ,я чую частіше ,ніж ’ доброго ранку ’ :
’Все треба планувати , навіть похід в магазин обдумати заздалегідь’
’Все по поличкам’ , ’ не можна керуватись емоціями ’ і т.д.
А леви якраз емоційні люди
Нема ні якоїсь спонтанності ,ні легкості. Враження,що навіть похід в туалет вони планують завчасно )
А леви якраз емоційні люди
Мстящий за Зайца
• 13 февраля в 10:20
Ответ дляДоль Чекомбана
Краще прожарити в сухожаровій шафі ( шафа для стерилізації)- тоді більше шансів ,що буде достатньо чиста
Доль Чекомбана• 13 февраля в 10:22
Ответ дляМстящий за Зайца
А леви якраз емоційні люди
Вероятно так и есть. Так спокойнее😄
Попадалочка• 13 февраля в 10:57
У нас в сім´ї дві діви і два близнюки. Ото де армагедон. Я вереснева, до чистоти пофіг, люблю,щоб було чисто, але щоб то робила не я. Донька серпнева діва, то то капец. Все має бути чисто і розкладено по місцях, при чому у всіх. Трошки, мабуть, дотошні, люблю доколупуватись до істини
Мольфарочка• 13 февраля в 11:04
Ответ дляМстящий за Зайца
І шо? Ваші 2 це репрезентативна вибірка? Це нормально коли люди що живуть разом схожі в своїх звичках. Тим більше якщо дитина на одного з батьків. У мене тато, чоловік і 2 колишніх діви - всі абсолютно різні, хтось педант, хтось поуїст.
Мстящий за Зайца
• 13 февраля в 11:09
Ответ дляМольфарочка
Зовсім ні- мої двоє ,то ті яких я бачу щодня. Але ще взяла до уваги свого колишнього керівника ,який теж Діва і він ніде в офісі, магазині до ручок дверних не торкався -замотував в серветку вологу ,які завжди були з ним ,так само як і антисептик ,і так відкривав ) .
+ Мій родич ,з яким я не жила ніколи ,але часто була у них дома. Ще не встигли поїсти - їдять всі ,а він вже верещить на жінку ,що кришки хліба треба змести з столу негайно ! Вже ! Бо чого срач? Цей родич не є кровним моїм Дівам. Ну і ще декілька знайомих маю - тому й зробила такі висновки